Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Patrykos

Użytkownik
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Kiedyś miałem lepszy kontakt z dziewczynami... Ochoty na bzykanko to w ogóle nie mam. -- 08 kwi 2014, 19:06 -- hania33, Ja - pierwsze tygodnie to tylko tańczyłem :)
 2. Nie wiem jak to nazwać, ale znam to na pamięć. Szkoda wydać coś grosza, bo auto może się popsuć, bo może nie być na później, szkoda wydać na hamburgera, bo zabraknie na coś innego. Przerąbane... Ale przełamuj się, to pomaga. Nie opłaca się wydać 7zł na hamburgera, bo za to możesz kupić 3 bułki i dwie kiełbasy, ale warto kupić tego hamburgera. Nie wszystko co warto się opłaca. Nie kalkuluj. -- 08 kwi 2014, 17:17 -- Na natrętne myśli najlepszy jest podobno Anafranil SR :)
 3. Paro wpływa na dobry humor . Miałem podobnie :) A teraz mam w miarę ok Więc sądzę, że dobra dawka paro wpłynie na Ciebie w pożądany sposób. Ja np: nie widziałem sensu zakupu nowych butów lub kurtki. Po miesiącu brania paro zostawiłem 1000zł w odzieżowych :)
 4. Organizm organizmowi nie równy. Wolałbym wydać tą kasę na coś przyjemniejszego, ale nic nie poradzę, nie biorę go dla kaprysu. Moja doktor też twierdzi, że Seroxat jest najlepszy!
 5. Świetnie to czułem się przez pierwsze dwa miechy brania leków, a teraz czuję się po prostu dobrze :). Plusem jest to, że leczysz się tanio, no i że dobrze się czujesz. Ja nie czuję się do końca dobrze, ale nie jest to spowodowane lekami. Bardziej chodzi o moją pracę, i brak ludzi wokół mnie.
 6. Marian_Paździoch, A no owszem że szkoda, u mnie dawka na miesiąc kosztuje ok 150zł. Ale nic nie poradze, nie chcę się czuć tak jak wcześniej. Przerabiałem Parogen, który też jest znacznie tańszy i kompletna lipa.... Życie straciło dla mnie sens, nie mogłem odnaleźć sobie miejsca, byłem ciągle smutny i płaczliwy... Także lek lekowi nie równy :)
 7. Ja biorę 40mg Seroxatu rano. Wcześniej brałem 20mg. Lecz złapała mnie delikatna dolinka i moja doktor kazała mi zwiększyć dawkę do 40mg. Nie potrafię powiedzieć na co u mnie wpływa ten lek. Czuję się po nim lepiej... Ale biorę go razem z Anafranilem w dawce 150mg, i Rispoleptem w dawce 4mg. Rispolept ma działanie nasenne. Śpię od 21:00 do 5:30. Wstawanie przychodzi mi ciężko, ale w ciągu dnia mam siły by normalnie funkcjonować
 8. Patrykos

  Hej (:

  Witam, jedyna słuszna porada to wizyta u lekarza :)
 9. Patrykos

  Hej Kochani :)

  Miło poznać. Każdy ma swój bagaż który musi dźwigać. Bliskie są m Twoje problemy. Pamiętam jak powiedziałem mojemu przyjacielowi, że mam depresję... Za nic nie mógł mi uwierzyć, twierdził, że to nie możliwe... Ty nie jesteś chory. Także niekiedy nasza osoba nie wyraża naszych uczuć. Trzymaj się ciepło, pozdrawiam :)
 10. Patrykos

  Prosto z otchłani

  Siema. Dość ostro siebie potraktowałeś... Jeżeli mam się wypowiedzieć zgodnie z moim myśleniem to powiem Ci, że nie do końca masz rację. Jestem człowiekiem płytkiej wiary. Wierzę gdy dopiero coś dotknę, zobaczę. Ale mimo wszystko chciałbym żeby Bóg istniał. Smutne jest Twoje myślenie - stawia Cię to w świetle, że stajesz się realnym zagrożeniem dla innych z Twoim myśleniem. Ale ufam Tobie i myślę, że dobry z Ciebie człowiek. Może Cię nie pocieszyłem, ale trzymam kciukasy!
 11. Patrykos

  Poddaje się.

  Witaj!! Mam podobnie, różnie wyglądają moje relacje z ludźmi... Częściej gorzej niż lepiej, ale coś trzyma mnie przy myśli, że warto żyć. Także pamiętaj - nie jesteś sama!!!!!!!
 12. No witam Was :) Dzisiejszy dzień zdecydowanie na plus. Męczą mnie jedynie trochę sprawy sercowe... Eh, że serce nie sługa...
 13. Patrykos

  Cześć :)

  Warto walczyć, bo warto żyć!
×