Jak zatrzymać czas?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Jak zatrzymać czas?

przez na_leśnik 15 maja 2015, 23:36
Od jakiegoś czasu nawala mi piecyk gazowy ( zapala się, jak mu się podoba, czyli przeważnie po 1 w nocy :pirate: ) i w związku z tym jestem zmuszona myć włosy na misce i spłukiwać wodą z czajnika :mrgreen:

Następnym razem jak będziesz chciała głowę umyć to przestaw w domu wszystkie zegarki na godzinę 1. Może się piecyk nie połapie że to przekręt jest...
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Jak zatrzymać czas?

przez Arasha 15 maja 2015, 23:54
na_leśnik, ja nie mam żadnych zegarków w domu, bo mnie denerwuje ich odgłos. O czasie dowiaduję się z kompa i komóry ;) Ale rozważam zakup kukułki... może by mnie akurat nie wnerwiała :bezradny:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Jak zatrzymać czas?

przez ekstraktzaloesu 17 maja 2015, 00:06
Argish napisał(a):Nadal nie chce mi się wierzyć, że zamiast wejść do wanny czy pod prysznic myjesz się w misce A jeśli tak to po co?
Myjąc się w misce można zaoszczędzić sporo wody.

Arasha napisał(a):Od jakiegoś czasu nawala mi piecyk gazowy
Chyba żartujesz. Mnie też niedawno piec zaczął się psuć :shock:

Arasha napisał(a):A jesteś wolny i przy okazji aseksualny?
Wolny jestem, ale aseksualny? Skąd taki pomysł?

Arasha napisał(a):Dobra, ale przecież z domu wychodzisz... podobno jesteś bardzo aktywny... aż Ci czasu brakuje na wszystkie pasje!
Większość wymienionych przeze mnie rzeczy można robić w domu. Poza tym chyba trochę niejasno się wyraziłem. Chodzi o to, że chciałbym robić wszystkie te rzeczy w miarę systematycznie i jak najlepiej, ale uczucie frustracji nie pozwala mi oddać się nawet jednemu z tych zajęć należycie, tak jak bym naprawdę chciał. Z domu oczywiście wychodzę, choć nie na tyle, na ile byłoby to dla mnie zdrowe :/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Jak zatrzymać czas?

przez zzzzz 17 maja 2015, 04:14
Przez ogromną większość życia byłem przekonany że niema na świecie bezpiecznego miejsca... i wszystko wokół potwierdzało tą teorię :( aż któregoś dnia ,na terapii grupowej, doświadczyłem czegoś b. niezwykłego - myliłem się - jest takie miejsce! : w ramionach drugiej osoby :smile:
Ja mam tak ,że gdy tulę dziewczynę albo kobietę ( zwykły przytulas ) to odczuwam wszystko i przenoszę się do tego bezpiecznego miejsca ,czasem zamykam oczy - właśnie wtedy zatrzymuje się czas... ,zatrzymują się wskazówki zegarów...

Wiem że dziwnie to brzmi ale musiałem się z Wami podzielić tym moim odkryciem.

Jak zatrzymać czas?

przez ekstraktzaloesu 17 maja 2015, 23:43
zzzzz, wszystko pięknie, tylko że przytulanie się jest raczej celem samym w sobie. A jeśli już ma nam dać siłę i poczucie bezpieczeństwa, to nie może to trwać wiecznie, co więc z całą resztą tego czasu, kiedy czujemy się bezradni i zagrożeni?

Jak zatrzymać czas?

przez Powietrzny Kowal 17 maja 2015, 23:49
ekstraktzaloesu napisał(a):Albo przynajmniej go spowolnić. Już prawie czwarta, a jeszcze tyle rzeczy chciałoby się zrobić...

Hahahahhahahaha...
Co do całkowitego zatrzymania - polecam poniższe 4 metody (każda tak samo skuteczna! Obrazek )

Obrazek

A jeśli idzie o spowalnianie samo.... hmmmm.... no to chyba tradycyjnie, co?..... Obrazek

Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Jak zatrzymać czas?

przez mark123 17 maja 2015, 23:53
Jedna z teorii mówi, że czas nie płynie, to tylko złudzenie mózgu.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Jak zatrzymać czas?

przez ekstraktzaloesu 18 maja 2015, 00:16
Powietrzny Kowal, nie powiedziałbym, że tak samo. Próba zażycia tabletek może doprowadzić do nieodwracalnych zmian w mózgu. Nieumiejętne zawiśnięcie na sznurku spowodować niedotlenienie tego narządu, w efekcie czego również można stać się warzywem. Podcięcie żył jest ponoć bardzo bolesne. A by strzelić sobie w głowę, trzeba mieć broń :/ Picie już przerabiałem i to też mi nie służyło. Ale dobrze kombinujesz :D

Jak zatrzymać czas?

przez Arasha 18 maja 2015, 00:22
ekstraktzaloesu, czy mi się wydaje, czy założyłeś koszulkę :roll: ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Jak zatrzymać czas?

przez Arasha 18 maja 2015, 00:25
ekstraktzaloesu napisał(a):
Argish napisał(a):Nadal nie chce mi się wierzyć, że zamiast wejść do wanny czy pod prysznic myjesz się w misce A jeśli tak to po co?
Myjąc się w misce można zaoszczędzić sporo wody.

