Hej

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Hej

przez biankaaa 21 lis 2013, 17:50
Josie_86 Wiem ,że to co napisałaś o tej nierealności wyprowadzki bez wykształcenia jest w sumie prawdą. Wiem o tym ,że powinnam się zmusić ale to trudne dla mnie może nawet nierealne :( Od podstawówki nienawidziłam się uczyć, wiem ,że ludzie dojrzewają do pewnych spraw tj.między innymi nauka, potrzeba samorealizacji, ale ja tego nie mam.Po prostu mam mega lania, zawsze kochałam zwierzęta i od najmłodszych lat je miałam , lubiłam się nimi opiekować, sprzątać im a teraz nawet to ,że muszę posprzątać w klatce śwince morskiej często mnie irytuje. :why:

Hej

przez Daenerys 21 lis 2013, 20:52
Może ten "leń" to nie leń tylko jakieś inne uczucie które manipuluje tobą.
Może brakuje ci pewnych osób i odczuwasz żal i smutek (sama napisałaś że siebie nienawidzisz) i może to jest powodem tego ze na nic nie masz siły. Gdyby ktoś przy tobie był i jakos cie motywował dałoby to jakiś skutek, hmm?

Hej

przez biankaaa 21 lis 2013, 23:58
nie wiem jakie to moze byc inne uczucie,ja czuję wielkie lenistwo i to do tego stopnia ,ze nawet odciecie renty rodzinnej mnie nie motywuje do nauki.Wolę uciec z domu jak nie zalicze semestru nie mowiac o tym babci bo jak sie dowie ze nie zdalam to sie wscieknie.Chwilami mam wrazenie ze mam sposob myslenia malego dziecka tzn.zamiast problem rozwiazac wole przed nim uciec. Nie mam do siebie juz sily :( Wszyscy tylko powtarzaja "zycie jest ciezkie, ucz sie i licz sama na siebie" slowa babci: "ludzie sa podstepni jak wyczuja ze na nich liczysz i ufasz to cie wykorzystaja i zostaniesz sama" to powoduje ze czuje jeszcze wieksza bezradnosc i przekonanie ze moje zycie nie ma sensu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg