Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 14 sie 2016, 13:23
tosia_j napisał(a):
wiejskifilozof napisał(a):Tosia_j a co Cię konkretnie interesuje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: he,he.

czy tez chcesz miec wiekszy biust? o.O
czesc dziewczyny

Chce mieć dziewczynę z dużym biustem ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 sie 2016, 14:18
mirunia, :********* Kochana to eco skora , kiecka fajna , podoba mi sie zwlaszcza za taka cene ;)
Jak Ci niedziela mija? Co porabiasz?
Ja nijaka , lęki mnie duze zlapaly i serce mi bardzo skacze plus tradycyjne zawroty od lękow... Bylam na spacerze w takim lasku , pozniej do Biedry wstapilam bo robie warzywne curry ale juz tak mnie tam odrealnialo ze szkoda gadac. Stresy migrenowe plus jeszcze jedna sprawa ktora sie martwie i voila jestem zas na dnie.
Kupilam sobie za grosze w Biedrze perfumy Byc moze Tokyo --- piekny kwoatowy szypr , taki w starym stylu . wacham wlasnie nadgarstki i kto by pomyslal ze perfumy za grosze tak pieknie pachna.

kosmostrada, Kochana czyli jednak Cie rozlozylo :( bidulko , nafaszeruj sie lekami , moze minie szybko. Odpoczywaj . Moze jakis filmik z lozkolandii obejrzyj? Tulam Cie bardzo goraco :**********

Lusesita Dolores, wydaje mi sie ze z obwodem duzym nie ma problemu bo w kazdym sklepie sa wlasnie takie spore z duzymi miskami a tych malych z duzymi miseczkami niet ... Trzeba se uszukac i zabulic.

zalezna mnie najgorzej wkurza ta mala dostepnosc stanikow na takie piersi jak moje ...
Pomijam ze tez dziwne wygladam bo tu szczupluska a tu kuzwa balony :roll: :roll:

tosia_j, :papa: :papa: :papa: witaj Tosiu :)

rolosz, co sie dzieje???

Purpurowy, mysle z e faktycznie taka przeprowadzka dobrze by Ci zrobila :)

Mam ochote uciac sobie glowe .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez rolosz 14 sie 2016, 14:32
platek rozy, jakiś bezuczuciowy byłem, jak pisałem poprzedniego posta. A teraz też mam ochotę sobie uciąć głowę, żeby już przestała tyle myśleć.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 14 sie 2016, 15:34
hello
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez mirunia 14 sie 2016, 15:36
platek rozy, Niedawno bo po 14 wróciłam z kościółka, teraz piję kawkę, bom zrobiła się też jakaś nijaka. Dzisiaj brałam esci, więc mnie zamuliło, wcześniej bolała mnie głowa i wzięłam Apap - to w kościele myślałam, że kitnę... duszno, zawroty i od razu niepokój. Ale jakoś minęło, jak ochłonęłam trochę i ostygłam (niepotrzebnie wzięłam żakiet). Dobrze, że znajoma siedziała obok, to się poczułam pewniej.
A pogoda wariuje, słońce, chmury, wiatr - raz gorąco, raz chłodno.
Nie idziemy dzisiaj na spacer, koleżanka też byle jaka. Ustaliłyśmy, że jutro pójdziemy do parku na jakiś koncert tenorów i barytonów z okazji rocznicy Cudu nad Wisłą. Trochę się ukulturalnimy. :lol:
O, perfumki <Być może> były kiedyś hitem, a teraz coś nowego Tokyo- we wtorek zajrzę do Biedry, może jeszcze będą. :D

Płatuś, jeszcze nie ucinaj głowy, w lepszych chwilach przyda się czasami. Wytrzymaj jeszcze do wizyty u neuro.

kosmostrada, jak się czujesz Kochana po tych medykamentach? Pewnie jakieś wirusisko złapałaś, a kondycja osłabiona i gotowe... kuruj się czym możesz, nawilżaj gardło letnimi napojami i jakimś sprayem np. Glosal. Zdrowiej szybciutko!

rolosz, następny chętny do ucinania se głowy, no co Wy? :shock: Trzymaj się, nie daj się - przyjdzie lepszy dzień!
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 sie 2016, 15:49
Ojojoj. alem się rozłożyła... Czuję się jak przemielona przez maszynkę. :bezradny: Jakoś teraz człowiek taki słaby jest , kiedyś po prostu robiłabym swoje mimo przeziębienia, a teraz zaliczam zgon. Ledwo te zakupy w Lidlu zrobiłam i to podjeżdżając samochodem z chłopakami. :roll: No ale co zrobić... :bezradny:

platek rozy, Dziękuję Kochana, tak, pozalegam już dzisiaj. Szkoda, bo całkiem fajna temperatura na zewnątrz, akurat na wypady w plener. Ciebie też ściskam!

