Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 paź 2015, 20:05
JERZY62, butki akurat mi kolezanka podarowala bo kupila w ciuszkach i na nia za male . ja kiedys kupilam za 20 zl kozaczki.
Te co dostalam tez za tyle byly.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 23 paź 2015, 20:10
Ha, licytuję używane martensiki za zawrotną kwotę 25 zł i chyba jestem jedyną chętną :105: Aukcja się kończy za 2 godziny.
Napisałam do kolegi Znanego Aktora o książki. Od kiedy jest moim #2, to zupełnie przestał mnie onieśmielać. :P

Powzięłam też ważną decyzję. Jutro wychodzi dodatek do gry online, w którą kiedyś grałam (przez byłego, który nie miał za wiele życia poza tą grą). Cudowny klimat, dizajn postaci, widoki, ale nie będę wywalać iluś tam euro, skoro i tak nie mam czasu grać.
Mam ustawione priorytety: najpierw praca, potem koncerty, potem szkoła, potem ewentualnie gra, więc nie chciałabym jeszcze ciągnąć dwóch rozbudowanych gier. Jak będzie więcej luzu, mniej spiny, że praca taka nowa, wrócę do Star Warsów, też wychodzi dodatek. A kupić dodatki do dwóch różnych gier na raz, w które się nie ma czasu grać, to byłby idiotyzm pierwszej wody. Na warsztaty pieśni pogrzebowych z Podlasia też nie idę, bo mnie ten facet w muzeum zdenerwował, tak że za zaoszczędzone pieniądze nabędę buty :mhm:

Jak byłam na zajęciach z chemii analitycznej, to znaleźliśmy list od pani od fizyki ze szkoły, od której wynajmujemy salę, że MAMY ODDAĆ CHOINKĘ, która stała na zapleczu :lol: :lol: :lol: Miałam ochotę napisać, że przepraszamy, ale była nam potrzebna do wykonania syropu sosnowego (syn. Sirupus Pini), ale nie chcę utrudniać naszym życia, jakoś musimy wytrzymać do końca roku :papa:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 23 paź 2015, 20:17
cyklopka napisał(a):acherontia-styx, a to nie ty pisałaś, że fajnie się pracuje nie na umowę o pracę?

cyklopka, ja tam zawsze lubiłam pracować na zlecenie. pomijam kwestie wychodzenia na tym lepiej finansowo, ale pracujesz kiedy chcesz i ile chcesz, jak ktoś ma inne źródło ubezpieczenia - spoko. niestety moje inne źródło ubezpieczenia za pół roku się skończy i trzeba było czegoś poszukać już wcześniej ;) ale i tak w przyszłości zamierzam przejść na kontrakt ;) z tym, że jeszcze stażu pracy mi brakuje, żebym mogła przejść na tą formę umowy.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Sigrun 23 paź 2015, 20:27
kosmostrada, ciesze sie ze slonko doszlo:)

platek rozy, dostalas troche sloneczka?

JERZY62, super zwierzaczki :105: :)

A ja uzaleznilam sie od Lidla...a wlasciwie od owocow morza w ciescie wlasnie stamtad :hide:...no ale one sa takie pyszne :)

A torebki w lidlu byly...wittchen... Czytalam ze masakra byla jak sie na nie ludziska rzucaly... No cena mala bo tylko 269zl... Ale juz sie dowiedzialam ze jakosc nie ta co ma W. ... No ale metka jest ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez Argish 23 paź 2015, 20:34
Sigrun, zobacz se filmik jak baby sie biją o te torebki :mrgreen:
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 paź 2015, 20:34
JERZY62, :105: ło matko jakie słodziaki!

platek rozy, Kochana, a jak odkażasz butki, bo ja też czasami złapię jakieś, co mi na nowe wyglądają, ale zawsze to stres.
Poka buty! :105: ( chociaż sobie popatrzę, bo ja w tym sezonie żadnych nie kupię, no chyba że jakiś traf w lumpku ...)

cyklopka, Mleko pijam tylko do kawy i ciutkę dodaję do owsianki na ciepło, chociaż bardzo lubię, ale mi twarz wysypuje po nim przy większych ilościach. :(

Sigrun, Widziałam te torebki, bo u mnie jeszcze były, fajne, ale bez szału. Poza tym drażniłoby mnie to, że tyle bab ma taką samą jak ja. To jest też plus lumpkowych zdobyczy - unikalnośc.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Sigrun 23 paź 2015, 20:38
Argish, kolezanka mi pisala co sie w krakowie dzialo :mrgreen: a tak w ogole co tam ?

kosmostrada, dokladnie...a teraz pol polski bedzie chodzic z takimi torebkami 8)

Spamowa wyspa

przez clevermind 23 paź 2015, 20:39
Wybaczcie, że się wtrącę, zna ktoś/ kogoś z kim można się pouczyć włoskiego? Albo porozmawiać?

Spamowa wyspa

przez Argish 23 paź 2015, 20:40
Sigrun, ludziom odpierd.ala :P A spoko leci właśnie kończe pięcio dniowe wolne i jutro do roboty :twisted:
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Spamowa wyspa

przez Sigrun 23 paź 2015, 20:44
Argish, a to zawsze odp*erdalalo ;)...
A...to jest sie zapewne z czego cieszyc. :mrgreen: zapewne pelna entuzjazmu z tego powodu jestes :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Argish 23 paź 2015, 20:45
Sigrun, ta po ch,uju już sie doczekać nie moge :mrgreen:
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Spamowa wyspa

przez JERZY62 23 paź 2015, 20:47
Sigrun, kosmostrada, aaa dzięki :D fajne zwierzaczki. Kicia to już babcia, tyle ma lat.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 paź 2015, 20:47
Sigrun, moze jutro dostane bo dzis juz bylo za ciemno :D

kosmostrada, zrobie focie jutro bo one mi teraz schna :mhm: a odkazam plynem do dezynfekcji z apteki Obrazek
butki mam eskimoskie:D ale bede miala do latania do sklepow

Co do torebek W czytalam wlasnie ze one sa marnej jakosci . A dwa ja jednak lubie zmiany i nie chce torby skorzanej nosic 10 lat.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 paź 2015, 20:49
cyklopka, jakie butki licytujesz???

Sortuj wg