Witam serdecznie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam serdecznie

przez emka 18 cze 2008, 10:02
:smile: Pozdrawiam nerwuski z Mrągowa i okolic.
Jak walczycie z nerwicą lękową i depresją?czy można to pokonać bez leków? :(

Re: Witam serdecznie

przez Jola27 18 cze 2008, 11:12
emka witaj a z pokonywaniem depresj to jest ruznie jedni to robia bez leków ainni zlekami ja leki biore poniewasz cierpie na głeboka dwu biegunowa depresje i umnie inaczej sie nieda ale ostatnio jest nawet nie najgozej miłego dnia życze :P

przez emka 18 cze 2008, 12:30
dziękuję,ja cały czas wierzę,ze uda mi sie pokonać to wszystko bez lekow i sama...ale jest mi coraz gorzej :( i z każdą wizytą u lekarza rodzinnego dowiaduję sie o nowych chorobach organizmu...
chwilami nie mam siły na nic.Próbowałam brac asentre i niestety mój organizm odrzucił...a bliscy dookoła mówią niezle wyglądasz, a ja czuję jak bym pomału umierała...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jola27 18 cze 2008, 16:28
emka ja tez biore asentre iprzez pierwszy tydzen myslałam że umre reakcja jelitowa bardzo ostra bole głowy zawroty ale moj lekarz kazał mi to wytrzymac bo to jest bardzo dobry lek i umnie po tygodniu wszystko wruciło do normy a teras po asentrze czuje sie coraz lepiej :D
pozdrawiam trzymaj sie

przez graza 18 cze 2008, 18:59
Lekarz pierwszego kontaktu, z reguły nie ma pojęcia o chorobach, którymi codziennie się nie zajmuje. Spróbuj u psychiatry.
Ludzie mówią, że sowa była córką piekarza.

przez emka 18 cze 2008, 20:49
dzisiejsze samopoczucie potwierdziło,że potrzebuje pomocy psychiatry,już dalej nie potrafię walczyć sama...tylko bardzo boje się leków i uzależnienia oraz reakcji otoczenia.na samo wspomnienie,ze moge miec nerwicę powtarzają,chyba żartujesz.... :( .pozdrawiam

przez nika869 20 cze 2008, 23:15
witam.leków nie masz sie co bac.ja sama biore od dluzszego czasu i jestem pod opieka psychiatry.mialam juz taki stan,ze nie moglam normalnie funkcjonowac.leki pomogly.nie ma rewelacji ale jest lepiej.trzymaj sie

przez Pstryk 24 cze 2008, 20:47
Cześć emka, miło Cię poznać. Czasem trzeba imać się różnych metod i sposobów po drodze do lepszego jutra ;) Grunt to się nie zrażać i nie poddawać. Pozdrawiam.
Pstryk

Sortuj wg