Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 15 maja 2015, 10:34
A ja przeglądam internet co tam piszą o nowym systemie Windows 10
Podobno że nowy system Windows 10 ma się pojawić tego lata.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez monk.2000 15 maja 2015, 10:39
Aha, Jerzy. Też czytałem o tym. Właśnie miałem zamiar go instalować na maszynie wirtualnej.
Interesujesz się trochę informatyką?
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Spamowa wyspa

przez JERZY62 15 maja 2015, 10:52
monk.2000, informatyką to może nie bo nic nie kumam z programowania :smile: . Od tak co sam się nauczyłem obsługi komputera różnych rzeczy instalowania programów. Posiadam komputer od 2007 roku no i moja znajomość obsługi itd była na początku praktycznie zerowa.
Też instalowałem Windows 10 na wirtualnej maszynie VirtualBox ale mój komputer jest za słaby do tego systemu i słabo ten system chodzi, bardzo słabo chodzi.
Windows Xp na VirtualBox mi dobrze chodzi, Windows 7 też dobrze ale Windows 10 bardzo słabiutko.

Jaki masz program antywirusowy na swoim kompie?
♪♪♪

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez monk.2000 15 maja 2015, 11:17
Avast Free Antivirus
Nie szukam innego, bo ten mnie zadowala. O dziwo dawno nie miałem informacji o wirusach.
Wolę sobie zrobić kopię zapasową systemu, jak mi siądzie to przywrócę.

Przydałby się Office 2013. Dają 1 TB danych w dysku w chmurze. Przerzuciłbym tam część rzeczy i by były bezpieczniejsze.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Spamowa wyspa

przez JERZY62 15 maja 2015, 12:03
monk.2000, ja mam ESET Smart Security, tak się interesuje trochę programami itd.
1 TB dysku w chmurze to dużo.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 15 maja 2015, 12:23
Cześć wam wszystkim jak dzień minoł czy mija

Spamowa wyspa

przez JERZY62 15 maja 2015, 12:25
Marcin2013, hej Marcin chłopie co tam u Ciebie jak zdrówko?
U mnie jakoś leci średnio, bardzo średnio.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 15 maja 2015, 12:32
A umnie tesz powoli leci zdrowie dopisuje tagże nie jest źle.

Spamowa wyspa

przez Zebrec 15 maja 2015, 14:09
Cześć! Co słychać? ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 15 maja 2015, 14:09
kosmostrada, JERZY1962, witajcie...

Ja dzisiaj też średnio sie czuję, ale to raczej fizyczne dolegliwości, z tymi "w głowie" sobie radzę nieźle ;)

kosmostrada
, trochę to trwało zanim zrozumiałam siebie, swoje życie i jego sens w ogóle. Wszystko przed Tobą, jesteś duuużo młodsza ode mnie, więc daj sobie czas Kochana.
Nie zazdroszczę dentysty, "ale zęba trzeba zrobic, do domu z wiertłem raczej dentystka do mnie nie przyjedzie. ;) ", też tak son
bie zawsze tłumaczę tę wątpliwą przyjemność. Pociesza mnie jedynie fakt, że wizyta szybko mija i będę zadowolona, że już po :D U mnie problemem jest kręgosłup szyjny, bo trudno mi wysiedzieć w pozycji pożądanej, a leżąca w ogóle odpada...
Chyba już jesteś po, napisz słówko, jak było :roll:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 15 maja 2015, 14:10
Zebrec, hej, hej :D Już po zajęciach? Weekend zaplanowany :lol: ?
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez Zebrec 15 maja 2015, 14:20
Dzisiaj nareszcie miałem wolny dzień. Od poniedziałku musiałem wstawać o 4 rano i zawozić znajomych taty do pracy, a później jechałem na studia. ;) Weekend wstępnie zaplanowany, ale u mnie to raczej wszystko spontanicznie wychodzi. ;)

A co u Ciebie?
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 maja 2015, 15:02
Witajcie niewitani!!! :papa:

No gulaszyk się dusi, na bogato - z papryką, cukinią, pieczarkami, marchewką, cebulą, czosnkiem. Częśc mięsa musiałam zamrozic, bo kupiłam jak dla pułku wojska. :shock: Będzie kiedyś do mielonych. Nie mogłam wykorzystac przepisu Miruni, bo za nic nie dało się z tego kotletów wykroic.
Musiałam łyknąc procha na serce, bo puls ponad sto, a wtedy mnie telepie. Cały czas się łamię, czy nie wziąc afobamu, żeby choc na chwilę miec spokój, odetchnąc, ale nie próbowałam tego benziaka, więc nie wiem, jak zareaguję... Po cloranxenie miałam tylko zamuł, a lęki większe. :bezradny:

jasaw, dentysta jak zwykle przetrwany, zostały dwie drobne sprawy, umówiłam się na czerwiec. Ja najbardziej cierpię z powodu bólu tyłu głowy, jak mi robi na półleżąco, chyba przez te zwyrodnienia w karku. Dziś stwierdziła, że został nam czas, więc może zrobimy coś jeszcze, ale nie dałam się namówic, bo już ledwo zipałam.
Kochana daję sobie czas, pocieszam się jak mogę, ale jestem już taka zmęczona i nie widzę światełka w tunelu. Terapia mnie wykańcza, leki nie działają... Może faktycznie ten oddział wyrwałby mnie z tego "dnia świstaka"...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 maja 2015, 15:39
Dzień dobry Kochani!

U mnie teraz rozpadało się, dobrze, że wyszłam w porę z pracy i nie pochlapałam się po sam tyłek... no tak się chlapię idąc :D

kosmostrada, gulasz faktycznie bogaty, ale jaka pychota będzie! Ja też dodaję sporo warzyw i pieczarki, latem jeszcze świeże pomidorki bez skórki.
Super, że zaliczyłaś dzisiaj dentystę i masz z głowy na miesiąc... rozumiem Twoje dzisiejsze "mam dość i więcej nie dam rady usiedzieć". Chociaż za jednym zamachem drugi ząbek byłby zrobiony, ale ból głowy i to niewygodne wychylenie do tyłu każą uciekać z fotela! Też tak mam, podobnie u fryzjerki z myciem głowy lub siedzeniem z "mazidłami" nad umywalką. :hide:

Kochana, jeżeli bardzo tłuką Cię lęki i masz telepawkę, to spróbuj tego afobamu, po co masz się tak męczyć. Odsapniesz sobie trochę wyluzowana i spokojna. Nie bój się, on super łagodzi napięcia. Możesz na początek wziąć 0,25mg i zobaczysz jaka ulga. Jedna dawka nie uzależni.

Kosmo, dostałam dzisiaj na e-maila reklamę butków... sex szpilek i nie likwidowałam celowo, żeby Tobie przesłać linka: :D

http://lamoda.pl/profile/skora24-i3061/ ... ra_szpilki

Może skorzystasz i wybierzesz coś dla siebie, a przynajmniej zobaczysz fasony, kolory i ceny. Dla orientacji: " o! te super!"

jasaw, czuję się podobnie do Ciebie... "w głowie" jako tako, ale fizycznie gorzej. Boli mnie szyjny i ramiona, zawroty.

Sortuj wg