Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 sie 2016, 10:53
Dzień dobry!

U mnie dziś chłodniej tak jak zapowiadali, ale nadal letnio, przyjemnie.

Carica Milica, Trzymaj się Słońce i napisz koniecznie, co z doktorem postanowiliście.

WolfMan, Tak mi się wydawało, że jesteś z Górnego Śląska. Ale i tak byłam rzut beretem w porównaniu z tym gdzie jestem teraz. ;)

cyklopka, Facet ma zapewne inne rzeczy na głowie. Może ma fejsa bo wszyscy mają i tak wypada w dzisiejszych czasach ( zwłaszcza ku promocji), a nie jest fanem korespondencji internetowej.
Świetny mem!
Sama robiłaś te zapasy? :105: ( to chyba papryczki?)

rolosz, Podpalam sobie tylko papierosa. Za często.

misty-eyed, Kochana to nie chodzi do końca o ból, po prostu sama akcja jest dla mnie niestety nie do przeskoczenia. Joga jest super, przypomniałaś mi moje postanowienie o ćwiczeniu przynajmniej 2x w tygodniu... :time:

Miłego poniedziałku Kochani!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 29 sie 2016, 11:01
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 29 sie 2016, 12:03
Z lekarzem ustaliliśmy, że idę do kliniki. Nie potrafię się jeszcze do tego faktu odnieść, bo jestem skołowana i mam niezaprzeczalny mętlik w głowie. Jutro lecę ze skierowaniem do szpitala i będę czekać aż zbierze się komisja, która orzeknie, czy się nadaję do przyjęcia na oddział. Mój lekarz stwierdził, że na pewno mnie przyjmą z moją historią choroby. Boję się cholernie tego, co mnie tam czeka.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 sie 2016, 13:33
Carica Milica, będzie dobrze, zaopiekują się tobą :great:

kosmostrada, papryczki indeed.
No ja się domyślam, że chłopak zapracowany, bo ma kancelarię notarialną i zespół o światowym zasięgu, a ja też czasem jak ktoś do mnie pisze mam fantazję, żeby pociągnąć temat. Zagwozdką jednak pozostaje, czy to jest element jakiejś równowagi w przyrodzie, że do mnie też dziwni ludzie zagadują :bezradny: Ktoś musi pisać, żeby nie pisać mógł ktoś i vice versa.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 29 sie 2016, 14:06
cyklopka napisał(a):wiejskifilozof, po remoncie będę. Nie wiem dokładnie ile mi to zajmie, ale jak już będzie kuchnia, łazienka i łóżko do spania, to mogę się osiedlać. Na razie siedzę u rodziców, a w tamtym mieszkaniu nie ma nawet podłóg i facet od remontów mówił, że mam nierówno pod sufitem :lol:

Ja będę z mamą mieszkał,do 90.Mojej 90.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 29 sie 2016, 14:15
cyklopka, oby było dobrze. Na razie jestem rozbita.

Przepraszam, że nie odnoszę się do Waszych postów wczorajszych, ale uwierzcie mi, że nie mam siły dzisiaj na czytanie.
F31 Vatro hodaj sa mnom.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 sie 2016, 14:17
Carica Milica, Wydaje mi się, że Twój doktor nie wysłałby Cię na pożarcie lwom i pójdziesz w dobre miejsce. Może wreszcie tam uda się Tobie pomóc. Mam tylko nadzieję, że będziesz mogła się do nas odezwać. Sciskam Cię mocno, bo domyślam się, jak się czujesz.

cyklopka, Zapewne jest jak mówisz z tą równowagą. ;)

Purpurowy, Hej!

wiejskifilozof, Do 90- tki i ani dnia dłużej... :D

Mimo wiatru zrobiła się gorącość i musiałam się przebrać po powrocie z zakupów. Wyczyściłam pół rosska i swój portfel, ale niestety sporo rzeczy mi się pokończyło ( dodam że niezbędnych ;) ).

Ale i przyjemność szoppingowa była, bo wreszcie nabyłam torebkę od Baczyńskiej na którą się czaiłam od zimy, jak weszła jej kolekcja do rosska. Z wszystkiego została tylko ona - taka mała srebrna pikowana na łańcuszku, fajna na wyjścia, ale nie niezbędna. I tak jej cena spadała, spadała ( już była za 4 dychy, przy cenie wyjściowej 109,99, ale jeszcze się powstrzymałam), aż wreszcie dziś dobra cena na do widzenia i 19,90! :yeah: Jest moja! :yeah:

Teraz odsapnę , bo uwijam się cały dzień i wtedy zrobię obiadek. A w ogóle to chyba dziś zrobię porządek w torebkach, w ramach akcji czyszczącej. :great:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Motocyklista 29 sie 2016, 14:18
wiejskifilozof,
Paaaaaaaaanie
Zmienić pracę(za 5zł w ochronie to można dorobić się zawału)->wziąć kredyt(mieszkania już od 175tys!)->kupić skromny apartamencik w Trójmieście->zapisać się na jakiś kurs/znaleźć hobby(spamowanie na forum to za mało)->Siłka trzy razy w tygodniu(trening FBW na poczatek)->Kupić jakieś eleganckie ciuszki(moherowy beret i spodnie na szelkach odstraszaja kobiety)->Założyć konto na jakimś portalu randkowym->cieszyć się życiem :tel2:
a i jeszcze przyzwoite autko w benzynie (min 2.0Vtec)
It's not who I am underneath, but what I do that defines me

