Witam! Czasami mam tego dość!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam! Czasami mam tego dość!

przez mila.aga 29 gru 2006, 22:35
Witam wszystkich! To, że mam nn dowiedziałam się oglądając pewien program na MTV, który pokazał życie trzech osób z nn. Program oglądałam przypadkiem, miałam przełączyć kiedy w pewnym momencie zauważyłam, że te osoby mają ten sam problem co ja. nawet niektóre rytuały mieliśmy podobne. Do tamtego dnia nie wiedziałam co mi jest, wstydziłam się powiedzieć o tym najbliższym, ponieważ nigdy wcześniej nie słyszałam o tej chorobie. Oglądając to nastąpił przełom, uświadomiłam sobie, że nie jestem z tym sama. Jednak od tamtego czasu minęło kilka miesięcy a ja się nie leczę. Kiedy mam natrętne myśli czuję się tak okropnie, że czasami myślę, że lepiej gdybym mogła przerwać swoje życie. Nie umiem sobie z tym poradzić jest mi z tym ciężko, do tego dochodzą jeszcze te rytuały. Boję się, że wpadnę w taką depresję, że nie wytrzymam i sobie coś zrobię. Błagam poradźcie coś :!:

przez samotniczka 29 gru 2006, 22:58
Witaj!
Nie zamarwiaj się tyle bo będzie coraz gorzej, po co masz się dodatkowo nakręcać. Koniecznie wybierz się do psychologa, no i przede wszystkim staraj się unikać nicnierobienia. 3m się ciepło :D

przez lidka1980 29 gru 2006, 23:04
Witaj w naszym gronie,ze swoim problemem nie jestes sama jak juz sobie to uswiadomilas.Radze Ci szybko zasiegnac rady specjalisty,a z pewnoscia bedziesz sie po tym lepiej czula.Pot o przeciez oni sa na tym swiecie.Trzymaj sie cieplutko i pomysl o tym jak najszybciej :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gusia 29 gru 2006, 23:07
agus...nie możesz w ten sposób myslec,przerwanie swojego życia?No wiesz?
Sama widzisz, i zdajesz sobie z tego sprawe że nie jestes odosobnionym przypadkiem.Jest Ci cięzko...tak ,ale spróbuj cos z tym robic...wizyta u psychologa,zdobądź się na to,to nic strasznego,naprawdę :P ,a może tylko pomóc.
Tak Aga, ja myslę że od tego powinnaś zacząc...
Pozdrawiam Cię ciepło.
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez adam40 29 gru 2006, 23:35
Jesli zdecydujesz sie na wizyte u specjalisty to polowe drogi do zdrowia bedziesz miala za soba.Nerwice lecza sie ,moze nie tak szybko jak zepsuty zab,ale z pewnoscia sa uleczalne.Pozwol sobie pomoc.Odwagi.

przez Akin 30 gru 2006, 18:12
Witaj :)
nie zamartwiaj się tak ;) Wszystko będzie dobrze ...
Akin

przez mila.aga 30 gru 2006, 23:36
Dzięki za wsparcie :D

Czy moglibyście opowiedzieć mi jak to było podczas waszej pierwszej wizyty u psychologa? Bardzo byłabym Wam wdzięczna.

przez gusia 30 gru 2006, 23:59
Aga,to naprawdę nic strasznego..zapyta pewnie jaki masz problem...ale uwierz Aguś,rozmowa sama z siebie będzie sie toczyła.Mam znajomą która jest strasznie zamknietą w sobie osobą i także bardzo sie bała takiej wizyty...rozmawiam z NIA teraz w tej chwili przez skype...,szkoda ze nie możesz tego usłyszec,jest baaardzo zadowolona z wizyty u psychologa,potrafiła sie otworzyc (choc ma zupełnie inne problemy niż My tutaj),ale chodzi o sam fakt--->o samą wizytę.
Aga ,pamietaj tylko ...szczerośc...bądź szczera,bo jesli tego nie zrobisz wyjdziesz z jakims dziwnym "niedosytem",ja sama tak miałam.
Naprawde nie obawiaj sie takiej wizyty,bedzie dobrze...i myslę że taka rozmowa pomoże Tobie.
Tego Ci życzę...powodzenia.
Pozdrawiam
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez maiev 01 sty 2007, 02:37
Witaj. I głowa do góry. Nie zamartwiaj się i nie bój sie psychologa. Oni są po to żeby pomagać i wysłuchać. Ale pewnie to wiesz. Pozdrawiam!
"I need a new version of me..."

przez mila.aga 01 sty 2007, 17:36
Dzięki, jesteście kochani! Tak bardzo się cieszę, że można na Was liczyć. Niestety na forum wpadnę dopiero w piątek. Mam nadzieję, że o mnie nie zapomnicie. papa

Sortuj wg