Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 maja 2015, 20:01
Jak tam wieczorem moi drodzy?
Do pracy jutro nie idę, aczkolwiek laby nie ma, rano kolejne podejście do badania krwi, potem domek chcę wysprzątac, zejdzie mi się , bo tylko ogarniałam ostatnio.
Uradowało mnie dzisiaj zaglądnięcie do kalendarza - bo przyszły tydzień ma tak naprawdę tylko 3 dni, potem długi weekend! :yeah:

Nie zaskoczę pomysłowością - wieczór z książką i herbatą... ;)

cyklopka, dlaczego ten litr wody musiałaś wypic, do jakiego badania krwi to potrzebne? :shock:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 maja 2015, 20:21
kosmostrada, ja już siedzę przy herbatce i tv. Poczytam dopiero w łóżku w pozycji dobrej dla kręgosłupa.
Zaraz kolacyjkę zmontuję, mam ochotę na jajeczka z sosem tatarskim i szczypiorkiem (a bioderka rosną :D )

Sprzątnęłam już dzisiaj duży pokój, polatałam z odkurzaczem i szmatą, a reszta jutro... trzeba się oszczędzać i dzielić prace na etapy. ;)
A przyszły tydzień weekendujemy, ponoć z piękną pogodą!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 maja 2015, 20:33
mirunia, Mądra kobitka jesteś z tym rozkładaniem na etapy, ja jutro się złacham jak dziki reks... :?
Oj gdyby się udało z tą pogodą, to może nawet na zieloną trawkę dałabym się wywieźc... :105:
Ja jestem cwana, bo czytam na łóżku, karczek też by mi wymiękł w fotelu.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 28 maja 2015, 20:45
Witajcie :papa:
mirunia napisał(a):A przyszły tydzień weekendujemy, ponoć z piękną pogodą!

Bardzo dobrze, ze ma być ładna pogoda bo za tydzień w sobotę idę na wesele :mrgreen: i jak będzie zimno to zmarznę, bo kiecę kupiłam typowo letnią :P

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 maja 2015, 20:49
kosmostrada, wiesz Kochana, przez te moje ostatnie porządkowanie i mycie okien, cały następny tydzień odchorowałam ze strasznym bólem szyi, karku i ramion, więc zmądrzałam i każdego dnia coś tam po trochu dłubię i jest lepiej.
A zapomniałam dodać, że jeszcze balkon dzisiaj sprzątnęłam po tych deszczach i wiatrach... chciałam go jeszcze zapastować, ale ni mom pasty. :bezradny:
Sumując dzień - pozytywny i do przodu. ;) Satysfakcja z przyziemnych spraw, ale tyż dobrze!

A Ty Kochana tak się jutro nie forsuj, bo padniesz jak pies Pluto, zostaw coś na sobotę... pomaluniu Kosmuniu! :D

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 maja 2015, 20:58
mirunia, Nie ma opcji na rozłożenie prac - w sobotę idę sprzedawac ciasta na festyn do szkoły ( taki społecznik ze mnie ;) ), w niedzielę impreza rodzinna. Albo jutro, albo nigdy... 8) Za okna się nie zabieram, dopóki pylą kasztanowce, bo to robota na darmo, a z resztą dam radę, po prostu sobie na koniec dnia padnę. :D

acherontia-styx, To pogody Tobie życzę przestrasznie. ( ale miej w zapasie jakiś trencz, gdyby jednak magia nie zadziałała... ;) )
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 maja 2015, 21:38
kosmostrada, Społecznico Droga :D no fajnie, działaj, trzeba pomagać... na zacne cele. Fajny dzionek zapowiada Ci się.

Idę już do łóżka poczytać, szybko dzisiaj padnę... dobranoc, papa! :papa:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 maja 2015, 21:43
mirunia, Dobrej nocki!!!

