Lubicie ludzi?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Lubicie ludzi?

przez słońce_nie_wzejdzie 09 paź 2010, 21:09
brokenwing, nie, ale dziękuję, że pytasz. Jeżeli, aż tak bardzo Cię to interesuje, to jestem osobą dość narcystyczną i zapatrzoną w siebie, która dużą część czasu spędza na myśleniu o sobie. Ale dobrze mi z tym.
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez brokenwing 09 paź 2010, 21:21
słońce_nie_wzejdzie, Wiec może czas na zmianę podejścia do innych , to w żaden sposób nie musi wpłynąć na wszystkie sprawy z którymi Ci dobrze .Jak myślisz?
brokenwing

przez słońce_nie_wzejdzie 09 paź 2010, 21:25
brokenwing, nie. Wolę dotychczasowy wariant. Gardzę wszystkimi ludźmi, tylko niekoniecznie muszę ludziom o tym mówić. Swoją drogą, zabawne jest, że słychać tyle głosów oburzenia, bo ktoś ośmiela się ludźmi gardzić, a nie zwyczajnie ich nienawidzić.
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez brokenwing 09 paź 2010, 21:29
słońce_nie_wzejdzie, Twoja wola
brokenwing

przez Ola55 10 paź 2010, 15:04
Przepraszam, że schodzę z tematu, ale czytając niektóre posty w tym temacie i nie tylko .. muszę to napisać

Wiecie co ja ostatnio zauważyłam .. nie wiem czy było tak od samego początku, ale teraz zaczyna być coraz to bardziej napięta atmosfera na forum, sporej części osób sprawia przyjemność jak się kogoś obrazi, jak się pokaże drugiej osobie jak strasznie się nią gardzi, a wydaje mi się, że to forum ma służyć do czegoś innego, pamiętajcie, że to my WSZYSCY tworzymy to forum, jakim go stworzymy takim ono się stanie, postarajcie się również zawsze pamiętać, że jeżeli nie będziecie szanować siebie nawzajem, to nikt Was nie uszanuje :bezradny:
„Nie ma większej tragedii człowieka od tej, jak nie umie przyjąć szczęścia z obawy przed kolejnym ciosem”

przez kris1966 17 paź 2010, 00:48
Hej,słońce_nie_wzejdzie,bo nienawidzić ludzi może jeszcze człowiek zraniony,ale gardzić-to tylko może człowiek bezgranicznie pyszny i zadufany w sobie.
Facet pisze że dużo myśli o sobie i dobrze mu z tym,ale ten nick jego jest zastanawiający.
Ten nick oznacza,że on jest taki "szczęśliwy",że liczy na to że słońce wreszcie kiedyś nie wzejdzie,albo nie inaczej-ta rozpalona kula słoneczna jest po prostu dla niego takim rywalem,że wreszcie tego dnia,kiedy ono nie wzejdzie-TO ZACZNIE W KOŃCU ŚWIECIĆ ON!!!
Narcyzm cechuje bardzo,bardzo,bardzo biednego człowieczka...
A co do pogardy,tego jestem pewien,ty nie gardzisz ludżmi,ty projektujesz na nich swoją własną bezgraniczną pogardę do siebie...
Zrób coś chłopie z sobą.
Hej,przybyszu,uważaj!,to forum jest tendencyjne,jeżeli masz inne poglądy niż moderatorzy,to lepiej zjeżdżaj stąd!!!

Sortuj wg