Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez getmeoutofhere 29 maja 2014, 23:02
cynamonowydrwal, 8.07. Jednak prawdopodobnie zrezygnuję. Nie mam wsparcia i boję się, co to będzie po wyjściu. Jestem chyba zbyt tchórzliwa, żeby postawić wszystko na jedną kartę i zawalczyć, więc będę sobie dalej rujnować sobie życie.
Vassaga, po tym co na pisałaś jest mi tak strasznie żal :(

przez cynamonowydrwal 29 maja 2014, 23:20
getmeoutofhere, skoro sama stwierdziłaś, że...
getmeoutofhere napisał(a):(...)będę sobie dalej rujnować sobie życie.

to może jednak warto spróbować? A wsparcie przecież otrzymasz na miejscu ;) Ja do drugiej próby samobójczej też nie miałem przekonania i sama widzisz dokąd mnie to zaprowadziło... Zastanów się jeszcze!

PS Byłem dziś na 7F i dalej nikt mi nie potrafił odpowiedzieć jaki będę miał rodzaj terapii. Może jest ze mną tak źle, że będą mnie trzy razy w tygodniu na 50 min zamykać w... schowku ze szczotkami :zonk: :P
F32 F41.2/F42 F60.8
Paroxinor 20mg 2-0-0 Lorafen 1mg 1-0-0 Amisan 50 mg 1-1-0 Ketrel 25mg 0-0-1
"Nie łam się będzie dobrze, wiem łatwo powiedzieć, ale lepiej mieć nadzieję, niż siedzieć i nic nie mieć."

przez essprit 29 maja 2014, 23:26
Szczotkoterapia ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vassaga 30 maja 2014, 00:35
Jest fajny schowek na szczotki :) Na izolatkę idealny :)

-- 29 maja 2014, 23:38 --

getmeoutofhere napisał(a):cynamonowydrwal, 8.07. Jednak prawdopodobnie zrezygnuję. Nie mam wsparcia i boję się, co to będzie po wyjściu. Jestem chyba zbyt tchórzliwa, żeby postawić wszystko na jedną kartę i zawalczyć, więc będę sobie dalej rujnować sobie życie.
Vassaga, po tym co na pisałaś jest mi tak strasznie żal :(

Nie szukaj wsparcia u innych tylko w sobie. Ja Cię namawiać nie będę, jak masz ochotę dalej sobie paprać życie na własnie życzenie i uprawiać rolę ofiary - droga wolna. Tylko od nas samych zależy nasze życie, a użalaniem się nad sobą nic nie zmienimy...

http://portal.abczdrowie.pl/jak-podnies ... j-wartosci
Boisz się - nie rób... Robisz - nie bój się :)

przez ala1983 30 maja 2014, 23:45
Bardzo duży nacisk jest na omawianie problemów na forum społeczności terapeutycznej, raz w tygodniu społeczność jest z Panią Ordynator, która w ogóle jest mistrzynią

U nas tak samo. Spotkanie społeczności to święta godzina :8): (byla), bo mnie juz tam nie ma.
A z pielegniarkami to raczej na zasadzie "kto chce i ma potrzebę", ja akurat mialam czesto ;) i tez bardzo sobie cenilam te rozmowy.

Generalnie podobnie, z tym, że więcej zajęć w stylu relaksacyjnym, jak treningi autogenne, nasenne czy sport i te są obowiązkowe.
A Fimoterapii nie macie?
Z terapeutami społeczności i z pielęgniarkami

Masz na myśli tych terapeutów, kórzy mają terapie z pacjentami indywidualne i grupowe?
Jesli tak, to czy biora oni udział w zebraniach spoleczności, m.in twoja terapeutka?
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez pająk 31 maja 2014, 00:13
Nie wyobrażam sobie przebywać dłużej niż 3 dni w szpitalu gdzie jest wspólna łazienka na XX osób...syf,kiła i mogiła,polska reality...
pająk

przez getmeoutofhere 31 maja 2014, 17:38
Vassaga, wiem. Ja nie mam zamiaru siedzieć, płakać i użalać się, tylko właśnie próbować żyć na 100%. Po chwili przychodzi jednak refleksja, że i tak wszystko spieprzę jak moja psychiatra twierdzi.
tarantula, no super, że nie potrafisz, ale jaki ma to związek z tematem i kogo to obchodzi?

przez pająk 31 maja 2014, 17:47
getmeoutofhere napisał(a):Vassaga, wiem. Ja nie mam zamiaru siedzieć, płakać i użalać się, tylko właśnie próbować żyć na 100%. Po chwili przychodzi jednak refleksja, że i tak wszystko spieprzę jak moja psychiatra twierdzi.
tarantula, no super, że nie potrafisz, ale jaki ma to związek z tematem i kogo to obchodzi?

Związek z tematem ma taki, że może bym i poszła na takie coś ale warunki sanitarne mnie przerażają.
ps: dlaczego mnie atakujesz?
pająk

przez getmeoutofhere 31 maja 2014, 18:40
tarantula, przepraszam, jeśli Cię uraziłam. Po prostu wcinasz się nagle z wypowiedzią, że syf, kiła i mogiła, co w ogóle nie miało związku z tematem.

przez Vassaga 01 cze 2014, 14:11
Tarantula, nie widziałaś, to się nie wypowiadaj. Może są tylko 3 łazienki, ale nie mieszkają tutaj świnie żeby był syf, kiła i mogiła!! Oj nie powiem, wkurzyłaś mnie tym tekstem. A poza tym my tu się leczymy a nie jesteśmy na wakacjach w hiltonie. Moim zdaniem łazienki i ubikacje są bardzo czyste, personel dba o dezynfekowanie i w ogóle. W tej kwestii nie mam nic do zarzucenia. Prędzej przyczepiłabym się żarcia, co jest kwestią gustu.

