Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samookaleczenia.


Samara

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie umiem płakać... kiedyś często ryczałam ale teraz ? Czasem jakaś łza spłynie po policzku ale to chyba jeszcze nie płacz ? Czy to oznacza, że jest lepiej ? A może to tylko przyzwyczajenie i pogodzenie się z faktem, że czekam tylko na jedno... Co do cięcia, czy to nie jest sposób, żeby sobie przeznaczyć jakiś obszar i jak mam ochotę to się ciąć ? Lewa ręka i tak non stop zabandażowana, mogę robić blizny jedna na drugiej... skoro i tak wszystko jest skreślone (w tym ja) to czym mam się przejmować ? Nikomu krzywdy nie robię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prawa ręka bo jestem leworęczna

a przypalam się zapalniczka zawsze nałykach najczęściej też prawej a jak tam za dużo to przechodze na lewą

tyle że mnie to przeszkadza jak ja latem pokarze się rodzinie,blizny pozostaną i będzie widać że to nowsze,teraz też się chowam ,nie podwiłam rękawów nawet jak coś myje4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, nie o to mi chodziło... zastanawiałam się nad definicją autoagresji... właściwie co to znaczy ciąć się ? Co to są "nitki" ? Spotkałam się z bagatelizowaniem mojego problemu przez lekarzy, jeśli przychodziłam ledwo ruszona... coś w stylu "phi, i te parę kresek dziewczyno i ty mówisz, że lubisz ból ? weź się nie ośmieszaj". Dlatego im o tym nie mówię, to moja sprawa. Powinnam się chyba cieszyć, że niezbyt często konieczna jest interwencja chirurga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jeszcze nigdy nie zamknęli z tego powodu. Przecież jeśli nie ma się myśli s ani cięcia nie były na wewnetrznej stronie łapy to wystarczy odmówić przyjęcia do szpitala, źle piszę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×