Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurza mnie jedna baba ze szkoły- wykładowca. Stwierdziła, że nie mam praw do wykorzystania w pracy szkolnej MOJEGO zdjęcia, chociaż ja byłam współtwórcą tego zdjęcia i mam do niego pełne prawa- a ona chce mi 2 wpisać, bo twierdzi że to plagiat. Tak, plagiat samej siebie :evil: Co za idiotka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że jak posmaruję pachy antidralem to mnie qreffsko szczypią i swędzą.....aaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

To smaruj dzień po depilacji/goleniu albo używaj czegoś bez alkoholu- np Dove albo Nivea- bardzo dobre są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie dużo rzeczy na które nie mam wpływu

moja matka która przyjezdza do domu jak do hotelu

ludzie którzy się na mnie gapią autobusach, metrze, pracy...

kobiety które za dużo mówią i nie potrafią się z tego wywiązać...

 

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To,że mogę stracić prawo jazdy ...ewentualnie dostać punkty i mandat za prowadzenie roweru po piwie (prowadzenie znaczy ja obok roweru) pojebane prawo jak 50% przepisów w tym dziwnym "europejskim"kraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie mój chłop :evil: O wszystkim zapomina! Teraz na przykład zapomniał zabrać moją książkę ze szkoły, i byłoby ok... gdyby nie to, że jutro mam z tego egzamin (ostateczny termin!) i nic nie umiem (a książki nie mam dzięki niemu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO, wypsikałam się offem na działce i od komarów miałam spokój (wczoraj na grillu też). Wkurza mnie natomiast moja teściowa ,która stwierdziła ,że te spraye zawierają jakieś substancje szkodliwe ,które się przenoszą do krwiobiegu - a palenie papierosów kurna to zdrowe jest :?::!: (teściowa jest palaczką)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fobia, ja właśnie nie kupiłam offa, na grillu wczoraj szału dostawałam, nie mialam nic na komary to cebulą sie wyjebalam cała, zapalilam lawendowe kadzidła, obok woda z kropelkami eukaliptusowymi, odganialam sie wachlowałam i nic!! Te komary to ze wściekiem dupy kurfa są. Jutro wykupię kurde cała połke w sklepie offa raida i innych na komary.

 

Do tego drapię sie, mam jakies dziwne odczucia , że jakies inne robactwa łazą po mnie, po głowie we włosach, od wczoraj popadłam w paranoje :why: Co godzine prysznic biore bo czuje ze to łązi po mnie, jak świr w amoku !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to, że są Dni Morza- blisko mojego domu- i wszyscy od piątku chleją i imprezują, a ja siedzę i kuję na sesji :/ Pozatym wkurza mnie to, że muza od nich tak łupie, że nie mogę się skoncentrować na nauce :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie ,moje dzisiejsze samopoczucie .Czuje się jak bym wypił kilka litrów rtęci .Rtęć spłynęła do nóg i tyłka ...nie mogę się ruszyć ,wszystko jest dziś strasznie trudne

To chyba syndrom odstawienia ,trzeci dzień bez gorzałki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldielocks,

:D moje komary lepsze ,zawsze mogę kupić OFF :D

Ty nic nie kupisz na dwulicowców i niesprawiedliwość .

W sumie odwołuje to ze komary mnie wkurzają , znalazłem dla nich pozytywna zastosowanie :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldielocks,

:D moje komary lepsze ,zawsze mogę kupić OFF :D

Ty nic nie kupisz na dwulicowców i niesprawiedliwość .

E tam, nic, za odpowiednią cenę kałacha da się dostać:P

 

W sumie odwołuje to ze komary mnie wkurzają , znalazłem dla nich pozytywna zastosowanie :D:D:D

 

A możesz się podzielić, bo ja tez mam ich dość, niech się na coś przydadzą.

 

 

Ostatnio: cholerne zmiany pogody, ze skrajności w skrajność:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×