Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 08 wrz 2016, 12:29
Nie jest łatwo bo jest nas 4 a samo mieszkanie z opłatami ponad 2000 miesięcznie :/ Ja nie pracuje bo zajmuje się dziećmi i tak o.
Z innej beczki... czy terapia dużo daje? Kiedyś brałam leki ale było tak samo różnie jak i bez leków... chciałabym raz na zawsze się pozbyć tej nerwicy o ile się da :/

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 wrz 2016, 13:47
Dzień dobry!
No i osobiście mnie dotknął błąd 503, a miałam takie lightowe podejście do tego! Odpisywałam wczoraj na pw, elaborat strzeliłam, chcę wysłać -pierdut w kosmos! Ale wiązanka poszła, dobrze że w domu nikogo nie było... ;)

Ale piękna pogoda! Chcę popędzić do biblioteki prosto po pracy, żeby pokorzystać.

Dziś od rana w ruchu. Znów słabo spałam, ale się zwlokłam i pojechałam rano w telepawie na wizytę kontrolną do mojej psych. na NFZ. Dumna jestem, bo pojechałam sama, przecież od dwóch miesięcy nie prowadziłam. Ale zawrotów jakiś wielkich nie mam, więc się przemogłam i za kółko. :smile:
Widziałam się z nią ostatnio jeszcze w dobrej formie z pół roku temu ( nie leciałam już w amoku, jak mi się pogorszyło), poopowiadałam i że jest chyba lepiej, odbijam się. Spytała, czy to już górka. No kurde, chyba nie... :roll: Ale i tak mi dała na noc stabilizator, coś na Z., dziury w mózgu, nie pamiętam nazwy. Raczej nie wezmę, póki nie mam ekstazy nerwowej. Ale powiecie mi, jak zacznę mieć? :zonk:
Potwierdziła coś, o czym kiedyś pisałam, że wcale ta sezonowość nawrotów nie musi być na zimę, jest sporo osób które paradoksalnie zapadają się na wiosnę.

W drodze powrotnej małe zakupki w Lidlu i do roboty. No i dzióbię, już dwa kawska wypiłam, co by się nie przewrócić z niewyspania. :smile:

Kochani, miłego dnia, pogadam, poodpisuję jak wrócę do domku!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 wrz 2016, 14:47
kosmostrada, :papa: to faktycznie miałaś pecha z tym "pierdut w kosmos" :D mnie się kiedyś też tak przytrafiło, długi post na forum i go wypierdutało. :lol:
Wiadomości z wizyty u psych. całkiem pozytywne... masz zabezpieczenie w razie bezsenności i wybicia w górę. A górkę i nerwówkę, jeżeli zauważę, to na pewno dam znać! :D Przykręcimy śrubkę wspólnymi siłami. :mhm:
A przechadzka po pracy do biblioteki obowiązkowo - pogoda cudowna, wychodziłam do drugiego budynku specjalnie, bo już wytrzymać nie mogłam na tyłku za tym biurkiem.... jak spojrzałam przez okno, to mnie aż wymiotło na dwór. :lol: Przy okazji pozałatwiałam koleżankom sprawy służbowe. :yeah:

platek rozy, wiem, że takie wiadomości są dołujące, ale nie chłoń ich tak bardzo... takie bywa życie. :bezradny:
Słaba jesteś Płatuś po antybiolu, ale wrócisz do sił, wzmocnisz się. Mam nadzieję, że apetyt Ci wrócił.

zaczarowanaaa, ponoć terapia pomaga, ja osobiście nie chodziłam, ale Dziewczynki ją miały i były zadowolone z efektów.
Korzystaj z tych spotkań z rodzicami na placu zabaw, zawsze to jakiś kontakt z ludźmi i ze światem zewnętrznym. Postaraj się jakoś o poprawę nastroju w małżeństwie, bo to też dołuje człowieka, gdy brak dobrego kontaktu i miłej atmosfery między Wami.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 08 wrz 2016, 15:04
mirunia, ja myślę że właśnie głównie przez te relacje tonę. .. dzisiaj ni z tego ni z owego kazał mi spiera łac, zamknąć ryj itd... takie odzywki... boli mnie to... 2 dzieci mu urodziłam i chciałabym żeby mnie szanował. .. tak mnie zdenerwował ze naplulam mu do buta po czym się popłakałam a potem lęk za lękiem i drżenie mięśni nóg i w ogóle rozdygotana jestem do teraz... nawet validol średnio pomógł
Wykoncze się chyba :(
Jestem dziś do tylu w domu... pranie nie rozwieszone, bałagan i w ogóle. .. pewnie zaraz wyjdę z dziećmi bo mi dokazuje najmłodsze strasznie :)

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 08 wrz 2016, 15:15
zaczarowanaaa, ojezu.. a czemu mąż sie tak brzydko do Ciebie zwraca?
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 08 wrz 2016, 15:23
Dzień dobry :D

kosmostrada, ja wczoraj byłam bardzo zła z powodu niedziałającego forum, to jest wkurzające...!!

zaczarowanaaa, bardzo Ci współczuję, bo znam trudne relacje małżeńskie, choć nie aż takie ... jednak przemoc psychiczna jest równie groźna jak fizyczna. Wiem coś o tym i dlatego nie wahałam się przerwać koszmaru, bu chyba nie byłoby mnie już...