Czyżby pragmatyk?

Arasha napisał(a):Od jakiegoś czasu nawala mi piecyk gazowy
Chyba żartujesz. Mnie też niedawno piec zaczął się psuć :shock:

No, co Ty powiesz :105: A mnie właśnie przed chwilą odpalił i umyłam włosy jak cywilizowany człowiek :yeah:

Arasha napisał(a):A jesteś wolny i przy okazji aseksualny?
Wolny jestem, ale aseksualny? Skąd taki pomysł?

A no bo wiesz... pół forum wie, że ja szukam tu aseksa :mrgreen: Ale może Ty jeszcze o tym nie wiesz, że nim jesteś :roll:

Arasha napisał(a):Dobra, ale przecież z domu wychodzisz... podobno jesteś bardzo aktywny... aż Ci czasu brakuje na wszystkie pasje!
Większość wymienionych przeze mnie rzeczy można robić w domu. Poza tym chyba trochę niejasno się wyraziłem. Chodzi o to, że chciałbym robić wszystkie te rzeczy w miarę systematycznie i jak najlepiej, ale uczucie frustracji nie pozwala mi oddać się nawet jednemu z tych zajęć należycie, tak jak bym naprawdę chciał. Z domu oczywiście wychodzę, choć nie na tyle, na ile byłoby to dla mnie zdrowe :/

Czyli mamy jeszcze coś wspólnego, no no :lol: :lol: :lol:

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Jak zatrzymać czas?

przez Powietrzny Kowal 18 maja 2015, 00:28
ekstraktzaloesu napisał(a):Powietrzny Kowal, nie powiedziałbym, że tak samo. Próba zażycia tabletek może doprowadzić do nieodwracalnych zmian w mózgu. Nieumiejętne zawiśnięcie na sznurku spowodować niedotlenienie tego narządu, w efekcie czego również można stać się warzywem. Podcięcie żył jest ponoć bardzo bolesne. A by strzelić sobie w głowę, trzeba mieć broń :/ Picie już przerabiałem i to też mi nie służyło. Ale dobrze kombinujesz :D

Sękja Ekstazo z Aloesu! (od razu widać, że bardzo bardzo przonny chłopak!) :D
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Jak zatrzymać czas?

przez ekstraktzaloesu 18 maja 2015, 01:11
Arasha napisał(a):ekstraktzaloesu, czy mi się wydaje, czy założyłeś koszulkę ?
Nie wydaje Ci się. Zrobiłem to specjalnie dla Ciebie :105:

Arasha napisał(a):Myjąc się w misce można zaoszczędzić sporo wody.

Czyżby pragmatyk?
Tak naprawdę to nie jestem zbyt oszczędny, napisałem tylko, że tak można :lol:

Arasha napisał(a):Chyba żartujesz. Mnie też niedawno piec zaczął się psuć

No, co Ty powiesz
Naprawdę, dziwny zbieg okoliczności, co?

Arasha napisał(a):A no bo wiesz... pół forum wie, że ja szukam tu aseksa
Ale po co Ci ktoś taki?

Jak zatrzymać czas?

przez zzzzz 19 maja 2015, 03:58
ekstraktzaloesu napisał(a): to nie może to trwać wiecznie,

skąd wiesz? -przecież czas się zatrzymał ;)

Powietrzny Kowalu :mrgreen: -odnośnie tej metody z dolnego twojego zdjęcia -ciągle widuje na ulicy takich co jej nadużywali - robili to za często, przez kilka ,kilkanaście lat i zamienili sie w zwierzęta...
Ja lubię zwierzęta ale na takie zwierzęta to nawet nie chce mi sie patrzeć :(

Jak zatrzymać czas?

przez Powietrzny Kowal 21 maja 2015, 00:16
Żartowałem ZZZZZZZZzzzzzzzzzzzz i w opcji pierwszej, i w drugiej.... :D
Z ilości wpisów widzę, że jesteś novy/nova, więc jeszcze pewnie nie wiesz, że nie jestem do końca normalny... Obrazek
A co do przemian?..... zwierzęta to nie ludzie i odwrotnie ;) (nawet chyba dobrze, że poza zmyślnymi personifikacjami taka opcja w realu nie istnieje :D )

Sortuj wg