Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 26 mar 2014, 12:53
platek rozy, a u mnie raczej dno. siedzę na zwolnieniu, na którym wcale nie chcę być i nie wiadomo ile jeszcze tak posiedzę. wolałabym chodzić normalnie do pracy. leki wczoraj mi neurolog odstawiła, także już nie biorę. a u Ciebie jak po tej sertalinie?
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez PJT 26 mar 2014, 12:53
Karina nie wiem czemu ale u mnie jest chlodno siedze w polarze
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 mar 2014, 12:54
acherontia-styx, a no to nie zadobrze ze tak sie czujesz :bezradny: :bezradny: ja na sertralinie tez nie najlepiej , mdli mnie , mam zawroty , i oczy mnie bardzo bola. I jakos tkwie w tej beznadziejnosci od dwoch i pol tygodnia.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Lethality 26 mar 2014, 12:56
PJT,
Ok. Wyślę Ci na pw rozwiązanie.

Spamowa wyspa

przez amelia83 26 mar 2014, 12:57
platek rozy, no własnie ...o to samo pytam.... ale ja muszę się bardziej przeływać, nie uciekać, ostatnio chowam głowe w piasek wiem to widzę, czuję, słaba sie zrobiłam bardziej niz byłam :oops: :P a ogólnie jestem spokojna i cicha a teraz na dokładkę wycofana i przestaszona....Walczę z tym :!: mimo wszystko trzeba iść ... :!: po co kochana Tobie do Zusu papierki?

-- 26 mar 2014, 11:58 --

PJT, ja mam okno na łsoneczną stronę i otwarte mam okno ina podkoszulku siedzę :D

-- 26 mar 2014, 11:59 --

acherontia-styx, hejka kochana ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 mar 2014, 12:59
amelia83, znow musze skladac o przedluzenie swiadczenia ale nie wiem czy mi dadza bo ostatnio mnie straszyl facet ze mi nie da i wymyslil ze mam miec jakies badanie eeg glowy ktorego mi w szpitalu nie zrobili a jaki ja mam wplyw na to co w szpitalu za badania robia>?
Tez jestem wycofana i przestraszona . :bezradny: :bezradny: :bezradny: :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez amelia83 26 mar 2014, 13:04
platek rozy, całuski mamy tak samo, kochana jedziem na jednym wózku :mhm:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 26 mar 2014, 13:06
amelia83, cześć Karinko ;) jak tam u Ciebie?

platek rozy, a czemu eeg? ja mam teraz zabawę w tym temacie, bo tydzień temu neurolog dał mi skierowanie do szpitala celem wykonania wideoEEG. wszystko fajnie, tylko lekarz kwalifikujący i umawiający termin przyjęcia omówił przyjęcia twierdząc, że takie badanie można zrobić ambulatoryjnie, z tym że 4 inne osoby pracujące na różnych oddziałach związanych z neurologią w tym samym szpitalu twierdzą, że badania ambulatoryjnie nie można zrobić, bo to jest robione po deprywacji snu.
jutro jadę się umówić na to badanie ambulatoryjnie, ale coś czuję, że z tym będą jeszcze jakieś jaja :P
nie mijają Ci te działania uboczne w ogóle?

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 mar 2014, 13:11
acherontia-styx, video EEg mozesz tylko na oddziale , zwykle eeg mozna ambulatoryjnie ale ono nie daje tak dokladnego obrazu.
Ja mialam miec nibby zrobione wg niego bo mam zawroty glowy a oni mi tego nie zrobili ale czy to moja wina? mam tk i mri ale eeg nie mam a oni w zus cuduja zeby tylko nie dac swiadczenia to wymyslaja pierdoly.

amelia83, tak i czekamy na poprawe ale poki co jej nie widac :( i mnie juz trafia z tym.

Spamowa wyspa

przez PJT 26 mar 2014, 13:16
ja miałem eeg i miałem 'zapis niskonapięciowy'
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 26 mar 2014, 13:21
platek rozy, ja to wiem, bo zwykłe EEG miałam nie raz robione ;) niestety odnośnie videoEEG pan doktor w szpitalu twierdzi inaczej i nic na to nie poradzę :P od początku mi mówiono, że ten lekarz to idiota i miałam okazje się przekonać na własnej skórze :P

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 mar 2014, 13:25
acherontia-styx, do video eeg jest przygotowanie specjalnie cala noc nie mozesz spac ... No i niby jak masz je zrobic ambulatoryjnie? :shock: :shock:

Spamowa wyspa

przez amelia83 26 mar 2014, 13:33
platek rozy, acherontia-styx, czekamy ....wyjdzie słoneczko dla Nas...ja mam spadek lęki i tp nieciekawie jednym słowem,
kolezanka szykuje sie do mnie przyjedzie rowerem pojdziemy do lasu :smile: ja miałam zwykle eeg też
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez Lonely94 26 mar 2014, 13:47
Cześć ?.
Lonely94

Sortuj wg