Też polecam serię Być Może z miastami do potestowania. Sama Tokyo mam... ;) Mam nadzieję, że w mojej Biedrze też będą.

mirunia, a to szkoda, że kawkowanie odpadło, ale widzę, jest sprytny plan na jutro. :great:
Dziękuję, mam nadzieję, że wirusidło jak dopadło, tak szybko odpuści.

rolosz, Tobie też tulasy przesyłam, nic mondrego nie napiszę, bo ledwo myślę ... W sumie Ty byś mi dał trochę swojego myślenia, jak bym Ci dała jego brak i byłoby si... ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 14 sie 2016, 16:23
mirunia, no rano śpię, ale wolałabym rano być wyspana, szczęśliwa i robić rzeczy :zzz:

kosmostrada, współczuję, ból gardła jest najbardziej irytującym z wszelkich bóli.

platek rozy, nie no, z dużym biustem i jeszcze bez głowy to byś dopiero wyglądała :lol:

tosia_j, cześć!

Rano zostałam okrzyczana na zachętę i poszliśmy na kroplówkę i badania krwi do weta. Było podejrzenie, że nerki się wyłączają i za 2-3 dni będziemy mówić pa-pa, już epitafium układałam... Okazało się, że to jakaś pokarmówka, dlatego nie chce jeść i pić, dostała antybiotyk, lek powlekający śluzówkę, a wyniki nerek nie pogorszyły się, są niewiele ponad normę. Także dostanie jeszcze parę razy w żyłę, parę w pupę, parę w mordę, dietetyczna karma i jeszcze trochę pożyjemy. :great:

Teraz kocykuję, bo mi chłodno. Chyba kawusię zaordynuję.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez tosia_j 14 sie 2016, 16:43
kawa podwyzszy cisnienie i powinno byc cieplej
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 sie 2016, 17:26
cyklopka, Świetne wiadomości dla kociurki! :great:
No okropny jest ból gardła, zwłaszcza, że nic mi na tą złośliwą francę nie pomaga, nie ma chwili ulgi, podrzemać chorobowo nawet trudno. :( Trzeba cierpliwie przeczekać, aż przejdzie.
Co Ci tak Kochana zimno, w Kraku podobno całkiem przyjemnie?

Będzie dziś robiony pasztet pod moim kierownictwem z łoża boleści. Ale nie że taki pomysł zawitał mi fantazyjny, tylko monsz nie domknął zamrażalnika i mięso się lekko rozmroziło i trzeba zagospodarować pół wiejskiego kuraka, kawał łopatki i piersi indyczej... :bezradny: Właśnie się gotują.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez JERZY62 14 sie 2016, 17:31
Witam :papa:

Jestem :-| Podpisałem listę obecności.
®

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 14 sie 2016, 17:45
Dzień dobry,

Wpadłam się przywitać, bo zaraz lecę na grilla. Buziaki wszystkim!
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31.6
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 10 mg, trazodon 25-75 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 14 sie 2016, 17:51
kosmostrada, mnie pomaga tylko Zielony Przyjaciel a.k.a. Tantum Verde oraz starożytna szwedzka receptura - świeży imbir zalany wrzątkiem i posłodzony miodem.

W cieniu jest chłodno, w pokoju od wschodniej ściany szczególnie, poza tym znasz mnie, zmiennocieplność z lekkim rysem lodowej królewny ;)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 14 sie 2016, 17:55
cyklopka, Obrazek :great:

kosmostrada, :yeah: dasz znać jak będzie gotowy pasztet? to przylecę z jakimś "syropkiem" na gardło! :D

Zrobiła się teraz piękna pogoda, wiatr ucichł, słoneczko grzeje... a może to tylko na moim balkonie tak ciepło?
No nic, jutro się rozerwę, dzisiaj dzień leniwca po pracowitym tygodniu.

J3RZY, Carica Milica, obecność odhaczona! :papa:
Ostatnio edytowano 14 sie 2016, 18:00 przez mirunia, łącznie edytowano 1 raz
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 sie 2016, 17:59
mirunia, Te nasze niepokoje i lęki potrafia sie objawic nagle , niby wychodzisz z domu czujesz sie ok a tu nagle lęk , odrealnienie i to trzyma pozniej.

kosmostrada, Kochana tez jestem ciekawa jki ten pasztecik wyjdzie chlopakom :yeah: :yeah:
Lezakujesz Slonce?

cyklopka, w domu mam wlasnie tez chlodno.Nie ocieplilo sie jeszcze po tych chlodach parodniowych.

J3RZY62, Ḍryāgan, :papa: :papa:

rolosz, ja czasami chcialabym nie miec uczuc . prosciej by bylo prawda?

Carica Milica, dobrej zabawy !

Esh plakac mi sie chce.Nie umylam glowy juz 3 dni .... Mojs tan zatem jest kiepski.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg