masło maślane

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

masło maślane

przez *Wiola* 10 sie 2014, 22:53
freedom97 napisał(a):*Wiola*, Dziękuję za radę. Akurat z opinii przyjaciółki wiem, że w szkole, do której chcialbym isc panuje akceptacja i jest tam trochę takich osób. Jeszcze się zastanowię co z tym zrobię ;)

Wobec tego zmienia to trochę postać rzeczy , jesli masz potwierdzone informacje o środowisku w tej nowej szkole, to faktycznie może to być dobre rozwiązanie. Powodzenia życzę cokolwiek nie postanowisz

-- 10 sie 2014, 21:55 --

jetodik napisał(a):*Wiola*,
masz marne szanse na to , że trafisz na tolerancyjnych ludzi w nowej , a kto wie , może być jeszcze gorsze.

przecież refren pisała, że homoseksualiści w Polsce nie są napiętnowani, więc ta sytuacja to na pewno wyjątek.

jetodik a refren to jakaś forumowa wyrocznia ? ;)
Moderator

masło maślane

przez freedom97 10 sie 2014, 22:55
Mam wsparcie, nie wiem co bym bez niego zrobił. Myślałem, że jak pójdę do liceum to będzie lepiej, a wyszło piekło..
Nie wspominając o tym ,że chciałem się na siłę zmienić i nawet poprosiłem księdza o radę, wyspowiadałem się ze wszystkiego.. ale nie wiem czy to ma sens.

masło maślane

przez black90 10 sie 2014, 23:00
mialem kiedys podobny problem ze siedzialem na czacie i ktos mi wypisywal ze mnie zna itp...ale wkoncu i tak nic z tego niewyszlo ..zreszta nikt nie homo nie wchodzi na taki czat..
na twoim miejscu nie przejmowałbym sie tym..
a co do szkoly gdzie kolwiek pojdziesz i tak zanjdzie sie ktos kto bedzie cos podejrzewał:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

masło maślane

przez freedom97 10 sie 2014, 23:03
Na szczęście już mniej się tym przejmuję, dzięki tej siłowni jestem pewniejszy siebie, serio ;)

masło maślane

przez kotta 11 sie 2014, 08:53
Juź w samym Twoim powitalnym poście widać nastawienie na obronę, co nie jest dziwne. Musisz być faktycznie chodzącym kłębkiem nerwów i napięcia - dlatego faktycznie dobrze się komuś wygadać. Chciałabym tylko dodać od siebie, że mam nadzieję, że z czasem znajdziesz oparcie też w mamie.

masło maślane

przez 123 29 sie 2014, 19:39
Miałem podobną sytuację, ale w gimnazjum. Jeszcze sam wtedy nie wiedziałem co i jak - nawet nie miałem w głowie takich seksualnych myśli. Jedynie jakieś tam filmy się oglądało i tyle. Niby wszyscy się śmiali ze mnie, bo byłem jednym z najlepszych uczniów w szkole i dodatkowo nie interesowałem się piłką nożną czy samochodami. Wolałem na przerwach posiedzieć z dziewczynami i z nimi o czymś pogadać. Śmiali się też z moich ambicji. Generalnie gnojenie. Zawsze zaprzeczałem kiedy wyzywali od pedałów czy ciot. Ale wiedziałem, że mają rację oraz to, że to gnojenie jest tylko chwilowe, bo przecież niedługo skończę szkołę i pójdę do liceum. Dostałem się do dobrego liceum i tam nie było takich sytuacji. Wiadomo czasami jakieś tam komentarze szły w moją stronę niekoniecznie pozytywne, ale zauważyłem, że Ci ludzie są mimo wszystko trochę bardziej inteligentni od tych z gimnazjum, którym wróżyłem przyszłość z dwójką dzieci i browarem pod sklepem co najmniej w tym samym czasie, kiedy ja dostanę się na studia. Nie myliłem się.
Większość tych ludzi, którzy drwili czy coś takiego to byli po prostu ograniczonymi ludźmi.
Bardzo niekorzystnie wpłynęło to na moją samoocenę i postrzeganie siebie. Jeśli "pan docent da" za kilka dni przepustkę na kolejny rok to zostanie mi niewiele do ukończenia studiów ;)
Przenoszenie ze szkoły może być trochę emocjonalnym szokiem, gdzie wchodzisz w środowisko ludzi, którzy znają się od roku - miałem podobne doświadczenie, kiedy musiałem mieć rok przerwy na studiach i zmieniłem całkowicie rocznik i grupę, ale z perspektywy czasu wydaje mi się, że warto było. Dlatego zachęcałbym Cię do zmiany szkoły. Niby wszędzie są ludzie ch*je, ale wydaje mi się, ze w tych "lepszych" szkołach jest mniej takich ludzi. Wszędzie spotka się ludzi nietolerancyjnych itp. ale nie popadnij w zamknięte koło i staraj się też zrozumieć to, że ktoś może czegoś nie pojmować.
Skoro już Ci ludzie wchodzą na czat to daj sobie spokój z czatami, wiem że Cię nosi itp. ale naprawdę warto sobie na jakiś czas odpuścić albo chociaż wchodzić na różnych nickach i nie pisać wszystkim prawdy :P
A jeśli porozmawiasz z mamą pewnie Ci pomoże. Sam miałem wsparcie jeżeli chodzi o edukację - bardzo dużo rodzicie (głównie mama) poświęcili na moją edukację i za to jestem im mega wdzięczny, ale jeśli chodzi o emocje nie spisali się. Jeśli czujesz, że mama jest Ci w stanie pomóc to porozmawiaj z nią na temat szkoły.
A dobry facet to się znajdzie, kiedy sam pokochasz siebie (przynajmniej sam mam takie podejście :P)

tylko jak chcesz zmieniać szkołę to raczej pośpiesz się, bo to już w poniedziałek ;-) A jeszcze na początku września pewnie będą większe szanse niż później ;-)
123

Sortuj wg