Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

nowy123

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 1. Witam,czy stosowanie olejku CBD może zmniejszyć działanie pramatisu który biorę na nerwice natręctw?
 2. Witam,stosuję pramatis już od kilku miesięcy i moim problemem są koszmary senne które zdarzają się praktycznie co noc,moje pytanie brzmi czy lek jest za to odpowiedzialny? rozumiem że on ma skutki uboczne ale chyba te skutki uboczne ustępują w końcu.
 3. Witam ponownie,mógłby ktoś polecić jakiś suplement diety na lepszy sen? obecnie przy braniu pramatisu mam koszmary senne które są praktycznie co noc,szukam czegoś co to złagodzi bo pramatis pomaga mi i nie chcę go zmieniać,zmieniałem dawki ale to nie pomaga,czy takie suplementy jak ten poniżej mogę stosować przy pramatisie? https://allegro.pl/oferta/swanson-l-tryptofan-naturalny-antydepresant-sen-6164508509
 4. A co do zmniejszania dawki to czy nie będę się czuł jeszcze gorzej?
 5. Tak rozmawiałem to zmienił mi lek z miravilu na pramatis i bylo naprawdę wszystko okej ale ostatnio znowu się zaczęło,kolejny raz zmieniać lek hmm?
 6. Witam ponownie,jakiś czas było okej po pramatisie ale teraz znowu nie mam na nic chęci,kompletnie brak chęci do czego kolwiek,nic mnie nie cieszy,co dalej robić biorę 2 tableki dziennie czuje że się załamuje,myśli natrętne ustąpiły ale co z tego jak jestem w środku niespokojny i tak jak pisze nie mam na nic chęci.
 7. Lekarz zalecił mi zmianę leku z miravilu na pramatis,co to za lek,ktoś go stosował?
 8. nowy123

  SSRI-temat ogólny

  Mam problem z rozczytaniem nazwy leku zmiana z miravilu na Prauialis? coś takiego jest w ogóle?
 9. nowy123

  SSRI-temat ogólny

  Mam pewien problem,mianowicie przy dawce 250 mg miravilu strasznie się poce,czasami czuję normalnie jak leci mi pot,czy można brać jakieś tabletki aby zatrzymać pocenie sie?
 10. coś aktywującego czyli co masz na myśli?
 11. Ogólnie mam sytuację że faktycznie Miravil pomaga mi na natrętne myśli ale z drugiej strony codziennie odczuwam brak chęci do czego kolwiek,zamiast cieszyć się z ustąpienia natrętnych myśli i przestania robienia dziwnych rzeczy to ja ciągle mam jakieś wątpliwości i brak chęci,miał ktoś coś takiego?
 12. nowy123

  SSRI-temat ogólny

  Nie przeszkadza to w poprawnym działaniu leku?
 13. nowy123

  SSRI-temat ogólny

  A jak jest z piciem alkoholu podczas brania miravilu? Lekarz stwierdził że będę szybciej się upijał ale o zakazie całkowitym nic nie wspomniał.
 14. nowy123

  SSRI-temat ogólny

  A jak jest z piciem alkoholu podczas brania miravilu? Lekarz stwierdził że będę szybciej się upijał ale o zakazie całkowitym nic nie wspomniał.
×