Prowokowanie ubiorem!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Prowokowanie ubiorem!

przez *Wiola* 01 cze 2015, 13:59
Dla jasności to jeszcze dodam , ze ja wcale nie nosze dekoltów do pasa , bo akurat tez mnie to jakoś nie kręci, zdecydowanie lepiej czuje się w stylu jeansy i koszulka. , ale jak ktoś lubi to jego sprawa i nie jest w moic h oczach gorszy czy tym bardziej nienormalny. ;) no ale na plażę chodzę w stroju kąpielowym i mimo mocno dojrzałego wieku nie widzę w tym nic nie stosownego ,a jak kogoś razi , to niech patrzy gdzie indziej :P
Przemek_44, Nie będę bic brawa za to co napisales, ale dzięki że rozumniesz o co mi chodzi i wyraziles tu swoje zdanie;)
Moderator

Prowokowanie ubiorem!

przez Wolfx 01 cze 2015, 16:34

;)
Hit sezonu dla panów na tegoroczne lato ;)
Wolfx

Prowokowanie ubiorem!

przez Introwertyczka 01 cze 2015, 18:54
Dawniej, gdy kobieta odsłoniła kostkę, to było wielkie zgorszenie, a teraz to i z majtkami prawie na wierzchu paradują i nikogo to nie dziwi. Widocznie czasy się zmieniają.
Introwertyczka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Prowokowanie ubiorem!

przez carlosbueno 01 cze 2015, 19:22
Cytuj:
ale podobno wiele kobiet lubi facetów z brzuszkiem.

hę? kto Ci takich glupot naopowiadal

Słyszałem to od paru kobiet i kiedyś czytałem w necie że większość kobiet lubi facetów z brzuszkiem ale może pytano głównie kobiety w średnim wieku które mają mężów z brzuszkiem i im to pasuje.
Największy Forumowy Maruda

Prowokowanie ubiorem!

przez carlosbueno 01 cze 2015, 19:33
Introwertyczka napisał(a):Dawniej, gdy kobieta odsłoniła kostkę, to było wielkie zgorszenie, a teraz to i z majtkami prawie na wierzchu paradują i nikogo to nie dziwi. Widocznie czasy się zmieniają.
w historii różnie bywało była takie epoki że kobiety paradowały na dworach z gołym biustem i nikogo to nie dziwiło a w antycznej Grecji i Rzymie publiczna nagość nikogo nie gorszyła. Owszem porównując dzisiejsze czasy do tych PRL- owskich nie mówiąc już od sprzed epoki rewolucji seksualnej kobiety chodzą dużo bardziej rozebrane ale mi to osobiście nie przeszkadza, jako wieczny samotnik mogę se popatrzeć na odsłonięte ciała a gdybym żył 50 lat tego by mi dane nie było nie żyjąc w małżeństwie.
Ale do zachodu nam jeszcze trochę brakuje zwłaszcza jeśli chodzi o plaże tam co druga kobieta topless się opala.
Największy Forumowy Maruda

Prowokowanie ubiorem!

przez *Monika* 01 cze 2015, 19:49
Przemek_44 napisał(a):
*Wiola* napisał(a): Nic mnie tak nie wkurza w Twoim wydaniu jak klaka jaka uprawiasz wobec tych , którzy się z Toba zgadzają , choćby w najdurniejszych poglądach. Głosisz , je jako prawdę jedyna i objawioną i na każdym kroku podkreślasz mądrość swoich popleczników. :evil:

Arashka no niestety, święta racja, muszę się tu zgodzić z Wiolą :!: bardzo jesteś przywiązana do swoich poglądów w temacie cielesności, seksualności, "przyzwoitości" i mocno wierzysz w ich słuszność, wypowiadasz się na te tematy czasami bardzo kategorycznie jakbyś uważała że twoje normy moralne i wartości lub przekazy rodzinne były "wyjątkowe", "czyste", a większość ludzi na CAŁEJ ZIEMI była popsuta, zdemoralizowana itp

Zgadzam się z Wiolą i Przemkiem. Dodam jeszcze, że konserwatywne poglądy można mieć, ale trzeba umieć tolerować w rozmowie tych, którzy mają inne poglądy, niekoniecznie te, z którymi sympatyzuje autorka wątku.

