Skocz do zawartości
Nerwica.com

Włosy na klacie


Gość Panna_Modliszka

Klata włochata  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Klata włochata

    • Sexy:)
      11
    • Do zaakceptowania
      5
    • Nie podoba mi się
      9
    • Nie śpie z neandertalczykiem !
      3


Rekomendowane odpowiedzi

harpagan83, a serce masz z lewej, prawej czy pośrodku? Co do wilgotności - pełna zgoda. Byle włosów nie było... W środku!

 

niemądry jestem czlowiekiem wiec logiczne, że serce mam z lewej, tak samo jak to, że kaloryfer mam na brzuchu.

 

[Dodane po edycji:]

 

niemądry a co do włosów na Cipce to fakt, że wtedy minetka odpada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RafQ,

 

Spokojnie:) Przecież wiadomo .że nie takie rzeczy decydują o tym czy ktoś nam się spodoba itd. Autor tylko zapytał co sądzimy, więc odpowiadamy:)

 

Przepraszam,ze tak to ująłem jednak nie mialem zlych intencji i nie probowalem obrazac tu nikogo.Fakt,ze powiedzialem to dosc ostro i moglo źle zabrzmieć.Sorka,jezeli ktos z Was poczul sie urazony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o włochatych klatach?Podobają się wam czy nie za bardzo?

 

IMO

Najbardziej estetycznie wyglądają faceci, którzy posiadają owłosienie stricte na klatce piersiowej( w połączeniu z maxymalnie 3-dniowym zarostem na twarzy daje to efekt męskiej równowagi biologicznej), a nie jeszcze dodatkowo na brzuchu, czy plecach.

Zarówno łyse kurczaki przypominające wydepilowane neo eonanistyczne braki ewolucyjne, jak i buszmeni hodujący endemiczne gatunki roślin na każdym centymetrze swojego tworu naskórkowego są wizualnie odczłowieczeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym chciała oglądać owłosione goryle to bym poszła do zoo a nie do własnego łóżka. Fuj.

To nieestetyczne i niehigieniczne- kojarzy mi się to z wszami itp. A włosy pod pachami u faceta- masakra. Ale to musi walić latem :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brwi lepiej nie. Każdy ma swój gust. Jedna lubi jak facet wygląda jak Tarzan, druga lubi zarost gdzieniegdzie a trzecia nie lubi go wcale. Ja lubię jak facet jest higieniczny i włosy jeśli nie ma ich wydepilowanych to żeby miał chociaż przycięte- chodzi mi tu o zarost na twarzy, klatę, pachy i okolice intymne. A najlepiej jak na klacie genetycznie nie ma. A włosy może sobie mieć na głowie, rękach i nogach- wystarczy mu. Pachami czy okolicami bikini nie chwali się na ulicy, jest to tylko dla jego partnerki (no pachy czasem pokaże ludziom latem czy na basenie). Po prostu włosy to rzecz gustu i higieny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włosy z tyłka powinno się depilować. To względy higieny.

CandyGirl Dziewczyny to i owszem :roll:, ale ja swojego tyłka golic nie będe :roll:

 

[Dodane po edycji:]

 

a na higiene dobra też jest woda i mydło, tylko nie wolno sie po nie zchylać bo mogą tyłek ogolić. Tak mawiali w więzieniu:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włosy z tyłka powinno się depilować. To względy higieny.

CandyGirl Dziewczyny to i owszem :roll:, ale ja swojego tyłka golic nie będe :roll:

 

[Dodane po edycji:]

 

a na higiene dobra też jest woda i mydło, tylko nie wolno sie po nie zchylać bo mogą tyłek ogolić. Tak mawiali w więzieniu:mrgreen:

 

Twoja sprawa co robisz ze swoim tyłkiem. Mnie nic do niego.

Ja tylko wyrażam swoje zdanie- wg mnie nawet facet powinien golić tamte okolice, albo chociaż przycinać włosy. Odechciewa się zaspokajać gościa który jest tam cały zarośnięty i potem włosy w zębach zostają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włosy z tyłka powinno się depilować. To względy higieny.

CandyGirl Dziewczyny to i owszem :roll:, ale ja swojego tyłka golic nie będe :roll:

 

[Dodane po edycji:]

 

a na higiene dobra też jest woda i mydło, tylko nie wolno sie po nie zchylać bo mogą tyłek ogolić. Tak mawiali w więzieniu:mrgreen:

 

Twoja sprawa co robisz ze swoim tyłkiem. Mnie nic do niego.

Ja tylko wyrażam swoje zdanie- wg mnie nawet facet powinien golić tamte okolice, albo chociaż przycinać włosy. Odechciewa się zaspokajać gościa który jest tam cały zarośnięty i potem włosy w zębach zostają ;)

 

 

Hehehe ale nie powiesz że robisz mu dobrze liżac tyłek :mrgreen: . Golenie jajek a golenie tyłka to 2 rózne sprawy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Hehehe ale nie powiesz że robisz mu dobrze liżac tyłek :mrgreen: . Golenie jajek a golenie tyłka to 2 rózne sprawy ;)

 

Chciałbyś wiedzieć 8) Robię wszystko co sprawia mu przyjemność a on odwdzięcza mi się tym samym.

Nigdy nikt nie lizał Cię w tamtym miejscu? Wiele tracisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Hehehe ale nie powiesz że robisz mu dobrze liżac tyłek :mrgreen: . Golenie jajek a golenie tyłka to 2 rózne sprawy ;)

 

Chciałbyś wiedzieć 8) Robię wszystko co sprawia mu przyjemność a on odwdzięcza mi się tym samym.

Nigdy nikt nie lizał Cię w tamtym miejscu? Wiele tracisz.

 

nie mogè no,nie zapytac-co takiego milego w lizaniu tylka jest????jest tam jakis punkt G czy cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Hehehe ale nie powiesz że robisz mu dobrze liżac tyłek :mrgreen: . Golenie jajek a golenie tyłka to 2 rózne sprawy ;)

 

Chciałbyś wiedzieć 8) Robię wszystko co sprawia mu przyjemność a on odwdzięcza mi się tym samym.

Nigdy nikt nie lizał Cię w tamtym miejscu? Wiele tracisz.

 

No cuż każdy ma swoje fetysze, ja np lubie damskie stopy, no i dupeczki :mrgreen: jak są wygolone i czyste to mógłbym je nawet wylizać. Ale tylka nikt mi nie lizał :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×