Wydarzenia, premiery na które czekamy

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Hans 20 mar 2015, 20:36
Czekam na śmierć i na Godota. Śmierć będzie szybsza.
Feed your head
Feed your head

przez Artemizja 20 cze 2015, 16:54
Czekam na premierę kolejnej gry Devil May Cry, ale chyba sobie jeszcze długo poczekam. No i rzecz jasna - premiera najnowszych Gwiezdnych Wojen :105:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Arhol 20 cze 2015, 16:57
http://www.polskieradio.pl/23/266/Artyk ... y-w-Ziemie chce.
w cebulandie,albo choć małopolske : D
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vimes 11 paź 2015, 14:49
To się nie może nie udać. :D Jeszcze 3 tygodnie.

przez mark123 18 paź 2016, 13:57
Kevin sam w domu 6 (podobno ma być powrót tego samego aktora jako dorosłego Kevina)
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez na_leśnik 18 paź 2016, 14:07
Czekam na premierę 7 sezonu The Walking Dead :D .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez Piotrek1996 19 paź 2016, 13:53
na_leśnik napisał(a):Czekam na premierę 7 sezonu The Walking Dead :D .

Ooo. Ja pamiętam jak ok. 2 lata temu obejrzałem kilka odcinków 1 sezonu, a potem odrzuciłem ten serial. Nie przepadł mi do gustu, aczkolwiek może kiedyś dam mu szansę znowu i mi się spodoba tym razem. Tak czy siak miłego seansu, jeśli jesteś fanem ;]

Odpowiadając to z seriali/filmów czekam na:
Trzeci sezon mojego ulubionego serialu, który ma tytuł Black Mirror. Co prawda prawa kupiła inna stacja, czyli Netflix, jednak Netflix jest bardzo ceniony, popularny, a przede wszystkim bogatszy od Channel 4, więc czekam z niecierpliwością. Nie jestem fanem Assasina, jednak z ciekawości z chęcią obejrzę film na podstawie tej gry. Większość filmów na podstawie gier jest mierna, także może Assasin się uda. Ciekawi mnie też I, Daniel Blake, A Monster Calls oraz Cuba and the two strings.

Z albumów muzycznych:
Łąki Łan cierpliwie trzymają w niepewności, bo wydali już nowe utwory, a albumu nowego nadal nie ma i nie wiadomo kiedy będzie. A jest to jeden z moich ulubionych polskich zespołów. Sigur Rós nowy utwór też wydali, zatem pewnie pracują już nad nowym albumem powoli. To takie dwa przykłady z głowy na szybko, ale jest więcej.
Gier nie wymieniam, ponieważ po 1 starsze do mnie o wiele bardziej przemawiają, chociaż nowe też niektóre są ciekawe, jednak rynek gier się teraz nieźle popsuł. Gracze nie lepsi. A po drugie to mój blaszak jest staruszkiem, więc dobrze, iż działa jeszcze i jak na swój wiek to nie jest jeszcze taki tragiczny, ale o nowych tytułach, ale także tych z ogromnymi wymagianiami z np. czasów 2015, 2014 mogę zapomnieć też : P

Sortuj wg