Cześć :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć :)

przez Amy Lee 30 kwi 2007, 16:36
Witam wszystkich cieplutko!

Trafiłam na wasze forum szukając w internecie informacji na temat nerwicy lękowej. Nikt mi jej w prawdzie nie zdiagnozował, ale zdarzają mi się nie do końca uzasadnione lęki, problemy ze snem i reakcja na stres w postaci mdłości czy bólów brzucha, więc pomyślałam, że może warto się czegoś więcej o tym dowiedzieć.

Mam nadzieję, że sama sobie jakoś z tym poradzę i nie będę musiała mieć żadnej terapii. Interesuję się psychologią, bardzo staram się zrozumieć samą siebie i innych ludzi, zwłaszcza tych na których mi zależy.

Z góry mówię, że łatwo przywiązuję się do ludzi z for internetowych i mam nadzieję, że będę mogła tutaj mówić o takich rzeczach o których w innym gronie raczej bym nie wspomniała, jak również, że uda mi się czasem dorzucić coś pożytecznego do dyskusji.

Pozdrawiam!
Amy Lee

przez Lusi 30 kwi 2007, 16:41
Witaj Amy Lee
Możesz mówić o wszystkim co Cię trapi i możesz też się przywiązywać, osobiście nie mam nic przeciwko ;)
ExModerator

przez maiev 30 kwi 2007, 17:28
Witaj Amy Lee!! :smile:
"I need a new version of me..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zorki 30 kwi 2007, 17:38
My tu jesteśmy zakamuflowane forum kanibali. Co dziesiątego nowoprzybyłego przywiązujemy i zjadamy.

Tzn. chciałem powiedzieć dzień dobry.
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

Powitanie.

przez Gepard 30 kwi 2007, 18:53
Witaj w naszym gronie Amy Lee !
Możesz śmiało pisać o wszystkim a na pewno znajdą się osoby które
mają podobne problemy jak Ty.
Pozdrawiam i życzę samych ,,słonecznych dni''.
Możesz mieć wszystko , ale jeśli nie masz zdowia , nie masz nic. Zdrowie jest bezcenne.

przez ashley 30 kwi 2007, 18:54
Amy Lee milo Cię poznać. Witamy na forum:)
Zorki co za powitanie ;) :D

przez Mona75 30 kwi 2007, 21:40
Witaj na forum, na pewno poradzisz sobie. A może nawet przekonasz się do terapii?

przez Amy Lee 30 kwi 2007, 22:36
Dzięki za miłe powitanie ;)

Muszę przyznać, że miałam bardzo ciężki rok i w okolicach Wielkanocy zaczęło mi się wydawać, że trochę wychodzę "na światło dzienne", ale zdarzyło mi się jeszcze kilka głupich sytuacji, a rzeczy na których najbardziej mi zależy najbardziej mnie przerażają.

Teraz pora poszukać tematów, w których mogłabym napisać coś więcej.

Póki co, mam 22 lata, studiuję filologię angielską, słucham heavy i power metalu, znajomi uważają, że jestem dowcipna, ale czasami wydaje mi się że po prostu obracam pewne rzeczy w żart, tak że inni (albo nawet ja sama) nie zauważają, że są to rzeczy, które mnie na prawdę bolą.
Amy Lee

Sortuj wg