Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez Decevante 28 sty 2014, 00:22
Cześć wszystkim. Zarejestrowałam się już dawno, ale bałam się pisać. Teraz z resztą też się boję. Ale chcę przełamać ten lęk. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko mojej obecności. Wolałabym nie pisać nic o sobie, bo uważam siebie za najgorszą osobę na świecie. Narazie tyle..

Witam

przez sailorka 28 sty 2014, 00:31
Cześć! :D Ja tu jestem od wczoraj, a już widzę, że forum jest fajne.
Cześć, jestem czubkiem

Witam

przez vifi 28 sty 2014, 00:46
Cześć Decevante, nie wiem ile osób spośród 47797 użytkowników forum deklaruje się jako najgorsza osoba na świecie, ale obawiam się że jesteś co najmniej 1000-na w kolejce ;)
Miło cię poznać :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam

przez chouette 28 sty 2014, 00:57
Strach,przepraszanie ze sie zyje, nie chciec przeszkadzac, itp itd skad ja to znam:) Najgorsza na swiecie wita najgorsza na swiecie;-)

Witam

przez Freak696 28 sty 2014, 08:41
Młodzi. piękni i z problemami. Jak ja to kocham, a może nienawidzę, świat jest i tak za bardzo poj............ , żeby się w nim odszukać czegoś pięknego.

Witam

przez EmInQu 28 sty 2014, 08:54
Decevante napisał(a):Cześć wszystkim. Zarejestrowałam się już dawno, ale bałam się pisać. Teraz z resztą też się boję. Ale chcę przełamać ten lęk. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko mojej obecności. Wolałabym nie pisać nic o sobie, bo uważam siebie za najgorszą osobę na świecie. Narazie tyle..

Witaj :D Dlaczego się bałaś? Co mogłoby Ci się stać w virtualu? :D Przeciwko obecności? To byłoby chyba raczej absurdem. ;) Jedynie cokolwiek przeciwko każdemu z nas mógłby mieć założyciel forum. Wszyscy jesteśmy tu na tych samych prawach i zasadach.
Baw się dobrze na forum i niczym nie przejmuj :D
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

Witam

przez Bukowski 28 sty 2014, 09:12
Witaj.

Nadmień coś o sobie? Nikt nie jest gor­szy, ani lep­szy. I nie bój się. Uciekają przed swoim strachem, zdążasz je­dynie skrótem na je­go spotkanie. Głowa do góry. :smile:
Bukowski

przez Decevante 28 sty 2014, 23:46
Mam tak, że boję się wypowiadać nawet w internecie. Boję się odpowiedzi ludzi, tego, co mogą sobie pomyśleć, czytając to, co napisałam. I ich komentarzy. Tak samo, jak normalnie boję się ludzi. Nadal boję się tutaj pisać, w innych działach, chociaż chciałabym. Mam takie wrażenie, że tutaj wszyscy są od dawna, znają się i dlatego mogą tu pisać. A ja jestem od niedawna, więc nie mam prawa. Zwykle dlatego tylko zawsze czytam tematy i nic nie piszę.

Witam

przez khaleesi 29 sty 2014, 00:05
Decevante,witaj ;]
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Witam

przez damian89 29 sty 2014, 16:17
czesć :smile:

Witam

przez Ania4444 29 sty 2014, 16:44
Witaj :smile:

Witam

przez warrior11 29 sty 2014, 17:12
Decevante, hey,hey,fajnie,że jesteś ;)
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez RoadRoller 29 sty 2014, 18:37
Decevante napisał(a):Mam tak, że boję się wypowiadać nawet w internecie. Boję się odpowiedzi ludzi, tego, co mogą sobie pomyśleć, czytając to, co napisałam. I ich komentarzy. Tak samo, jak normalnie boję się ludzi. Nadal boję się tutaj pisać, w innych działach, chociaż chciałabym. Mam takie wrażenie, że tutaj wszyscy są od dawna, znają się i dlatego mogą tu pisać. A ja jestem od niedawna, więc nie mam prawa. Zwykle dlatego tylko zawsze czytam tematy i nic nie piszę.

Kiedyś każdy tu był nowy :) Co jak co, ale tutaj nie masz się czego bać :) Witam :)

Witam

przez Arhol 29 sty 2014, 18:46
Decevante napisał(a):Cześć wszystkim. Zarejestrowałam się już dawno, ale bałam się pisać. Teraz z resztą też się boję. Ale chcę przełamać ten lęk. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko mojej obecności. Wolałabym nie pisać nic o sobie, bo uważam siebie za najgorszą osobę na świecie. Narazie tyle..

Tutaj oczywiście komisja świromodów z szaloną adminką na czele śledzi i ocenia każdą wypowiedź,proszę się mieć na baczności :mrgreen: !

Pomijając mój nędzny żart - Witamy na forum,bać się nie ma czego bo rzadko kiedy tu dochodzi do oceniania innych,ich wypowiedzi itd,więc spokojnie czuj się tu zupełnie na luzie bo nie ma się czym stresować :D rozgość się i pisz ile dusza zapragnie.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg