Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Kompleksem mogą być małe cykci. Ale to nie jest stan tylko tylko "prawdziwy" kompleks.
Kompleksem jest błędny sposób myslenia, niewazne czy dotyczy cycków czy prawictwa :roll: ja np mam małe cycki i nie mam żadnych kompleksów na tym punkcie O-o tak samo niektórzy nie beda mieli żadnych problemów z prawictwem/dziewictwem, wręcz sie tym szczycą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam pierdolenie, wielu ludzi nie dymało całe życie i żyli normalnie, bo nie widzieli w tym problemu. Na przykład Karol kóry został papieżem...

Bez przesady, jemu się jednak rzuciło na mózg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam pierdolenie, wielu ludzi nie dymało całe życie i żyli normalnie, bo nie widzieli w tym problemu. Na przykład Karol kóry został papieżem...

 

Czyli mam się dobrze czuć ze swoim prawictwem bo ktoś tam nie ruchał i to mu nie przeszkadzało i jakiś polaczek tarzał się po ziemi w białej sukience? Kruwa mi to przeszkadza i w dpuie mam całą resztę. Liczy się to czego ja chcę. Zabiłbym Cię śmiechem jakbym w realu to usłyszał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam pierdolenie, wielu ludzi nie dymało całe życie i żyli normalnie, bo nie widzieli w tym problemu. Na przykład Karol kóry został papieżem...

 

Czyli mam się dobrze czuć ze swoim prawictwem bo ktoś tam nie ruchał i to mu nie przeszkadzało i jakiś polaczek tarzał się po ziemi w białej sukience? Kruwa mi to przeszkadza i w dpuie mam całą resztę. Liczy się to czego ja chcę. Zabiłbym Cię śmiechem jakbym w realu to usłyszał.

 

 

No to idź do Burdla, jak Cie aż tak to boli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bycie prawiczkiem to koszmar, jeden z najgorszych.

o kurwa ale pieprzysz :D koszmar to jest paraliż, brak dłoni, więzienie, ślepota, utrata całej rodziny w pożarze. Bycie prawiczkiem to stan którego doświadcza 100% ludzi i tylko takie jęczące cioty jak ty próbują robić z tego koniec świata.

 

-- 30 gru 2013, 00:49 --

 

Szatanie dodaj mi sił i mądrość aby zrozumieć takie piedrolenie.

 

Bycie prawiczkiem to nie kompleks to stan w którym się znajdujemy (co po niektórzy). Kompleksem mogą być małe cykci. Ale to nie jest stan tylko tylko "prawdziwy" kompleks.

mógłbym rozebrać to na czynniki pierwsze i udowodnić Ci gdzie i jak się mylisz, ale czytając Twoje wpisy ręce mi opadają i chyba jednak nie mam weny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to idź do Burdla, jak Cie aż tak to boli...

 

Tyś się IQ z numerem buta zamienił? Płacić za seks to gorsze od prawictwa jest. Zero szacunku do siebie miałbym. Kupować coś co powinno być naturalne, spontaniczne a nawet zapracowane.

 

-- 29 gru 2013, 23:52 --

 

koszmar to jest paraliż

 

Przez rok miałem paraliż ręki. Więc mam porównanie.

 

-- 29 gru 2013, 23:53 --

 

On był tylko marionetką Watykanu przecież

 

comment_VtDZQwA5fGCmsiD5SdbCeFQfN485lqiG.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

On był tylko marionetką Watykanu przecież

 

comment_VtDZQwA5fGCmsiD5SdbCeFQfN485lqiG.gif

 

 

A Ty jesteś fajny, bo idziesz za modą popkultury, jak ten baran za bydłem ciągniesz i kpisz z człowieka, któremu w mądrości i wiedzy do stóp nie sięgasz. Dodam tylko że nie jestem wierzący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, Teoretycznie masz jak najbardziej rację, tylko pytanie ile z tego wizerunku to był na prawdę On, dlatego zapytałem czy go zna osobiście, że wysnuwa tak śmiałe opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, Teoretycznie masz jak najbardziej rację, tylko pytanie ile z tego wizerunku to był na prawdę On, dlatego zapytałem czy go zna osobiście, że wysnuwa tak śmiałe opinie

 

Wiesz,na takie osoby to wielu dziennikarzy poluje, żeby sobie karierę podrasować sensacjami i jemu też by nie odpuścili, a jakoś nie pamiętam wielkiej famy o tym człowieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam pierdolenie, wielu ludzi nie dymało całe życie i żyli normalnie, bo nie widzieli w tym problemu. Na przykład Karol kóry został papieżem...

 

Czyli mam się dobrze czuć ze swoim prawictwem bo ktoś tam nie ruchał i to mu nie przeszkadzało i jakiś polaczek tarzał się po ziemi w białej sukience? Kruwa mi to przeszkadza i w dpuie mam całą resztę. Liczy się to czego ja chcę. Zabiłbym Cię śmiechem jakbym w realu to usłyszał.

Polaczek to jest bardzo prostackie określenie Polaka , cóż nie dziwie się że nikt nas za granicą nie szanuję ,skoro nie szanujemy się wzajemnie :roll:

Jeśli masz wszystkich w 4 literach , to zastanów się troszeczkę nad sobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

któremu w mądrości i wiedzy do stóp nie sięgasz.

 

Siedzieć na złotym tronie i mówić o ubóstwie i jałmużnie. Bitch, please . . .

 

No więc mało wiesz czego dokonał i ilu ludziom ,narodom pomógł . Akurat nie siedzial na tronie jak to napisałeś , a wrecz przeciwnie , cały czas działał ,ryzykował w krajach w których były wojny etc. Ale widzę że masz skrzywiony obraz jego osoby , więc nie mam zamiaru Cię przekonywać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×