mirunia, wyraźnie masz mnóstwo pozytywnej energii, jesteś w bardzo dobrej formie, bo to się czuje, brawo kochana, oby tak dalej :D

Lusesita Dolores, ludzie, którzy nie szanują innych, nie przebierają w słowach... ;)
Ostatnio edytowano 08 wrz 2016, 15:26 przez misty-eyed, łącznie edytowano 1 raz
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 08 wrz 2016, 15:25
misty-eyed, wiem coś o tym.. mam ojca alkoholika z którym mieszkam i nas wyzywa :/
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 08 wrz 2016, 15:28
Lusesita Dolores, więc wiesz, co czuje człowiek obrażany, nieszanowany. Jedynym wyjściem są radykalne decyzje, zniknięcie z życia takich ludzi, bo w przemiany nie wierzę...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 08 wrz 2016, 15:42
misty-eyed, Ja też w przemiany nie wierze. Teraz ojciec nie pił cały miesiac i zupełnie inny człowiek. a jak sie napije tak koniec..właśnie dziś dostał wypłate to sie zacznie
ja mam gdzie sie wyprowadzić ale nie chce zostawiac mamy i siostry z nim
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 08 wrz 2016, 15:47
Idą lepsze czasy w mojej okolicy. :lol:
Siedzą sobie lokalne drechy we czterech, to ja się ich pytam "jak tam panowie, ilu dzisiaj zabitych, ilu rannych?", a oni mi na to "wszyscy cali, nie można tak lać wszystkich po kolei, trzeba kiedyś dorosnąć." :shock: :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 08 wrz 2016, 16:15
Purpurowy, no to powiem, że masz niezłe wyniki w relacjach interpersonalnych :mrgreen:

zaczarowanaaa, w takim środowisku ciężko walczyć z nerwicą, masz duże i obiektywne źródło stresu i niskiej samooceny :(

misty-eyed, zmienić się może człowiek sam, ale doczekać się, że drugi się zmieni, to nie bardzo :bezradny:

kosmostrada, mirunia, dzień dobry!

Lepię CV, próbuję się zmieścić na dwóch stronach, bo mam teraz już tyle praktyk odbytych jako nauczyciel, farmaceuta, dziennikarz muzyczny i kapitan statku kosmicznego :mrgreen: Będę w biurze na szkoleniu, to sobie gratis kilka egzemplarzy ksernę ;)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez tosia_j 08 wrz 2016, 16:56
zaczarowanaaa napisał(a):. .. tak mnie zdenerwował ze naplulam mu do buta

ale jak on o tym nie wie, to co ci to daje?
outsider

Spamowa wyspa

przez JERZY62 08 wrz 2016, 17:11
Dzieńdoberek ;)

Trzeba sobie odpocząć, napiję się jeszcze herbatki i gdzieś wyjdę z domu.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 wrz 2016, 17:26
O żesz, k...., sprawdziłam ten lek co mi psych, zapisała, toż to jest olanzapina. :time: Czy ją Bóg opuścił? Chce mnie wykończyć, zazombiakować, roztyć i w ogóle ... ???? :hide:

No nic, przynajmniej pogoda idealna...

Witam się serdecznie z niewitanymi! :papa:

Ciut muszę się poskarżyć, otóż rozpadłam się fizycznie dzisiaj. Od jakiegoś czasu wróciły mi moje bóle ramion ( w końcu to było do przewidzenia, jedna rehabilitacja nie starcza na zawsze), a dziś jeszcze wysiadł mi kark. Jezoo jak mnie boli i łeb mi od tego też wybucha. Wyskoczyłam z pracy po przeciwbólowy, bo miałam łzy w oczach z bólu i szczękościsk.
No ale poszłam do biblioteki wg mojej ostatniej polityki - dolegliwości swoją drogą, a życie swoją. Ledwo się dowlokłam, ale zrobiłam, to co chciałam dzisiaj. Nie uwierzycie jaką książkę min. pożyczyłam - "Bóle głowy, szyi i karku" :lol:

zaczarowanaaa, Nie wiem, jak bym przeżyła mój ostatni nawrót. bez tego co mi dała terapia. Polecam, a już jak czytam co piszesz, to Cię na nią wysyłam. ;) Odżyjesz kobietko.

mirunia, Kochana ale ten lek to straszna trucizna... :why:
Korzystajmy z pogody, korzystajmy, toż to taki dar niebios. :105:

platek rozy, Też tak kiedyś chłonęłam ból ze świata, ale mocno nad tym popracowałam ( min na terapii). Wiesz, co mówię sobie w takich chwilach - to mnie nie dotyczy. I nie jest to zimne i bezduszne, bo nadal można być super empatycznym, pomocnym, wręcz człowiek ma na to więcej energii, gdy nie dokarmia z zewnątrz swojego "ciała bolesnego" jak to nazywa Eckhart Tolle.

Carica Milica, Już po kawce? :smile:

Purpurowy, :D

cyklopka, Kochana gdzie zamierasz składać Cv jeśli to nie tajemnica? :105:

J3RZY62, Po czym będziesz odpoczywał?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg