Marsz równości w Krakowie

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Marsz równości w Krakowie

przez Mizer 22 kwi 2007, 00:15
http://wiadomosci.onet.pl/1523319,11,item.html

Moim zdaniem Polska świruje.

Tak, to była prowokacja.
Ale absolutnie opowiadam się po stronie homoseksualistów.
Owszem, "piep**yć" mogą się w domu... Ale to, że nikogo nie interesuje z kim idą do łóżka to nonsens. Uprzykszają życie jak mogą 'NORMALNI', którym tradycja dała priorytet.

Głębię konfliktu nalezy zbadać, starać się pogodzić Polskę, która widocznie nie ma co robić po odzyskaniu korony na orle, tylko nadtrawiać się sama w sobie.

Ale nie. Pedała oczywiście trzeba jajcem rzucić. On potrafi się tylko "pieprzyć", więc na pewno nic nie ma do powiedzenia...

Czy Wy, nerwicowcy, także czujecie się w jakiś sposób podobnie?
Że nie macie szansy, nic do powiedzenia kiedy jesteście w sidłach słabości? Jak potraficie usprawiedliwić wszystko co dzieje się w Waszych relacjach ja-świat?
A mimo to jesteśmy ludźmi- równymi!
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez gusia 22 kwi 2007, 01:00
Nie jestem przeciwna homoseksualizmowi-każdego indywidualna sprawa.
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez IceMan 22 kwi 2007, 01:08
Hmmm... jeżeli mówiąc krótko pi****ą się w domu, to po co wyłażą na ulicę i demonstrują. Co demonstrują? Żeby się lać z Młodzieżą Wszechpolską? Ja w tej sytuacji nie staję po żadnej stronie, bo zachowanie obu stron uważam za debilizm. Ani jedni, ani drudzy nic w ten sposób nie wskórają. Gdzie się nie pojawią kolorowi, tam od razu opozycja MW. I co to da? Nic. Obie strony powinny dojść do kompromisu, na razie się zwalczają i dezorientują ludzi. Jeżeli coś się nie zmieni, to ta sytuacja będzie się toczyć w nieskończoność.
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ewelin 22 kwi 2007, 01:10
Odnośnie tego marszu,
Owszem nie popieram wyzywania nikogo w ten sposób (pedały itp.), ale nie będe też kłamać, że akceptuje homoseksualizm bo tak nie jest. Zaznaczam, że jestem antymoherem! Wiesz chodzi o to, że tacy ludzie nie powinni się panoszyć i zdobywać coraz większych praw (np. nie chciałabym mieć dwóch tatusiów). Wszelkie gatunki zostały stworzone w ten sposób aby mieć możliwość prokreacji. Homoseksualiści takiej możliwość nie mają z przyczyn oczywistych. Dlatego społeczeństwo będzie napiętnować tą odmienność z tego między innymi powodu. Każda kobieta i mężczyzna są stworzeni po to aby kontynuować gatunek, a więc homoseksualizm wykracza po za normy ogólne.
Jeżeli chodzi o naszą chorobę to jest to problem zupełnie innego rodzaju. Ludzie tego nie rozumieją z powodu niewiedzy, a nie z nietolerancji.
Nie traktuj życia zbyt serio i tak żyw z niego nie wyjdziesz.

przez Mizer 22 kwi 2007, 01:31
Dojdą do kompromisu?

Wystarczy napis na gabinecie pewnego pana, który powinien raczej otworzyć się ku dyskusji:
"Pedały, wypierdalać".

Niech obierają sposoby, marsz z tym samym programem co zawsze: wzbudza konflikt, owszem.
jest konflikt- jest problem.
jest problem- są dyskusje
a jak są dyskusje to i rozwiazania.
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez DarkAngel 22 kwi 2007, 02:02
A kto to jest homeseksualista? :?
Obrazek
ExModerator

przez gusia 22 kwi 2007, 02:40
Homoseksualizm (inaczej: homoseksualność) – zaangażowanie psychoemocjonalne i/lub pociąg seksualny pomiędzy osobami tej samej płci. Jedna z orientacji seksualnych obok heteroseksualizmu, czyli popędu do płci przeciwnej, biseksualizmu, czyli popędu ukierunkowanego na obie płci oraz aseksualizmu, czyli braku popędu płciowego do obu płci....

se Pan wbij do łba :lol:
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez IceMan 22 kwi 2007, 09:58
Mizer napisał(a):Niech obierają sposoby, marsz z tym samym programem co zawsze: wzbudza konflikt, owszem.
jest problem- są dyskusje
a jak są dyskusje to i rozwiazania.

No nie wiem... na razie to co widzę to tylko 2 pierwsze linijki twojego tekstu. Popieram Ewelin - homo niech się już nie panoszą, bo nie należą się im żadne dodatkowe prawa, ale też niech inni ich nie ruszają (pod warunkiem pierwszej części zdania). Czy ktoś chciałby mieć 2 tatusiów albo 2 mamusie? A do tego homoseksualiści dążą...
Przyjaciel forum

przez agapla 22 kwi 2007, 11:22
Jak się kocha inaczej to w obrebie własnej alkowy,a co do MW - to dla mnie totalne dno .Jednym słowem nie popieram marszu ani jednych ani drugich

przez Mizer 22 kwi 2007, 12:56
na razie to co widzę to tylko 2 pierwsze linijki twojego tekstu.

które? ;)

Czy ktoś chciałby mieć 2 tatusiów albo 2 mamusie?

(np. nie chciałabym mieć dwóch tatusiów)

Jeżeli chodzi o mnie jestem absolutnie przeciwko adopcjom homoseksualnym. To jest zbyt ryzykowne.
Natomiast legalizacja?- czemu nie? jak ktoś haruje na wspólny rachunek, potem śmierć lub szpital.. nawet odwiedzić nie można.
Nijak się to ma do polskiej rodziny, ale formalnie <nie kościelnie> byłoby to po prostu dużo wygodniejsze.

przez IceMan 22 kwi 2007, 13:06
które?

te:
Niech obierają sposoby, marsz z tym samym programem co zawsze: wzbudza konflikt, owszem.

na razie dyskusji nie ma... przynajmniej między stronami konfliktu.
Mizer napisał(a):Natomiast legalizacja?- czemu nie? jak ktoś haruje na wspólny rachunek, potem śmierć lub szpital.. nawet odwiedzić nie można.

hmmm..... przyznam że na widok całujących się gejów mam niekontrolowany odruch wymiotny, a przynajmniej mdłości, więc ... no nie wiem. Moje tolerancyjne "ja" mówi tak. Mój żołądek mówi "nie" :lol:
Przyjaciel forum

przez ewelin 22 kwi 2007, 13:07
ale wiesz jak to jest dasz komuś palec będzie chciał całą ręke, pare lat temu walczyli o to aby homoseksualizm nie był traktowany jako choroba, teraz chcą legalizacji, jak myślisz jakie będzie następne życzenie?
Nie traktuj życia zbyt serio i tak żyw z niego nie wyjdziesz.

przez IceMan 22 kwi 2007, 13:10
ewelin napisał(a):jak myślisz jakie będzie następne życzenie?

Adopcja.
Przyjaciel forum

przez Mizer 22 kwi 2007, 13:20
Niektórzy moi znajomi z kręgu homo..
są przeciwko adopcji.

Ale jak dla mnie pomysł z adopcją jest od d**y strony, powtarzam.

pare lat temu walczyli o to aby homoseksualizm nie był traktowany jako choroba

Skoro wywalczyli i czuję się dobrze to chwała im za to, społeczeństwu nic się z tego powodu nie stało.

hmmm..... przyznam że na widok całujących się gejów mam niekontrolowany odruch wymiotny,

No nie jest to zwyczajny widok.
Obnosić się czynnie ze swoimi uczuciami - w atmosferze prywatnej, w każdym przypadku tak wypada.
Ale w momencie kiedy owy gej wyjdzie na ulicę i na każdym przystanku dostaje burakiem w głowę i kopa za to, że jest jaki jest to dla mnie przesada i woła o pomstę.

Sortuj wg