Zamiast "zaraz zemdleję" - Klub Pozytywnej Odmiany

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez IceMan 15 lut 2007, 16:19
Coś mi się przypomniało, więc do potraw tego typu dodaję jakąkolwiek rybę jakkolwiek przyrządzoną, ale z dodatkiem sosu cebulowo-koperkowego... Ochyda :shock: ! Rybka była wyśmienita, ale sos zdewastował mi poczucie smaku - jakiegokolwiek - do końca dnia. Nota bene to było w smażalni nad morzem, w Ustroniu Morskim. Poza feralnym sosem dwa tygodnie spędzone tam były świetne :D . No, pogadałem sobie ale czy to z sensem było? :P :lol:
Przyjaciel forum

przez kings 15 lut 2007, 19:33
Wiesz Piotrek jest w tym sens chyba ogromny, ja nie cierpię śledzi, łososia ani żadnej śmierdzącej surowej ryby. Uwielbiam tuńczyka, kanapeczki sałateczki itp. Raz spróbowałam ulubionego tuńczyka ale z dodatkiem cebulki (której również nie znoszę) i okazało się to śledziem!!!! Fuuuuj, zupełenie inny smak, normalnie śledź!!
'Gdy są jakiekolwiek wątpliwości to znaczy, że nie ma żadnych wątpliwości.....'

przez IceMan 15 lut 2007, 20:19
wiesz... jeżeli chodzi o ryby, to lubię smażone i wędzone, a śledzie na pewno nie w occie (ochyda!), ale w jakiejś innej zaprawie są wyśmienite :D . A tak szczegółowo to dla mnie nie ma to jak karpik na wigilię :D
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kings 15 lut 2007, 20:29
O nie przecież w karpiku są same ości, nie znoszę! A po za tym rybki lepiej wygladają w akwarium niż na talerzu, co shadow pewnie by potwierdził! :smile:

przez IceMan 15 lut 2007, 21:02
kings napisał(a):co shadow pewnie by potwierdził!

Obrazek nie no aluzja roku :D

ale karpików chyba się w akwarium nie hoduje tylko skalarki, welony i inne malutkie rybki prawda?
Przyjaciel forum

przez kings 15 lut 2007, 22:03
Prawda, prawda - ale, ale moje małe karpiki z oczka wodnego zimują w dużym akwarium w piwnicy ( tak około 600l). A latem w tym akwarium ( bo została woda) utopił się nietoperz i potem obrósł jakimś gzrybkiem i wyglądał jak, jak... no nie wiem nie da się opisać! Przeokrutnie!

przez Mizer 15 lut 2007, 22:15
Dobra, dobra

ja tu nie zagladałam często, ale wpraszam się na imprezę :D :D

kings- XD
też miałam kiedyś pewne grzybowe historie, ale są mało przyjemne w odsłuchu. ale jak chcecie to zapodam obleśną opowieść.
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez kings 15 lut 2007, 22:20
Chemy! Dawaj! Mizer pewnie ta historia w przeglądzie byłaby gorsza! Zrobimy przerwę w imprezie na grzybobranie ;)

przez Mizer 15 lut 2007, 23:00
<z góry mówię, że sam/a, kins chciał :D :D>

no to opowiem Wam historię...

jak to dwa lata temu w gorącym czerwcu urządziłam sobie dyspensę przez egzaminem.
żarłam wszystko- czipsy z biedronki, czekolady, chleb aż uchami wychodziło.
całej dyspensy miały być krótkie trzy dni, mama mówiła: "ze stresu to najedz sie może jak człowiek, nie przytyjesz a i rzygac po kątach nie będziesz"

no ale mi sumienie nie dało...

z łazienki zabrałam miednicę i schowałam się z nią na strychu XD <bo mama zawsze znajdzie dowody w kiblu>
rzygnęłam raz
drugi
trzeci
czwarty...
zakrywałam ścierką

jakoś nigdy nie było okazji wyrzucić piętnastolitrowej michy rzygowin, która leżała na strychu pod goracą blachą...

minął tydzień, minął drugi, minął trzeci...

z dnia na dzień bałam się coraz bardziej co tam zastanę, bałam się przeistoczenia własnych rzygowin XD może wyrósł tam las? temperatura tam bardzo zacna... no i bałam się wejść.

kiedy minął miesiąc
pewnego pięknego dnia odważyłam się pójść z workiem plastikowym i usunąć to, zanim znajdzie to moja rodzina, ewentualnie zalęgną nam się żuki gnojarze i zejdą na dół do naszych pokoi.

pamiętam, że serce waliło mi jak młotem XD
nawet się temu nie przyglądałam, pamiętam szczególiki niewielkie, ale daruje Wam...
mniej więcej był to grzyb <niech bedzie i taka wersja...>

wzięłam to do wora i biegiem do śmietnika.
położyłam obok, bo tam się nie zmieścił.

i tak leżał, i leżał, w końcu spadł deszcz...
mama sie wkurzyła, żeby takie cos trzymać koło własnego śmietnika <rózne rzeczy sie trzyma, ale TAKIE COS>

przyjechała smieciarka...
i tak zakończyła się historia.
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez Ania1987 16 lut 2007, 01:42
Ej... a o mnie już zapomnieliście!? :cry: :cry: :cry:

:shock: :shock: :shock: Mizer, ale historia - niezła

Jak już o grzybach to ja miałam kanapki w biurku kilka lat i bałam się zaglądać, bo nie wiedziałam czy jakiś potwór tam nie wyrósł-ale nie wiem czy to dobra historia na imprezę!? :?

przez Atkaa 16 lut 2007, 11:48
Ej słuchajcie, jak zaczęłam czytać posty z zakresu "karpie w akwarium - grzyby mutanty pochodzenia organicznego" to akurat jadłam śniadanie i uwierzcie mi - przy tak wgłębnej lekturze nie można zajmować się jednocześnie konsumpcją, bo rezultat jest maksymalnie jednostronny (jesli wiecie co mam na myśli) :shock:

P.S. Kochani chciałam tylko zakomunikować, że za chwilkę wyjezdzam i wrócę dopiero w niedziele wieczorem więc zyczę wam miłego weekendu i nie zapominajcie o mnie :D
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez IceMan 16 lut 2007, 16:53
Atkaa nie zapomnimy... czekamy na powrót

Aniu, ja o Tobie nie zapomniałem, ale zapomniałaś chyba o tym temacie... Ale co tam, witam ponownie i mam nadzieję, że będziesz aktywniejsza tutaj :D A z tą historią, i tak już zagrzybiony post więc opowiadaj :D :D :D
Przyjaciel forum

przez Ania1987 16 lut 2007, 20:50
O przynajmniej Piotrek za mną zatęsknił :D :D :D

przez IceMan 16 lut 2007, 21:28
Ania jak tam samopoczucie? Co tam u Ciebie słychać? No i opowiedz tą historyjkę... co tam było z tymi kanapkami ?? :mrgreen:
Przyjaciel forum

Sortuj wg