Kobiety które nigdy nie były w związku i dziewice. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez SmutnaTęcza 16 lis 2013, 01:13
zmęczona_wszystkim napisał(a):
Też chcialabym to umieć:) Ale widocznie można, skoro niejednemu, a zwłaszcza niejednej sie udaje. Czy aktorki/aktorzy uznani za najpiękniejszych i najbardziej seksownych podobają się wszystkim? To raczej ta otoczka: ten cały glamour, trochę skandali, i reakcja łańcuchowa: no skoro tylu osobom sie podoba, to musi w niej coś być :D

Ja myślę, że to jest tak, że kobietom podobają się pełne usta i same chciałyby takie mieć. A do tego Angelina jest naprawdę dobrą osobą. :) A faceci? Wiadomo, dlaczego mogą im się podobać pełne usta... 8) :twisted:

przez NieznanySprawca 16 lis 2013, 01:15
Wiadomo, dlaczego mogą im się podobać pełne usta... 8) :twisted:

hmm?
mogłabyś rozwinąć?
czuję, że mogę dowiedzieć się o sobie czegoś ciekawego. :105:
NieznanySprawca

przez zmęczona_wszystkim 16 lis 2013, 01:17
Magnolia, nie mam okreslonego typu, bo życie mnie kilka razy zaskoczyło :D mogę powiedzieć tylko, ze zdecydowanie nie pociągają mnie blachary i tipsiary w sensie fizycznym i mentalnym. :D W przeciwieństwie do wielu innych les nie przepadam też za męskimi typami. I jakoś tak nie pociągają mnie blondynki, ale zupełnie nie wiem, z jakiego powodu :D Doceniam poczucie humoru i nadmiar normalności mi przeszkadza, bo różnica charakterów byłaby zbyt wielka :D Tak naprawdę, to sama nie wiem, kto mi się podoba. Ale to już chyba kwestia niskiej samooceny.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magnolia84 16 lis 2013, 01:18
zmęczona_wszystkim :))
magnolia84

przez zmęczona_wszystkim 16 lis 2013, 01:22
rotten soul napisał(a):zmęczona_wszystkim,
Hej zmęczona może stworzymy razem związek? Będzie mega toksyczny i nieudany, bo Ty się będziesz ze mną męczyć, w łóżku to już w ogóle, a ja będę wiecznie narzekał, że Cię nie podniecam i zadawał pytanie dlaczego mnie nie kochasz. Co Ty na to? Nie daj się prosić. Lepszy wróbel w garści niż... :lol:

a Kestrel potem powie, ze za jego kadencji kolejna para powstała :mrgreen: Nawet nie wyobrażasz sobie, jak Ty byś sie ze mną męczył:) Chociaż jak weźmiemy pod uwage ilość czasu spędzanego w necie, to chyba niewiele czasu zostałoby nam na kłótnie :D Z góry uprzedzam, ze kiepsko gotuję :D I tak sobie myślę, że to ja miałabym wieksza deprechę, bo kobieta zawsze może jeszcze poudawac, ze ją partner podnieca, a u faceta ów brak jest bardziej widoczny :D
Z wróblem sie spotykam:) niezobowiązująco. OK, z panią wróbelkową:)

I jeszcze te poranne przekomarzanie się; "Czuję się źle", "Eee, ja się czuję gorzej", "A ja dziś bardziej wstałam lewą nogą od Ciebie" :D
Ostatnio edytowano 16 lis 2013, 01:33 przez zmęczona_wszystkim, łącznie edytowano 1 raz

przez SmutnaTęcza 16 lis 2013, 01:26
NieznanySprawca napisał(a):
Wiadomo, dlaczego mogą im się podobać pełne usta... 8) :twisted:

hmm?
mogłabyś rozwinąć?
czuję, że mogę dowiedzieć się o sobie czegoś ciekawego. :105:

wary-obciągary 8) :lol:

przez rotten soul 16 lis 2013, 01:32
zmęczona_wszystkim,
a Kestrel potem powie, ze za jego kadencji kolejna para powstała

A co? Poprawimy trochę statystyki na forum. No i nietypowi będziemy mocno. 40-letnia less i 31-letni bezzwiązkowiec. Czeka nas sława. Na forum tylko rzecz jasna. :D

Chociaż jak weźmiemy pod uwage ilość czasu spędzanego w necie, to chyba niewiele czasu zostałoby nam na kłótnie :D

