Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Panna_Modliszka

Włosy na klacie

Klata włochata  

28 użytkowników zagłosowało

1. 1. Klata włochata

• Sexy:)
      11
    • Do zaakceptowania
      5
    • Nie podoba mi się
      9
    • Nie śpie z neandertalczykiem !
      3

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to nie wiem....podoba mi się i goła klata (naturalnie) i zakudlona, natomiast golenie jej.... :lol: nie nie nie, facet ma sobie golić twarz i pachy - i tyle (ewentualnie inne okolice :twisted: ) :P, no dobra chyba, ze włos pojawia się na plecach a wtedy :hide: woskowanie wymagane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

oo tylko ja zaglosowalam,ze nie spiè z neandertalczykiem :mrgreen: fuuj,malpa w lozku :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja nie wiem co w tym sexownego :shock: jak dla mnie jest to obrzydliwe. naszczescie nie mam az tak obrosnietej klaty jak na zdjeciu ale mam troche wlosow ktore gole co jakis czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja ogólnie klatę mam jak dżungle amazońską masakra, żeby się tam dostać trzeba wziąć maczetę. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja tam lubie moherka na klacie :lol: ale tylko tam , bo na plecach, czy ramionach już nieee :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niemądry, no dla mnie jest to mega obleśne, taki długi kudeł pod pachą, poza tym niehigieniczne najnormalniej w świecie, jak tu używać antyperspirantu...a jak ktoś uprawia jakiś sport to już w ogóle norma...tak samo jak w okolicach intymnych...bleeeeeeeee, albo się to goli, albo przynajmniej przycina do minimum....no ale, wiesz, to tylko moje zdanie.

Co do golenia klaty....jak mówię, dla mnie to wygląda paskudnie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hahah macie coś odnośnie woskowania i depilacji. Dla ludzi o mocnych nerwach :mrgreen:

[videoyoutube=w91ARapNx-c&feature=related][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

harpagan83, ubóstwiam ten film :lol: "pamiętajcie, nie wynoście cipki na piedestał" :lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

linka ja niedawno oglądałem ten film wcześniej odpowiednio wypiłem parę browarków i spaliłem lolka bo byłem na imprezie, i jak oglądałem ten film to brechtałem sie jak głupi praktycznie przy każdej akcji.

Może dla tego że w głównym bohaterze widziałem trochę samego siebie, chociaż mam 28 lat i prawiczkiem nie jestem. Ogólnie polewkowy film :mrgreen: a do tego z happy andem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

do zaakceptowania.

Dean, Ty naprawdę nie chcesz się uczyć :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

taa nie wynośmy cipki na piedestał panowie :mrgreen: koniec z kwiatami, serenadami, i pojedynkami o naszą białogłowę. Czas rycerstwa minoł bezpowrotnie. Raz do roku jest tylko upamiętnienie bitwy pod grunwaldem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie podobaja mi sie wlosy na klacie. Generalnie jednak jakas niewielka ilosc jest jak najbardziej do zaakceptowania.

Jesli chodzi o wlosy pod pachami i w okolicach krocza, nie wyobrazam sobie, zeby facet sie golil, wskazane jest natomiast podciecie wlosow. Chaszcze sa koszmarne, jak dla mnie;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja gole sobie jajka do skóry, podbrzusze i przy pachwinach tylko przycinam golarką na 1-2 mm 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

A jak ktos ma wlosy na plecach albo barkach? Ja akurat nie mam takiego problemu ale duzo znajomych ma, smiesznie to wyglada jak 19 latkowie tacy zarosnieci na plecach :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

jaki temat... :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie podobają mi się owłosione klaty.

bardzo sexy jest tylko delikatny paseczek włosów poniżej pępka :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie podobają mi się owłosione klaty.

bardzo sexy jest tylko delikatny paseczek włosów poniżej pępka :D

OOOOOO taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak! :105: :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

słońce_nie_wzejdzie, masz na myśli kaloryfer? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Boze,co za temat.Ja tam sie gole od czasu do czasu,bo łatwiej jest zachowac higiene.Tym bardziej w lecie gdzie jak wiadomo nasze organizmy wydzielaja spore ilosci wody szczegolnie podczas wysiłku fizycznego (roznego rodzaju aktywnosc fizyczna,sport itp).Ja tak robie,ponieważ jest mi wygodniej i lepiej się z tym czuje.A to czy komus sie to podoba czy nie,to juz jego problem.Ja tam mam wy..bane na to.

Tak przy okazji to nie lata 70-te czy 80-te gdzie w modzie były afro miedzy nogami kobiet czy mężczyzn.

Ogladalem niedawno program o jakims facecie-aktorze filmow dla doroslych,ktory gral "role" w tamtych czasach.Koles mial na klacie taki zarost,ze nie bylo widac skory a wlosy tak geste jak na glowie.On w tej chwili dalej jest w branzy,wlosy na klacie dalej ma tyle,ze zesiwiały i je farbuje hehehehehe.

Żalił się,że niektóre "aktorki" nie chcą z nim kręcić scen z powodu tego zarostu.Ale chłopina dalej jest w interesie i w dalszym ciągu nagrywa nowe "filmy".Pewnie ciekawi jestescie dlaczego koles kolo 50-tki dalej dostaje coraz to nowe oferty.

Odpowiedz jest prosta i udzielila jej jedna z "aktorek".Powiedziała,że chłop ma pałe jak wąż strażacki,a nie każdy może się tym poszczycić hahahaha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

RafQ,

Spokojnie:) Przecież wiadomo .że nie takie rzeczy decydują o tym czy ktoś nam się spodoba itd. Autor tylko zapytał co sądzimy, więc odpowiadamy:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
harpagan83, ale nie wszyscy wiedzą, że nie na klacie.

Tak napewno nie wszyscy, są tutaj ludzie co myślą że pempek jest na nosie.

A tak w ogóle to wszystko jedno czy włosy na klacie czy nie. Tak samo jak jedni lubią wygolone Cipki, a inni nie. Tylko że ja zawsze wolałem wygolone cipki i do momentu kiedy poznałem zarośniętą Cipkę stało mi sie to obojętne. Ważne żeby była wilgotna ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi