[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

WARSZAWA

przez EclipSe 06 mar 2011, 13:34
Potrzebuje bardzo dobrego psychiatre z wawki, prywanie nie z zadnym ZOZ. Kasa nie gra roli, musiby wmiare mlody i obeznany z tematem, z aktualna wiedza a nie z zaprogramowanymi schematami jakie przepisuje kazdemu.

WARSZAWA

przez dar 06 mar 2011, 14:03
Poszukuję namiarów na psychiatrę przez NFZ, z powodu braku kasy. Psychiatry w Warszawie lub okolicach Józefowa, Otwocka, Karczewia, Góry Kalwarii, Sulejówka, Piaseczno.

Jeśli macie jakieś namiary bardzo będę wdzieczny, szczególnie jeśli będzie to osoba, którą można polecić.
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Terapia poznawczo-behawiorana w Warszawie na NFZ

przez klemenson 07 mar 2011, 19:29
Mam zalecenie lekarza psychiatry na indywidualną terapię (nie grupową) poznawczo-behawioralną przy nerwicy natręctw. Nie stać mnie na terapię prywatnie, gdzie w Warszawie można skorzystać z terapii refundowanej przez NFZ ? Czy ktoś ma jakieś doświadczenia?

K.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

WARSZAWA

przez Aarica 08 mar 2011, 13:35
EclipSe, polecam dr. Bryłę, przyjmuje też prywatnie w klinice Vertimed http://www.vertimed.pl/index.html. Byłam u niego na 3-miesięcznej terapii i polecam z czystym sumieniem.

WARSZAWA

przez kasiuniaa 10 mar 2011, 02:03
Witam,

szukam lekarza psychiatry bądź psychologa specjalizującego się w leczeniu zaburzeń odżywiania (kompulsywne jedzenie) w Warszawie. Chętnie na NFZ.

Psycholog Warszawa

przez heros 11 mar 2011, 16:52
Witam, poszukuje dobrego psychologa z Warszawy, który może i was wyleczył. Chodzę do jednego, ale jakoś nie oczekuje wielkiej poprawy i też jej nie czuję, siedzenie na fotelu i gadanie o byle czym. Pani psycholog mnie słucha i tyle. Czasem milczymy po 5min, bo nie ma o czym rozmawiać, takie to bez sensu. Chodziłem kiedyś do innego w innym mieście, to miała jakiś plan i stosowała go na mnie i wtedy wydawało mi się czuć poprawę, a teraz nic.
Ostatnio edytowano 11 mar 2011, 16:53 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z istniejącym tematem

WARSZAWA

przez carahija 12 mar 2011, 19:44
Mam za sobą wizyty u kilku warszawskich psychologów, prawie wszystkie nie spełniły moich oczekiwań. Nie czułam, ze te osoby moga mi pomóc. Pozniej trafilam do Pauliny Kapiec Kałużyńskiej, która jest dla mnie wyjątkowa i zupełnie inna od psychologów, u których byłam. To niesamowite, ze zawsze pamiętała wszystkie szczegóły, o których jej mowilam, mimo ze nigdy nie robila notatek. To byla pierwsza osoba, która tak z serca zapytała mnie po prostu ' co się stało' a nie oficjalne 'no i co panią do mnie sprowadza? Byla to jedyna osoba, której byłam w stanie opowiedzieć moje przezycia, która rozumiała o co mi chodzi. Zadaje mądre pytania, daje mi nadzieje, ze moze byc lepiej, ze warto dbac o siebie i byc dla siebie waznym. Nie udaje. Jestem sceptycznie nastawiona do psychologów ale wiem, ze gdyby ktokolwiek mogl mi pomóc to Paulina.

Terapia Par, Warszawa

przez tp0 13 mar 2011, 12:51
Konsultacje przeznaczone są dla par i małżeństw, które chcą wspólnie pracować nad swoim związkiem, nad dużymi decyzjami (rozstanie, ślub) i problemami, ale też dla osób indywidualnych, gdzie przedmiotem pracy mogą być trudności w pracy, depresja, uzależnienia oraz szereg innych zagadnień. Psychoterapia odbywa się w centrum Warszawy.

Do końca marca, 2011, wszystkie pierwsze sesje (konsultacje, po polsku) są bezpłatne.

Obrazek
słowa kluczone: terapia par warszawa
tp0

Pomoc psychologiczna i terapia w Warszawie

przez alicjaa 18 mar 2011, 13:02
Konsultacje indywidualne i rodzinne, terapia indywidualna i rodzinna dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci; więcej informacji na stronie:

http://www.ipp.waw.pl/

oraz

http://www.psycholog-psychoterapia.waw.pl/

Psychiatra w Warszawie, który pomoże matce karmiącej

przez franka05 21 mar 2011, 00:07
Witam

Zdiagnowowano u mnie nerwicę lekową i potrzebuje namiary na dobrego psychiatrę w Warszawie.Lekarka u której juz byłam powiedziała mi, że mam z dnia na dzień odstawic dziecko od piesi i zacząć brać Lorafen 3x dziennie. Nie mam zmiaru zastosować się do tych zaleceć i potrzebuje jakiegoś sprawdzonego i rozsądnego lekarza, który pomoże mi przez to przejść bez faszerowania mnie na dzień dobry psychotropami. Bardzo liczę na pomoc.

przez agusiaww 22 mar 2011, 11:21
franka05, szukaj w szpitalu na Nowowiejskiej tam sa psychiatrzy ktorzy zajmuja sie kobietami w trakcie ciazy i po.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez _asia_ 22 mar 2011, 12:03
franka05, masz PW z namiarami
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez miki74 22 mar 2011, 19:21
Asia, jak masz dobrego psychiatrę, to podaj ogólnie. Te wątki mogą w przyszłości czytać inne osoby i też mogłyby skorzystać z namiarów na lekarza.

Ja ze swej strony mogę polecić dra Pawła Holasa. Przyjmuje na Dolnej 42 (NFZ, bez skierowania) i też prywatnie. Podobno najlepszy w nerwicach lękowych. Jest bardzo przystępny, łagodny, doświadczony i jego uwagi oraz rady uważam za bardzo wartościowe.
miki74

przez _asia_ 23 mar 2011, 10:50
miki74, ok. :) dr Joanna Krzyżanowska-Zbucka - zajmuje się leczeniem przede wszystkim zaburzeń lękowych, afektywnych i psychotycznych oraz depresji poporodowych, ma doświadczenie w pracy z kobietami z zaburzeniami emocjonalnymi w okresie ciąży i po niej, osoba kompetentna, wysłucha pacjenta uważnie i spokojnie, nie przepisuje leków jak cukierki, a przy tym jest dość sympatyczna. podobno też dobrze dobiera leki (osobiście tego akurat nie wiem, bo nie brałam). jakkolwiek nie cierpię z całego serca psychiatrów to muszę ją mimo wszystko ocenić na plus. :D
Można ją znaleźć w Instytucie Psychiatrii i Neurologii (jest ordynatorem oddziału psychiatrycznego) oraz np. w Pratirze (http://www.pratir.pl)
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Sortuj wg