Oj błyska u mnie za oknem, mam nadzieję, że przejdzie bokiem...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 28 maja 2015, 21:53
kosmostrada napisał(a):cyklopka, dlaczego ten litr wody musiałaś wypic, do jakiego badania krwi to potrzebne? :shock:

Bo jak przychodzę na pobranie jak zasuszona gadzina, co to nic od rana w pysku nie miała, to ciśnienie jest niskie, żyły niewypełnione i krew nie leci :bezradny:
Raz przez to fikłam na honorowym krwiodawstwie, a jak sama sobie z palca pobierałam, to źle pobrałam, bo rano to mi w ogóle krew nie dochodzi do dłoni :hide:

W ogóle ostatnio ciągle buczę, że mi zimno, siedzę w rękawiczkach w szkole, na ulicy hołduję modzie palestyńskiej (chustka wokół całej głowy) i tym podobne akcje. Myślałam, że już mi nic nie pomoże, ale jednak półtoragodzinna próba tańca, którą skończyłam w podkoszulce na ramiączkach daje radę. Ewentualnie uśmiech ze sceny od ukochanego zespołu, też mi się wtedy ciepło zrobiło od oczków po paluszki :105:

acherontia-styx napisał(a):Bardzo dobrze, ze ma być ładna pogoda bo za tydzień w sobotę idę na wesele :mrgreen: i jak będzie zimno to zmarznę, bo kiecę kupiłam typowo letnią :P

Musisz dużo tańczyć :yeah:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 maja 2015, 10:43
Heloł Wszystkim!!! :papa:

Krew nareszcie pobrana! Powolutku sprzątam sobie, bo poziom energii bliski zeru.
A tak w ogóle wpadłam życzyc miłego dnia, aby nastrój Wam dopisywał!!!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 maja 2015, 11:52
Dzień dobry! :papa:

Jestem też dzisiaj bez energii, miałam wczesną pobudkę o 4 i już nie usnęłam. Wstałam po 5 na kawkę i poszwendałam się trochę. Obudził mnie strasznie suchy kaszel. :bezradny:
Teraz siedzę w pracy nietomna, mało co ogarniam, a pod powiekami piasek. Ja kcę do domu! :why: :why:

kosmostrada, nareszcie Ci się udało z tym kłuciem, teraz czekanie na wyniki.
Może w ciągu dnia przybędzie Ci tej energii, teraz pomalutku jakoś popchniesz robotę... odpoczywaj w przerwach, bo całkiem opadniesz z sił.

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 29 maja 2015, 12:00
Siemaneczko :mrgreen:
ja też dzisiaj miałam wczesną jak na mnie pobudkę, bo o 7.30 obudziła mnie kierowniczka przychodni, w której byłam w poniedziałek na rozmowie, telefonem z informacją 'witamy na pokłdzie' ;)
pozostaje teraz kwestia telefonu do T. i zapytania co ona na to :zonk: :hide:
a teraz uciekam odebrać moją prostownicę i zakupić trampki do latania :mrgreen:
Miłego dnia wszystkim!

Spamowa wyspa

przez Wolfx 29 maja 2015, 12:11
Dzień dobry dziewczyny ;)
Specjalnie dla was ;)

Wolfx

Spamowa wyspa

przez jasaw 29 maja 2015, 13:43
Witam ciepło :D

Wolfx, :great: , niezłe :D

Ja wstałam późno. Wyspałam się dzisiaj...
Zaraz wybieram się po kwiatki, bo jutro rano jadę z Synem na cmentarz do Rodziców.
Czuję się nieźle, oczywiście zawsze człowiek chce więcej, ale trzeba cieszyć się tym, co jest :D

kosmostrada, mirunia, przesyłam Wam dużą dawkę energii pozytywnej, by dodać Wam sił i chęci :lol:

acherontia-styx, też biegam w tenisówkach, co kiedyś było dla mnie niewyobrażalne. Im jestem starsza, tym większy łapię luz, we wszystkim :D
Udały się zakupy?
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg