Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez kite 17 maja 2014, 15:19
byłam na 7 w czwartek :) jeśli ktoś zauważył dziewczynę i chłopaka gadających z panią woźną przy świetlicy po godzinie 19 to byłam ja z kolegą. jakoś mi się tak smutno zrobiło. nadal mam momenty w których chciałabym tam wrócić i niech ktoś się mną zajmie, zdejmie ciężary odpowiedzialności. szkoda że nie udało się zamienić kilku słów z pielęgniarkami. chciałam żeby wiedziały że w sumie sobie radzę. pracuję, opłacam terapię, nie mieszkam z mamą. myślę nawet nad zmianą pracy a ta którą mam na oku to duuuużo kontaktu z ludźmi więc jeszcze się namyślam. ale względnie pozytywnie jest.
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez Lusesita Dolores 17 maja 2014, 18:05
kite, :brawo: super
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez kubii 19 maja 2014, 12:12
Witam Was serdecznie ;)
jadę jutro na pierwszą konsultację i mam dwa pytania do was:
czy orientujecie się, czy w pobliżu jest jakiś tani hotel/nocleg, bo być może następna konsultacja będzie na następny dzień i muszę się gdzieś zatrzymać
a drugie pytanie to takie czy podczas tych konsultacji można starać się o przyjęcie na oddział dzienny (mam na myśli przychodzenie z "zewnątrz" na terapię), ponieważ chciałabym zamieszkać w Krk i kontynuować studia- a tak naprawdę nie wyobrażam sobie mieszkania chociażby z kimś w pokoju. Z góry dziękuję za każda informację, pozdrawiam i trzymajcie się ciepło ;) :*

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez marimorena 19 maja 2014, 12:24
tam wokół nie bardzo coś jest ale jak zatrzymasz się w centrum to w 20 minut dojedziesz tramwajem na czerwone maki

przez kubii 19 maja 2014, 12:49
czerwone maki?

-- 19 maja 2014, 12:55 --

pytam o wszystko, ponieważ nigdy nie byłam w Krakowie

przez wilzyx 19 maja 2014, 14:19
kubii napisał(a):Witam Was serdecznie ;)
jadę jutro na pierwszą konsultację i mam dwa pytania do was:
czy orientujecie się, czy w pobliżu jest jakiś tani hotel/nocleg, bo być może następna konsultacja będzie na następny dzień i muszę się gdzieś zatrzymać
a drugie pytanie to takie czy podczas tych konsultacji można starać się o przyjęcie na oddział dzienny (mam na myśli przychodzenie z "zewnątrz" na terapię), ponieważ chciałabym zamieszkać w Krk i kontynuować studia- a tak naprawdę nie wyobrażam sobie mieszkania chociażby z kimś w pokoju. Z góry dziękuję za każda informację, pozdrawiam i trzymajcie się ciepło ;) :*

W tym tygodniu mam bardzo altruistyczny nastrój więc mogę zaproponować nocleg na Starym Mieście pod warunkiem, że żdzierżysz smród fajek i nie zabijesz/okradniesz mnie w środku nocy :D
Hope rides alone

przez marimorena 19 maja 2014, 14:33
czerwone maki to pętla do której jadą tramwaje z centrum i stamtąd możesz albo podejść albo podjechać autobusem

przez Lusesita Dolores 19 maja 2014, 15:53
kubii, Najbliższy hotel jest pare przystanków od szpitala. Nazywa sie hotel Sympozjum i jest na Ruczaju niedaleko Tesco.
Druga sprawa, nie rozumiem po co starasz sie o przyjęcie na 7F skoro nie wyobrażasz sobie mieszkania i dzielenia z kimś pokoju. Jednoosobowy pokój nie dostaniesz. O przyjęcie na oddział dzienny możesz sie starać w każdej chwili.
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez kubii 19 maja 2014, 19:23
wiecie, zawsze warto próbować, dzięki za info;)

przez betii 21 maja 2014, 17:10
Mam pytanie odnośnie pobytu diagnostycznego.
Czy po pierwszej konsultacji mogę dostać taką możliwość? zależy mi aby nie jeździć 4x. sama nie dam rady i psych. i fizycznie a przede wszystkim materialnie.

przez DelRey25 21 maja 2014, 21:29
Ja gdy dzwoniłem umówić się na 1 kosultację od razu otrzymałem propozycję zostania na pobyt diagnostyczny. Jest to możliwe. Zadzwoń najlepiej do oddziałowej i zapytaj.
F31.9
F42.0
F60.8

przez Vassaga 21 maja 2014, 22:23
Mężczyźni mają łatwiej z pobytem diagnostycznym, bo jest więcej wolnych miejsc męskich. Babskich miejsc raczej nie ma w ogóle. Ot tyle. Co do noclegu, to w szpitalu jest hostel i doba kosztuje 35-40zł. (warunki bdb, po remoncie, aneks kuchenny i łazienka w pokoju). Kite nie rozmawiałaś z woźną, a z pacjentką a właściwie z pacjentkami, jeśli dobrze kojarzę. pzdr

-- 21 maja 2014, 21:27 --

Aha i co do pobytu diagnostycznego, dopytujcie się telefonicznie przed przyjazdem, bo z marszu od razu po 1 rozmowie, to nie sądzę by ktoś dostał bez wcześniejszego umówienia. A szkoda tachać ze sobą torby...
Boisz się - nie rób... Robisz - nie bój się :)

przez getmeoutofhere 21 maja 2014, 22:49
Vassaga, a możesz mi powiedzieć, ile osób chodzi na terapię grupową? wiem, że jest 3 razy w tygodniu po 1,5h

przez Vassaga 21 maja 2014, 23:08
w tej chwili 8, a zaczynało chyba 9 czy 10. następna rusza w lipcu. większość oddziału jest w terapii indywidualnej. personel sam decyduje na jaką terapię Cię skieruje.
Boisz się - nie rób... Robisz - nie bój się :)

Sortuj wg