BŁAGAM O POMOC!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

BŁAGAM O POMOC!

przez agucha80 18 lut 2014, 16:55
Witam jestem nowa na forum nie mam kogo zapytać...proszę o szybką odp . tydz temu połknęłam 40 tab sympromalu,byłam pijana nie wiem co przyszło mi do głowy, nigdy wcześniej nie miałam ani myśli ani prób samobójczych! w nocy miałam zapaść totalnt bezwład ciała, okropne zawroty głowy, nie potrafiłam ustać na nogach, okropne zawroty głowy suchość w ustach...myślałam że już to koniec! nadal czyję się żle jestem osłabiona, boli mnie serce mam lekkie zawroty głowy i jestem senna , boję się położyć spać! co mi grozi? czy jest sęs jechać jeszcze do szpitala? PROSZĘ POMÓŻCIE! JA CHCĘ ŻYĆ! TAK CHOLERNIE SIĘ BOJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BŁAGAM O POMOC!

przez warrior11 18 lut 2014, 17:19
powinnaś udać się szybko do lekarza specjalisty
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

BŁAGAM O POMOC!

przez Kalebx3 18 lut 2014, 17:24
Agucha80 , 40 tabletek :shock: , i w dodatku do alkoholu . Masz szcęście ,że się obudziłas po tak total dawce . Powinnas udac się jaknajszybciej do lekarza . Być może długo jeszcze będziesz się czuć żle ( myśle ,że koło 2-3 tygodni ). Głupota i nieprzemyślane zachowania po alkoholu drogo będą Cie kosztować . No cóz nie od dzisiaj wiadomo ,że wódka rozum odbiera.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

BŁAGAM O POMOC!

przez Julijka82 18 lut 2014, 17:39
Dlaczego tak zrobiłaś i skąd miałaś te tabletki?

BŁAGAM O POMOC!

przez Kalebx3 18 lut 2014, 20:35
Coś Agucha zamilkła , może to efekt tych tabletek połkniętych na" pijanego wariata ".
Julijka83, przecież koleżanka napisała ,że była pijana i dlatego tak sie stało.
I nie bądż śmieszny ,zadając pytanie , skąd wzięła te tabletki >poszła do lekarza po receptę , a potem do apteki ,,, i sruuuu do gębuszki ;) .
Lipa , jak nie wiem , ciekawe ile lat ma nasza koleżanka , choć chociaz takie chore akcje to nie tylko domena młodzieży .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

BŁAGAM O POMOC!

przez MaReKCe 18 lut 2014, 20:36
agucha80, dobrze że przeżyłaś ten tydzień i może nic Tobie nie będzie, ale jak wszyscy wcześniej napisali wizyta u lekarza jest konieczna! Przedawkowanie leków to poważne obciążenie dla organizmu, moglo dojść do uszkodzenia narządów wewnetrznych wiec im szybciej Ciebie ktoś przebada tym lepiej.

Sortuj wg