BŁAGAM O POMOC!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

BŁAGAM O POMOC!

przez agucha80 18 lut 2014, 16:55
Witam jestem nowa na forum nie mam kogo zapytać...proszę o szybką odp . tydz temu połknęłam 40 tab sympromalu,byłam pijana nie wiem co przyszło mi do głowy, nigdy wcześniej nie miałam ani myśli ani prób samobójczych! w nocy miałam zapaść totalnt bezwład ciała, okropne zawroty głowy, nie potrafiłam ustać na nogach, okropne zawroty głowy suchość w ustach...myślałam że już to koniec! nadal czyję się żle jestem osłabiona, boli mnie serce mam lekkie zawroty głowy i jestem senna , boję się położyć spać! co mi grozi? czy jest sęs jechać jeszcze do szpitala? PROSZĘ POMÓŻCIE! JA CHCĘ ŻYĆ! TAK CHOLERNIE SIĘ BOJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Offline
Posty
1
Dołączył(a)
18 lut 2014, 16:41

BŁAGAM O POMOC!

Avatar użytkownika
przez warrior11 18 lut 2014, 17:19
powinnaś udać się szybko do lekarza specjalisty
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
1004
Dołączył(a)
19 gru 2013, 16:19

BŁAGAM O POMOC!

Avatar użytkownika
przez Kalebx3 18 lut 2014, 17:24
Agucha80 , 40 tabletek :shock: , i w dodatku do alkoholu . Masz szcęście ,że się obudziłas po tak total dawce . Powinnas udac się jaknajszybciej do lekarza . Być może długo jeszcze będziesz się czuć żle ( myśle ,że koło 2-3 tygodni ). Głupota i nieprzemyślane zachowania po alkoholu drogo będą Cie kosztować . No cóz nie od dzisiaj wiadomo ,że wódka rozum odbiera.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>
Avatar użytkownika
Offline
Posty
9027
Dołączył(a)
26 cze 2011, 00:09
Lokalizacja
człowiek śmiertelny i grzeszny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

BŁAGAM O POMOC!

przez Julijka82 18 lut 2014, 17:39
Dlaczego tak zrobiłaś i skąd miałaś te tabletki?
Offline
Posty
3
Dołączył(a)
18 lut 2014, 00:01

BŁAGAM O POMOC!

Avatar użytkownika
przez Kalebx3 18 lut 2014, 20:35
Coś Agucha zamilkła , może to efekt tych tabletek połkniętych na" pijanego wariata ".
Julijka83, przecież koleżanka napisała ,że była pijana i dlatego tak sie stało.
I nie bądż śmieszny ,zadając pytanie , skąd wzięła te tabletki >poszła do lekarza po receptę , a potem do apteki ,,, i sruuuu do gębuszki ;) .
Lipa , jak nie wiem , ciekawe ile lat ma nasza koleżanka , choć chociaz takie chore akcje to nie tylko domena młodzieży .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>
Avatar użytkownika
Offline
Posty
9027
Dołączył(a)
26 cze 2011, 00:09
Lokalizacja
człowiek śmiertelny i grzeszny

BŁAGAM O POMOC!

przez MaReKCe 18 lut 2014, 20:36
agucha80, dobrze że przeżyłaś ten tydzień i może nic Tobie nie będzie, ale jak wszyscy wcześniej napisali wizyta u lekarza jest konieczna! Przedawkowanie leków to poważne obciążenie dla organizmu, moglo dojść do uszkodzenia narządów wewnetrznych wiec im szybciej Ciebie ktoś przebada tym lepiej.
Offline
Posty
14
Dołączył(a)
02 lut 2014, 04:24

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Przeskocz do