Prawicowy autorytaryzm czyli skąd się biorą głąby

Socjologia-patologie,polityka,społeczeństwo,więzi,ludzie,czyli wszystko,co pozwala funkcjonować w dzisiejszych czasach.

przez NN4V 14 kwi 2018, 09:41
__regvar __no_init volatile unsigned char flags Obrazek

przez Slide 14 kwi 2018, 11:08
Problem jest taki, ze zwroty takie jak "teoria spiskowa", czy jak "rasizm kulturowy" sluza innym do cenzurowania nawet uzasadnionej krytyki, czy uzasadnionego dopatrywania sie zagrozen.

przez wiejskifilozof 14 kwi 2018, 12:03
Ja od dawna,nie czytam prawicowych stron w necie.
Zwycięzca konkursu Srebrne Usta 2017

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 14 kwi 2018, 13:54
Ja bym się zapytał skąd się bierze lewicowy autorytaryzm, bo to on dominuje w Europie i jest uznawany za najlepszy system przez politycznie poprawnych. Rozumiem że ten wątek odnosi się do PiS i jego wyborców, ale ich trudno nazwać prawicowcami, to religijna, konserwatywna lewica. A odnośnie teorii spiskowych, to część z nich okazuje się prawdziwa, przynajmniej częściowo. Nikt nie wierzył Lepperowi że w Klewkach byli Talibowie a to okazała się prawdą. A co do tego że Żydzi żądzą światem, to może przesada ale ich ostatnie zachowania wobec Polski to jeden wielki spisek, oskarżenia o spowodowanie i współuczestniczenie w holocauście i żądania zwrotu kilkuset mld dolarów tego dowodzi i jak tu nie być antysemitą. :mrgreen: Coś tam była mowa o uprzedzeniach wobec innych nacji, religii że to takie podłe. Ale wobec niektórych grup np muzułmanów i po części czarnoskórych to nie są jednak uprzedzenia tylko wyciąganie wniosków że te grupy się nie integrują, stanowią zagrożenie terrorystyczne i kryminalne , obciążenie socjalne itd i to że np Polacy nie chcą ich w swoim kraju to wyraz zdrowego rozsądku a nie żadne uprzedzenia.
Wile rzeczy mi się w tzw prawicy nie podoba np związki na linii kościół- państwo, wieczne ględzenie o aborcji, in vitro i homoseksualistach, ale lewica jest jeszcze gorsza bo jest skrajnie nieracjonalna i stanowi zagrożenie dla przyszłości Europy.
Największy Forumowy Maruda

przez wiejskifilozof 15 kwi 2018, 07:55
Zagrożenie to Orban,Duda<Kaczyński,Rydzyk.

przez carlosbueno 15 kwi 2018, 08:00
wiejskifilozof napisał(a):Zagrożenie to Orban,Duda<Kaczyński,Rydzyk.

Taak, zagrożenie to eurolewactwo, poprawność polityczna i multikulturalizm. A jedynym groźnym prawicowym autorytaryzmem to jest islam tak hołubiony przez lewicę.

przez wiejskifilozof 15 kwi 2018, 17:31
Gorszej zarazy,jak narodowcy i katolicy fanatycy nie ma.Prędzej,na ulicy człowiek zostanie pobity,przez prawicowa katolika,niż przez muzułmanina.

przez misty-eyed 15 kwi 2018, 19:50
carlosbueno, mam poglądy lewicowe, nikomu ich nie narzucam, nikogo nie obrażam, chcę żyć w spokojnym kraju, otwartym na odmienności, a wrzucanie wszystkich, o poglądach innych niż prawicowe, do worka "lewactwo" mnie obraża.
Twoje poglądy są bardzo radykalne, ale masz do tego prawo.
Rzadko wypowiadam się na tematy polityczne, bo uważam, że to bez sensu, ja nikogo nie przekonam do swoich poglądów, ani też ja nie zmienię swoich, ale z pewnością nie mam zamiaru kogokolwiek obrażać...po prostu, różni nas postrzeganie rzeczywistości, percepcja i ja to rozumiem i szanuję.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

przez carlosbueno 15 kwi 2018, 20:07
wiejskifilozof napisał(a):Gorszej zarazy,jak narodowcy i katolicy fanatycy nie ma.Prędzej,na ulicy człowiek zostanie pobity,przez prawicowa katolika,niż przez muzułmanina.

Przy takiej małej ilości muzułmanów w Polsce trudno żeby kogoś pobili, zresztą pobitym przez narodowców też ciężko być.
misty-eyed, Osobiście nic do Ciebie nie mam, ja się jednak głównie odnosiłem do autora wątku, który widzi zagrożenie tylko z jednej strony. Taką tradycyjną lewicę nastawioną na obronę biednych, klasy robotniczej toleruję, nie lubię tej nowsze wersji chorobliwie skupionej na obronie różnych mniejszości.

przez wiejskifilozof 16 kwi 2018, 14:37
A komu przeszkadza choćby LGBT :?: ,po chyba o nich chodzi.
A dlaczego kłamliwa TVP,nie pokazała protestów przeciw Orbanowi.
No Carlosbueno,stał się ostatnio wrogiem lewicy ,numer jeden.
Nawet mnie to przeraża.Kiedyś był inny.Ale,człowiek nie rogacizna może się zmienić.

przez carlosbueno 16 kwi 2018, 14:53
A komu przeszkadza choćby LGBT :?: ,po chyba o nich chodzi.
Jakoś bardzo mi nie przeszkadza, jestem za umożliwieniem małżeństwa homo jakby co, choć to czego oni domagają się na zachodzie Europy to czasem przesada, tak samo jak robienie z nich świętych krów a to ludzie jak każdy inny. W USA wywalają z uniwerków za krytykę homo, w UK wywalili z wykładów studenta po powiedział że transseksualiści po operacji b. często popełniają samobójstwa co jest prawdą. O murzynach to już nawet nie wspomnę, wiem że niegdyś im i osobom homoseksualnym było b. ciężko ale nie znaczy że można przeginać w drugą stronę i nie pozwalać na krytykę tylko ze względu na przynależność do mniejszości. Dawna lewica stawiała robotników na piedestale( choć reali były często inne) a dziś nim jest czarny, homo-trans muzułmanin, weganin i feminista a wrogiem zamiast kapitalisty jest biały mięsożerny, hetero mężczyzna o prawicowych poglądach.

przez BiełyjeRozy 16 kwi 2018, 15:28
i nie pozwalać na krytykę tylko ze względu na przynależność do mniejszości.
Żeby jeszcze te argumenty były zgodne z prawdą, ale jak czytam te religijno prawicowe głupoty na temat lgbt, to nie wiem czy powinienem płakać czy śmiać się. Później ludzie to czytają i zaczynają wierzyć w te zmyślone bzdury... i osobom lgbt się dostaje w dupę.

przez Kalebx3 Gorliwy 16 kwi 2018, 15:33
Gorszej zarazy,jak narodowcy i katolicy fanatycy nie ma

Ty dziadu jeden łysy ,pogromco mrówek , jak Ci zaraz kaloszem wyje-bię (żartowałem :lol: ) ;)
Jedna pobożna myśl o Bogu w Jezusie Chrystusie jest więcej warta niż skończone rosnące Kosmiczne Wielowszechświaty

Św. Kalebx3
https://www.youtube.com/watch?v=0BtZJ7LxaTE

przez neon 16 kwi 2018, 16:13
Kalebx3 Gorliwy, nie słuchaj tego koziojebcy.
bóg nam dokopie

Sortuj wg