Hej Kochani :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez junomi 02 kwi 2014, 12:21
Postaram się :D Dam znać jak było. I mimo nerwów z tym związanych to bardzo ciesze się na wizytę bo bardzo chce już z siebie to wszystko wydusić do tego stopnia że chciałbym żeby ta wizyta była dużo wcześniej :p

przez kasiowa 03 kwi 2014, 07:19
junomi napisał(a):Postaram się :D Dam znać jak było. I mimo nerwów z tym związanych to bardzo ciesze się na wizytę bo bardzo chce już z siebie to wszystko wydusić do tego stopnia że chciałbym żeby ta wizyta była dużo wcześniej :p

No ja mam nadzieję, trzymam za słowo! :P
Jest ulga potem, to prawda :) Chociaż muszę przyznać,że mnie najbardziej pomaga połączenie psychiatry z pracą z moją terapeutką, bo on dał leki, nazwał dolegliwości, a jej mogę się wygadać, wyżalić i nad tym pracować. Kiedyś byłam tylko u psychiatry, a potem tylko u psychologa i brakowało mi jednak tego "podwójnego" leczenia ;p

przez psychidae 03 kwi 2014, 13:27
co rozpoznał psychiatra i co dał z leków ???
psychidae

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Patrykos 08 kwi 2014, 14:04
Miło poznać. Każdy ma swój bagaż który musi dźwigać.
Bliskie są m Twoje problemy. Pamiętam jak powiedziałem mojemu przyjacielowi, że mam depresję... Za nic nie mógł mi uwierzyć, twierdził, że to nie możliwe... Ty nie jesteś chory. Także niekiedy nasza osoba nie wyraża naszych uczuć. Trzymaj się ciepło, pozdrawiam :)
5 ZASAD BAJKOWEGO ŻYCIA by Patrykos :)
Zasada #1 - Zero rozkmin!!! Zasada #2 - Pozytywne nastawienie!!! Zasada #3 - Każdy dobry uczynek wraca Zasada #4 - Uśmiechem witaj każdy dzień Zasada #5 - Sobą bądź, i nie patrz na innych!!

przez Shima 15 kwi 2014, 11:26
witajcie forumowicze

przez Maggda92 15 kwi 2014, 11:29
Shima, hej :papa:
Maggda92

Sortuj wg