Wiolciu... Ty to jakbyś ubrała nawet worek po kartoflach, to faceci oglądaliby się za Tobą. Pięknemu i zgrabnemu we wszystkim pasuje :D
Czyli... we worku też prowokowałabyś :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek
Główny Moderator

Prowokowanie ubiorem!

przez Arasha 01 cze 2015, 20:16
*Wiola* napisał(a):
Arasha napisał(a):
Candy14 napisał(a):Nie, nie potakiwales Arashy wiec nie

Wiesz, myśmy już w innym temacie dyskutowali i spoko było. Ale cieszy mnie, że facet tak zdroworozsądkowo podchodzi do tematu. Co nie zmienia faktu, że pomysł z żakietem w upały wydaje mi się średnio trafiony :mrgreen:

Moja droga , pisalam juz wyżej , pomijasz, milczeniem, dodawaj , ze zdroworozsądkowo wg kryteriów Arashy, bo to naprawdę różnica. Nic mnie tak nie wkurza w Twoim wydaniu jak klaka jaka uprawiasz wobec tych , którzy się z Toba zgadzają , choćby w najdurniejszych poglądach. Głosisz , je jako prawdę jedyna i objawioną i na każdym kroku podkreślasz mądrość swoich popleczników. :evil:

Brawo za interpretację... cóż, nie będę się spierać, skoro wyrwałaś zdanie z kontekstu... Czy to pierwsza taka sytuacja na forum, że ktoś się z kimś zgadza i to podkreśla
( w różnych tematach ) albo na odwrót :pirate: ... jak tego jeszcze nie zauważyłaś, to ja się zastanawiam, jakie wątki przeglądasz :bezradny:
Nie wiem osobiście co moderacja ma do mnie, ale trudno, nie zamierzam się tłumaczyć ( co mi nieraz odradzano! ), zważywszy, że nawet nie wiem, z czego :bezradny:

*Monika*, wskaż mi w takim razie, kogo niby nie toleruję?!

Proponuję wrócić do dyskusji... temp. coraz wyższe, są ciekawsze sprawy niż moi klakierzy :pirate:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Prowokowanie ubiorem!

przez NN4V 01 cze 2015, 20:22
Przemek_44 napisał(a):....Arashka no niestety, święta racja, muszę się tu zgodzić z Wiolą :!: bardzo jesteś przywiązana do swoich poglądów w temacie cielesności, seksualności, "przyzwoitości" i mocno wierzysz w ich słuszność, wypowiadasz się na te tematy czasami bardzo kategorycznie jakbyś uważała że twoje normy moralne i wartości lub przekazy rodzinne były "wyjątkowe", "czyste", a większość ludzi na CAŁEJ ZIEMI była popsuta, zdemoralizowana itp

Taka trudna zagraniczna nazwa na to jest.... DEWOCJA. ;)
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Prowokowanie ubiorem!

przez *Monika* 01 cze 2015, 20:44
Arasha napisał(a):*Monika*, wskaż mi w takim razie, kogo niby nie toleruję?!

Palcem nie lubię wskazywać.
Wielu już zwróciło uwagę na aspekt, który dotyczy poszukiwania przez Ciebie w konwersacji podobnych do Ciebie w myśleniu. Tyle i na temat.
Jeśli ktoś ma odmienne zdanie od Twojego, nie umiesz tego "przełknąć" i tracisz dystans.
Nie ma co dalej dyskutować, jeśli nie rozumiesz.
Obrazek
Główny Moderator

Prowokowanie ubiorem!

przez *Wiola* 01 cze 2015, 20:47
*Monika*, wobec tego muszę się zamknąć w ciemnej piwnicy i nosa nie wystawiać bo i tak prowokuję , haha, , dzięki kochana za slodzenie;)

Arasha, masz taki sposób wyrażania swoich poglądów, ze naprawdę czasem trudno przejść obojętnie, to właśnie ma do Ciebie moderacja i inni , bez urazy.
Moderator

Prowokowanie ubiorem!

przez Evia 01 cze 2015, 20:47
carlosbueno napisał(a):
Cytuj:

Słyszałem to od paru kobiet i kiedyś czytałem w necie że większość kobiet lubi facetów z brzuszkiem ale może pytano głównie kobiety w średnim wieku które mają mężów z brzuszkiem i im to pasuje.

albo pogodziły się ze swoim smutnym losem i stwierdziły, że jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :D

Prowokowanie ubiorem!

przez Arasha 01 cze 2015, 20:51
*Monika*, utrata dystansu, a brak tolerancji to są 2 zupełnie różne sprawy! Tyle w temacie ;)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Prowokowanie ubiorem!

przez NN4V 01 cze 2015, 20:57
Arasha napisał(a):*Monika*, utrata dystansu, a brak tolerancji to są 2 zupełnie różne sprawy! Tyle w temacie ;)

Bezpieczniej byłoby założyć, że jest on jednak urojony.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Prowokowanie ubiorem!

przez bittersweet 01 cze 2015, 21:02
Evia napisał(a):
carlosbueno napisał(a):
Cytuj:

albo pogodziły się ze swoim smutnym losem i stwierdziły, że jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :D
Przepraszam ! ja lubie facetów z brzuszkiem pod warunkiem ze jest mechlaty, i lubie tez bez brzuszka, z ładnym szesciopakiem, ale gładkim :105:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Sortuj wg