Ala 1983 - "Masz na myśli tych terapeutów, kórzy mają terapie z pacjentami indywidualne i grupowe?
Jesli tak, to czy biora oni udział w zebraniach spoleczności, m.in twoja terapeutka?"

Nie, nie, nie, napisałam terapeuci społecznościowi. Indywidualni i grupowi nie mogą brać udziału w zebraniach społeczności bo są od terapii indywidualnych i grupowych. :) A terapeuci społeczności są właśnie od moderowania spotkań społeczności :) Zupełnie osobny zespół ludzi. :)
Boisz się - nie rób... Robisz - nie bój się :)

przez Saruś 01 cze 2014, 16:03
Mnie jest trudno sie przyzwyczaic do ilosci toalet. Ale jest czysto, nie smierdzi. Ludzie nie wpychaja sie na chama. Moje nieprzyzwyczajenie wynika bardziej z moich prywatnych lekow i zahamowan niz ze zlych warunkow.
Jedzenie mi niezbyt pasuje, ale jest w tygodniu mozliwosc kupienia tego co ludzie robia na warsztatach kulinarnych, nieraz sa prawdziwe pysznosci a ceny niziutkie.
Ja mam pokoj piatke, ale mam fajne kolezanki, mam z kim gadac, mam mozliwosc byc sama ze soba.

przez ala1983 01 cze 2014, 21:26
A terapeuci społeczności są właśnie od moderowania spotkań społeczności :)

Mogłabyś rozwinąć? Czyli oprócz pielęgniarek i terapeutów są jeszcze inni terapeuci tzw. społecznościowi?
I co to znaczy "od moderowania"?. Jakie jest ich zadanie konkretnie na spotkaniach społeczności.

U nas moderował "przewodniczący", wybierany co tydzień spośród pacjentów.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez getmeoutofhere 01 cze 2014, 22:08
Vassaga, ja się domyślam, że u Was w toaletach czyściutko, nie to co na innych kobierzyńskich oddziałach, czasem masakra :lol:
Jedzenie rzeczywiście pozostawia wiele do życzenia, śniadań i kolacji nie jadałam, a z obiadu zawsze znajdzie się coś jadalnego, przynajmniej zupa. No a jak się mało człowiek rusza, to nie musi dużo jeść ;)

przez kamastar1985 02 cze 2014, 04:03
Vassaga napisał(a):Spoko oko, ogólnie to był żarcik. Nie mam fobii społecznej, raczej mam pewne obawy, że na raz wymieni się 1/3 oddziału. Ale raczej jestem tego bardziej ciekawa niż się boję :D :pirate:

-- 29 maja 2014, 17:08 --

kamastar1985, skoro byłaś tu na oddziale, i podobno jesteś absolwentką psychologii stosowanej i instruktorem terapii uzależnień, powinnaś wiedzieć, że rozmowy z innymi terapeutami mogą zaburzyć mój proces terapii. Pomijając fakt, że raczej masz mniejsze doświadczenie niż osoby pomagające mi na oddziale, bo byś nie szukała zdesperowanych klientów na 20zł za maila. Nie ukrywam, że jestem nieco zniesmaczona Twoją działalnością tutaj, więcej by Ci dał staż w jakimś szpitalu, a nie uprawianie mailoterapii. Że już nie powiem, że na maila wysłać możesz lewe papiery, a w realu możesz być nadal silnie zaburzoną kobietą, która ma fazę naprawiania świata... Sorry, ale nie kupuję :) Pozdrawiam i powodzenia

:hide:
Vassaga nie rozumiem twojego posta. Nie prowadzę żadnej "meiloterapii" jak to nazwałaś. Piszę zdecydowanie jako była pacjentka. Nic więcej. I w żadnym razie nie biorę kasy za meile. I nie szukam "zdesperowanych klientów na 20 zł za meila".
Skąd ci się to wgl wzięło? Skąd takie pomysły?
Jeśli kogoś wgle naprawiam to raczej siebie a nie cały świat. :)
Jak piszę - czy to na forum czy na priva do kogoś - to też wyłącznie jako "absolwentka" oddziału a nie jako terapeuta!!!
Zgadzam się z tobą, że przez neta można naściemniać ile wlezie. Tylko jak tu mówić o próbie oszustwa i lewych papierach skoro ja tu nie prowadzę żadnej terapii!!!!!! - co podkreślam raz jeszcze.
Po pierwsze nie mam uprawnień do prowadzenia terapii
Po drugie to nie jest moja bajka
Po trzecie to nie jest ani czas ani miejsce /nawet jako była pacjentka nie powinnam tu pisać i udzielać rad nt. oddziału.Bo ma to wpływ na to co się potem dzieje w społeczności a personel nie jest w stanie tego ogarnąć. Musiałby siedzieć i na bieżąco czytać to co tu piszemy - bo to dotyczy wszystkich tutaj piszących jako ci którzy byli/są na oddziale i dzielą się doświadczeniami. No, ale wtedy to forum nie miałoby sensu :) Jako była pacjentka piszę, ale jako terapeuta :nono: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Przepraszam jeśli gdzieś napisałam coś z czego wyciągnęłaś takie wnioski.
Napisz mi proszę gdzie żebym się na przyszłość klupnęła młotkiem :time: :time: :time: zanim coś takiego napiszę
...bo, proszę pana, człowiek jest szczęśliwy dopiero wtedy, gdy zaczyna dostrzegać siebie. Dopiero wtedy widzi swego brata takim jakim jest a nie takim jakim wydaje mu się że jest. I jeszcze, proszę pana, nie można dostrzec siebie bez odbicia się w oczach swego brata niczym w lustrze.

Sortuj wg