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 29 sie 2016, 14:28
kosmostrada, ta klinika się specjalizuje w chadzie, więc chyba mi tam pomogą. Może leki dobrze ustawią. Pogadam tam z psychologiem, bo pewne kwestia mam do przerobienia. Staram się znaleźć jakies pozytywy całej szpitalnej sytuacji. Zakopię się tam w książkach i będę skrobać magisterkę i uczyć się słoweńskiego. :mrgreen: Napisałam do mojej lektorki, żeby mnie odwiedziła - wpadnie, bo spoko babeczka z niej jest i dużo jej zawdzięczam. Będę korzystać z neta w komórce, więc relacja z pobytu w szpitalu będzie.
Natchnęłaś mnie tym rosskiem, że sama mam ochotę polecieć i wyczyścić półeczki i portfel. Ja tak tradycyjnie domagam się fotki torebeczki. Fajnie, że udało Ci się ją kupić za takie pieniądze. :great: Musze sobie sprawić jakąś bluzę do szpitala, najlepiej na zamek. Bo nic takowego nie mam, aby się przydała. Może do Terranovy skoczę na poszukiwania.
F31 Vatro hodaj sa mnom.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 sie 2016, 14:51
Carica Milica, Każdy pretekst do szoppingu jest dobry! :great: Ja jak szłam do szpitala, to nabyłam sobie piękną piżamkę wyjściową. :mrgreen:
Cieszy mnie Twoje podejście, faktycznie potraktuj to jak sanatorium.

A torebeczka taka ( nawet ma pokrowiec :105: ), a z tyłu ma zameczek i przeszycie w drugą stronę. ( podobnież nawet modnie z takim srebrem casualowo paradować. :smile: )
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 sie 2016, 14:53
Dzień dobry! :papa:

Nie tak upalnie jak wczoraj, ale nadal gorąco i duszno. W pracy w pokoju mam chłodno, ale wychodziłam do drugiego budynku i "uderzyło" we mnie niezłe ciepełko. No, lato nadal... a niech tam trwa. :D
Ja zaraz do domu, już doczekać się nie mogę, bom głodna i śpiąca.

kosmostrada, cieszę się, że lepiej się czujesz dzisiaj i poprawiłaś sobie nastrój zakupami. :great:
A torebeczka przyda się, grzechem by było nie wziąć jej za taką cenę. :D Chemia w domu też potrzebna, kosmetyki tym bardziej. ;)
Lubię robić zakupy w rossku.

Carica Milica, Też tak myślę, że doktor wie co robi kładąc Cię do kliniki. To wielki plus, skoro zajmują się chadem. Na pewno pomogą Ci i postawią na nogi. Jak widzę, zajęcia już sobie zaplanowałaś... nie będziesz się nudzić. W dobrym sezonie będzie pobyt, bo ciepło, na dwór można pewnie wyjść na spacer, na ławeczkę z książką. A najważniejsze, że ma to być ku zdrowotności Twojej... trzymam kciuki!

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 29 sie 2016, 14:53
Ja tak na chwilkę i z doskoku... dzień dobry wszystkim
Carica Milica, będzie dobrze. Musi być. Trzymam strasznie mocno za Ciebie kciuki, żebyś to przeżyła, żeby Ci się poprawiło i żebyś wróciła z cudowną remisją (amen). Mam nadzieję, że ten oddział będzie na tyle przyjazny, żebyś faktycznie mogła pisać. To dobry pomysł, żeby się czymś zająć i po prostu to przeczekać. Przesyłam Ci dobre fuidy i tulę mocno, mocno
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 29 sie 2016, 15:03
kosmostrada, piżamkę chyba też sobie sprawię. :mrgreen: Torebeczka cudna. :105: Ciekawe, czy w moim rossku coś jeszcze mają. <zaciera rączki>

mirunia, dzięki. Staram się dostrzec trochę światełka w obecnej sytuacji. Wiem, że wszystko jest dla mojego dobra i lekarz by mnie nie wysłał tam bez potrzeby. Skoro on uznał, że czas na szpital, to tak w rzeczywistości jest i w pełni się zgadzam z jego decyzją.

Ḍryāgan, dziękuję, mój drogi. Z tego co przejrzałam w internetach, to szpital ma całkiem dobre opinie, ale wiadomo, że w praktyce sama się przekonam. Wierzę, że będzie dobrze. Nie idę do jakiejś "umieralni" typu psychiatryk w Gnieźnie. Lekarz mnie ostrzegał przed próbami znalezienia się w tym przybytku- podobno szpital z koszmarów.
F31 Vatro hodaj sa mnom.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 29 sie 2016, 15:16
Teraz mam już 100% potwierdzenie że źle wyglądam. Aż dostałem drągiem (na szczęście uschłym) w ryj. :shock: :mrgreen:

Sortuj wg