Kręcąca się dziewczyna

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Kręcąca się dziewczyna

przez monooso 05 maja 2014, 23:33
Powiedzcie mi czy macie tak samo. Gdy popatrzę na dziewczynę z lewej strony to po chwili ta środkowa zaczyna się kręcić w ten sam sposób, natomiast gdy popatrzę na dziewczynę z prawej strony to ta środkowa zaczyna się kręcić również w ten sam sposób. Jak to jest możliwe?

Obrazek
monooso

Kręcąca się dziewczyna

przez Powietrzny Kowal 05 maja 2014, 23:39
To podobnie jak z tym słoniem i ile ma nóg Obrazek

Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Kręcąca się dziewczyna

przez tahela 05 maja 2014, 23:42
Powietrzny Kowal, hihi no 6 albo 8 ewentualnie 4 ,zalezy jak sie patrzy
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kręcąca się dziewczyna

przez jetodik 05 maja 2014, 23:42
bo mózg tworzy interpretacje tego obrazu i podsuwa albo jedną albo drugą, nie może dać interpretacji w której tancerka kręciłaby się jednocześnie w obydwie strony.
kolory na nogach tancerki prawej narzucają interpretacje taką a kolory na lewej interpretacje przeciwną, która udziela się również środkowej - mózg leci schematem ;)

ja kręceniem się środkowej tancerki mogę manipulować w jedną i druga strone bez tych pomocniczek po bokach 8)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Kręcąca się dziewczyna

przez tahela 05 maja 2014, 23:43
jetodik,
ej ja raz widziałam ze w te sama a raz ze one sie kreciły wprzeciwną , wiec moze byc i taka interpretacja
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Kręcąca się dziewczyna

przez jetodik 05 maja 2014, 23:47
tak ale nie jednocześnie - ruch się zmienia z kręcenia w lewą stronę, na kręcenie w prawą stronę, na przykład w obrębie 180 stopni...aby zmieniać ruch tancerki środkowej bez pomocy tych dwóch po bokach najłatwiej jest to zrobić patrząc na jej stopę, którą stoi na ziemi.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Kręcąca się dziewczyna

przez monooso 06 maja 2014, 00:15
tahela, Nie mam pojęcia jakim cudem naliczyłaś tam aż 6 nóg, nie mówiąc już o 8. Pierwsza noga, którą widać przy samej trąbie jest całkowicie nielogiczna, tak więc nie biorę jej w ogóle pod uwagę. Ktoś specjalnie narysował tylko samą 'stopę' aby wprawić w zakłopotanie widza. Ja tutaj widzę 4 nogi chociaż jak tak teraz baczniej się przyglądam to ten cały obrazek jest nielogiczny. Z ciała słonia wyrastają nogi, które nie mają zwieńczenia w postaci stóp.

jetodik, Aha, ciekawe. Ciężko mi to pojąć, że postrzeganie obrazka jest uzależnione od tego co widzieliśmy przed chwilą. Ja nie potrafię manipulować jej ruchem bez pomocy tych pomocniczek po bokach. Gdy tak patrzę na tą środkową to czasem zmieni kierunek na moje życzenie ale nie zawsze. Najciekawsze jest to, że ona nawet zmienia nogi. Czasami kręci się na lewej, a później momentalnie przeskakuje na prawą i cały ruch się zmienia.
Ostatnio edytowano 06 maja 2014, 00:16 przez monooso, łącznie edytowano 1 raz
monooso

Kręcąca się dziewczyna

przez tahela 06 maja 2014, 00:15
no własnie wydaje mi sie ze jednocześnie , to dziwne uczucie bo czlowiek wtedy czuje jakby zaczynał wariowac i nie wie o co chodzi ,ale wydaje mnie sie ,ze jednoczesnie, a ze na to jest teoria i mowiz ze nie to niekoniecznie musi odnosic sie do wszystkich,ale ja mam dziwny mozg hii
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Kręcąca się dziewczyna

przez cyklopka 06 maja 2014, 00:29
Jak zmrużę oczy i nie zwracam uwagi na linie pomocnicze, to wszystkie mogą mi się kręcić razem to w jedną to w drugą stronę :smile:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Kręcąca się dziewczyna

przez jetodik 06 maja 2014, 02:58
tahela, zle się zrozumieliśmy, mi chodziło o to, że ta sama tancerka nie może kręcić się w jedną i drugą stronę jednocześnie, a ja też luknąłem w taki sposób, że boczna kręci się w jedną, a dwie pozostałe w drugą :yeah:

Kręcąca się dziewczyna

przez ladywind 06 maja 2014, 11:13
bo kmózg nas lubic robić w jajo :mrgreen: tak samo jak w rzeczywistosci liscie drzew wcale nie są zielone, tylko nasze oczy tak to postrzegają ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Kręcąca się dziewczyna

przez macieywwa 06 maja 2014, 11:20
No kurva, ładnie..oglądając te kręcące sie laski odnosze wrazenie ze zidiociałem do reszty, mozg robi mi niezłego psikusa, kurva jego mać
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Kręcąca się dziewczyna

przez Anna Maria 06 maja 2014, 21:31
ja nawet nóg policzyć nie potrafię. Wszystko mi się zlewa :shock:

-- 06 maja 2014, 20:32 --

słonia
Anna Maria

Kręcąca się dziewczyna

przez Siddhi 06 maja 2014, 21:35
No bo obrazek jest płaski, mózg musi zinterpretować go jako przestrzenny, a że jest tam zbyt mało informacji to głupi głupieje.
Powietrzny Kowal napisał(a):To podobnie jak z tym słoniem i ile ma nóg ?
Będę strzelał, 84? :smile:
Siddhi

Sortuj wg