No widzisz dobrze kombinujesz. Kłócilibyśmy się tylko w pefałkach. Jakieś zagniewane buźki itp. Uprzedzam, że jestem dobrze wychowany i nie uderzyłbym Cię ani razu. :D

Z góry uprzedzam, ze kiepsko gotuję :D

A ja w ogóle. Cóż, zrzucilibyśmy parę kilo najwyżej. Zdrowo.

a u faceta ów brak jest bardziej widoczny

No wiesz, nie da się ukryć, że ja byłbym w dużo lepszej sytuacji. Może w ogóle bym nie udawał? :D

Może byśmy mieli dziecko. Nazwalibyśmy je: "zmęczona wszystkim zgniła dusza". Ładnie? :twisted:

-- 16 lis 2013, o 00:34 --

Aurora92, ,

Je tego właśnie nie kumam :bezradny: . Po co do tego mają być wydatne wargi. Liczy się głębokość gardła raczej i umiejętność powstrzymania się od wymiotów. :twisted:
rotten soul

przez SmutnaTęcza 16 lis 2013, 01:46
rotten soul napisał(a):
Aurora92, ,

Je tego właśnie nie kumam :bezradny: . Po co do tego mają być wydatne wargi. Liczy się głębokość gardła raczej i umiejętność powstrzymania się od wymiotów. :twisted:

Ja też nie. ;) Ale tak się mówi. ;)

przez zmęczona_wszystkim 16 lis 2013, 01:47
rotten soul napisał(a):A co? Poprawimy trochę statystyki na forum. No i nietypowi będziemy mocno. 40-letnia less i 31-letni bezzwiązkowiec. Czeka nas sława. Na forum tylko rzecz jasna. :D

Może nakręciliby o nas sequel do filmu "Harold i Maude". Tak, sława mi się marzy na starość :D

Uprzedzam, że jestem dobrze wychowany i nie uderzyłbym Cię ani razu. :D

Wiedzialam, że mam do czynienia z prawdziwym dżentelmenem :D

No wiesz, nie da się ukryć, że ja byłbym w dużo lepszej sytuacji. Może w ogóle bym nie udawał? :D

tutaj już nameless albo kestrel musieliby poszukać odpowiedniego gifa :mrgreen:

Może byśmy mieli dziecko. Nazwalibyśmy je: "zmęczona wszystkim zgniła dusza". Ładnie? :twisted:

To musiałbyś popracować na surogatkę, bo ja nic wypychać nie zamierzam :smile: Ale pomysł na imię dobry. Tak po hiszpańsku - dzieciak dostaje nazwisko i po ojcu, i po matce, albo sobie sam wybiera. A nasz potworek dostałby takie milusie imię :D Wróżę jemu/jej wielką popularność wśród rówieśników na podwórku :D

przez rotten soul 16 lis 2013, 02:22
zmęczona_wszystkim,
Może nakręciliby o nas sequel do filmu "Harold i Maude".

Musiałem sprawdzić cóż to za produkcja bo nie znałem. Z opisu brzmi bardzo zachęcająco:"Zafascynowany śmiercią dwudziestoletni Harold poznaje staruszkę". większy hardkor niż nasz. :D

Ajajaj jak ja lubię się często ponabijać z moich życiowych problemów :105: . Widzę, że Tobie również to nie jest to obce. Czasami, aż dziw mnie bierze, że mamy tyle poczucie humoru, co prawda czarnego, ale ja bardzo lubię ten kolor i humorek taki też. :mrgreen:
rotten soul

przez Arhol 16 lis 2013, 02:25
Psze państwa,kolejne posty matrymonialno zapoznawcze to już 2 PLN od sztuki :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Zupapomidorowa 16 lis 2013, 02:29
A może ja się na babki przerzucę skoro trafiam na takich beznadziejnych facetów.
Dawniej Luktar

przez Arhol 16 lis 2013, 02:30
Luktar, Bierz się za Tomasza jeśli jesteś z Wawy,To urodzony troll,heterus i dowódca loży masońskiej :pirate: :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez zmęczona_wszystkim 16 lis 2013, 02:31
Kestrel napisał(a):Psze państwa,kolejne posty matrymonialno zapoznawcze to już 2 PLN od sztuki :pirate:

Zazdrośnik :mrgreen: A rodzinna fortuna w zasięgu ręki. Nad tym popracuj, a nie zdzieraj ostatnich groszy z nieudaczników życiowych. :D

Sortuj wg