Skocz do zawartości
Nerwica.com

SSRI-temat ogólny


BirdyNamNam

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, KotJaroslawa napisał:

i to o wiele większe niż w ulotce ;) 

ale zapytaj wpierw lekarza bo my ciebie nie leczymy i nie wiemy jak to wygląda 🙂 

Ale to masz na myśli że w ulotce jest max 200 mg a można brać więcej? pytam z ciekawości bo skonsultuje się pożniej z moim lekarzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KotJaroslawa napisał:

ja biorę 400mg, ale na pełne działanie tej dawki czekałem 5 miesięcy ale było warto 🙂 póki co remisja objawów 🙂 

Kiedyś kot pisałeś, że od razu na Ciebie zadziałała ta dawka.

To by wszystko tłumaczyło teraz, na zadziałanie serty też czekałem ze 4 miechy. Czytałem, że to czas potrzebny na wzrost nowych neuronów i to właśnie neurogenezę antydepresanty stymulują. I to ma niby odpowiadać za ich działanie. Ile w tym prawdy nie wiem - ale neurogeneza, wzrost mózgu - to tak przyjemnie brzmi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dragon Ball napisał:

Kiedyś kot pisałeś, że od razu na Ciebie zadziałała ta dawka.

bo zadziałała, ale były też gorsze okresy w między czasie, pisałem że mam momentami chwilowe lęki :P a teraz jest stabilnie że o ja pierdolę nie wiedziałem że tak może być dobrze 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, KotJaroslawa napisał:

bo zadziałała, ale były też gorsze okresy w między czasie, pisałem że mam momentami chwilowe lęki :P a teraz jest stabilnie że o ja pierdolę nie wiedziałem że tak może być dobrze 🙂 

nie spierdol tego. ja byłem w podobnym stanie kilka miechów i spierdoliłem jedną imprezą :) powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dragon Ball napisał:

nie spierdol tego. ja byłem w podobnym stanie kilka miechów i spierdoliłem jedną imprezą 🙂 powodzenia

ja się nie nastawiam że będzie tak cały czas 🙂 korzystam z chwili że jest fajnie 🙂 nawet nic więcej póki co nie planuje bo wiem jak to może być :D

Edytowane przez KotJaroslawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KotJaroslawa napisał:

ja się nie nastawiam że będzie tak cały czas 🙂 korzystam z chwili że jest fajnie 🙂 nawet nic więcej póki co nie planuje bo wiem jak to może być :D

Moim zdaniem będzie Ci się z czasem jeszcze bardziej poprawiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dragon Ball napisał:

Fajnie słyszeć, że ktoś się podniósł z tego stanu. To daje nadzieje

czuje się jakbym znowu miał z te 10 lat, totalny luz, jasność umysłu, niesamowita pewność siebie, ja się zastanawiam ostatnio czasem czy to jestem ja xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KotJaroslawa napisał:

czuje się jakbym znowu miał z te 10 lat, totalny luz, jasność umysłu, niesamowita pewność siebie, ja się zastanawiam ostatnio czasem czy to jestem ja xD

miałem to :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dragon Ball napisał:

A wydaje Ci się czasem, że wydzielasz feromony? Dosłownie idziesz i przyciągasz uwagę. Ja tak miałem :D

może nie dokładnie ale czuje że mogę zrobić wszystko, mój umysł nie stawia mi żadnych blokad czy ograniczeń, jakbym nagle jakąś super moc otrzymał, to jest zajebiste :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie sertralina słabo działała, ale nawet do 200mg nie dobiłem bo lekarz nie chciał się zgodzić, więc zmieniłem lekarza, ale wtedy przeszedłem od razu na paroksetynę. Obecnie zaczynam przygodę z TLPD, bo SSRI dla mnie trochę przereklamowane są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, KotJaroslawa napisał:

:P ale za to modlitwa pomaga 🙂 i rzucenie na tacę xD

poważnie Kocie ? 

 - pytam poważnie .

 

 Twój dobry nastrój , szczere gratulacje , i tak trzymać najdłużej jak się da.:brawo:

 Jednak teoria wpływu wysokich dawek  sertaliny na dopaminę u Ciebie ma się dobrze i przede wszystkim prawdziwie .

 W psychiatrii nic nie jest tylko czarne lub białe, jednak podejrzewam ,że za Twoje zdrowe,dobre  samopoczucie odpowiedzialna jest głownie dopamina . 

 Jak Ci siądzie kiedyś nastrój ( leeepiej ,żeby nie , ale wiadomo ku-wa jak to jest , nie zawsze idzie fruwać ) to napisz do mnie PW to Ci powiem w co dalej uderzyć ,,,żeby się znów wzbić nad miasto (-:

 Narka .

 

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

 Jak Ci siądzie kiedyś nastrój ( leeepiej ,żeby nie , ale wiadomo ku-wa jak to jest , nie zawsze idzie fruwać ) to napisz do mnie PW to Ci powiem w co dalej uderzyć ,,,żeby się znów wzbić nad miasto (-:

Bo to tajemna i pilnie strzeżona wiedza, którą mogą zdobyć tylko wybrańcy dworu cesarskiego? Jakbyś nie mógł napisać w którymś z wątków, albo założyć nowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×