Jakie cechy osobowości facetów są dla Was najważniejsze?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:

- Troskliwość
49
13%

- Wrażliwość
25
6%

- Szarmanckość
7
2%

- Zaradność
53
14%

- Zamożność
6
2%

- Poczucie humoru
49
13%

- Inteligencja
65
17%

- Towarzyskość
7
2%

- Stanowczość
11
3%

- Brutalność
3
1%

- Wulgarność
1
0%

- Łagodność
8
2%

- Opanowanie
36
9%

- Uczynność
4
1%

- Szczodrość
3
1%

- Cwaniactwo
2
1%

- Pracowitość
24
6%

- Bycie prorodzinnym
6
2%

- Oszczędność
5
1%

- Ambicja
24
6%

Liczba głosów : 388

przez ania_taka 03 sie 2013, 21:22
zmienny napisał(a):napiszcie teraz jakie cechy dyskwalifikują lub brak jakich cech dyskwalifikuje, bo przykladowo niektore sie pokrywaja inne nie, z tych co wymieniacie.

jedna głowna cecha - NIEWIERNOŚĆ
ponadto strasznie mnie wkurza jak facet kłamie - eh tego nienawidze wrecz
no i jeszcze jak w związku sam podejmuje decyzje które powinny być podjęte przez oboje - co prawda to nei dyskwalifikuje, bo da się tutaj dogadac, ale straaasznie mnie wkurza

-- 03 sie 2013, 21:26 --

Cholera, znowu z tym cytowaniem mi nei wychodzi, eh.. Rotensoul w odpowiedzi na:

Ja w takim miejscu usłyszałem od prostytutki dziwny komentarz, a właściwie pytanie. "Co robi osoba taka jak Ty, w tym miejscu? Zupełnie tutaj nie pasujesz." Do tej pory nie wiem co miała na myśli (zapewne nic dobrego), bo jakoś nie bardzo umiała to wyjaśnić, po za tym "time is money" więc musiała się wziąć do roboty.

uważam że:

a ja właśnie uważam że to co powiedziała Ci tak kobeta oznaczało coś dobrego, mówiąc czego taki facet jak Ty (czyt. przystojny) szuka uciech w takim miejscu, za pewne uważała że ze względu na swoją aparycję bez problemu znalazłbyś sobie "normalną" dziewczynę.
Ostatnio edytowano 03 sie 2013, 21:30 przez ania_taka, łącznie edytowano 1 raz

przez carlosbueno 03 sie 2013, 21:28
Ja w takim miejscu usłyszałem od prostytutki dziwny komentarz, a właściwie pytanie. "Co robi osoba taka jak Ty, w tym miejscu? Zupełnie tutaj nie pasujesz." Do tej pory nie wiem co miała na myśli (zapewne nic dobrego), bo jakoś nie bardzo umiała to wyjaśnić, po za tym "time is money" więc musiała się wziąć do roboty.
Ja też zdecydowanie nie pasuje do takich miejsc, byłem tam tylko przez alkohol i usilne namowy, no i trochę dla spróbowania, ale mimo że straciłem sporo kasy nic nie poużywałem, taki kiepski zawodnik ze mnie, seks chyba nie dla mnie jest. :twisted: powinienem zacząć myśleć o innej rozrywce.
Największy Forumowy Maruda

przez monk.2000 03 sie 2013, 21:33
carlosbueno, jak ktoś nie może "zaliczyć" to może się skończyć to tak, że zacznie słuchać Princa, szukać piękna w poezji i naturze. Jego libido znajdzie inne ujście. Freud bodajże nazwał kulturę nerwicą ludzkości. Dlaczego, bo jak nie mogli "zaliczyć" co jest głównym celem organizmów biologicznych to zaczęli szukać uciech gdzie indziej: sport, kulty, narkotyki, sztuka. Co ciekawe początki mojej nerwicy prawie pokryły się, gdy pod namową księdza i nauczania Kościoła, któremu ufałem, postanowiłem walczyć ze swoim popędem, wierząc że to złe. Były triumfy i porażki. Ostatecznie popadłem w depresję i wygrałem walkę, bo już mi się nie chciało. Szkoda tylko, że uciekła cała radość z tym. Od tamtego momentu szukam uciech na uczcie z muzami.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez khaleesi 03 sie 2013, 21:35
Mnie zawsze faceci chodzący do burdelu jawili jako tacy którzy maja dziwne preferencje seksualne i tylko to im pozostaje. Gdzieś w Cosmo nawet czytałam reportaż był wywiad z taką jedną dzivką.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez ania_taka 03 sie 2013, 21:38
monk.2000 napisał(a):carlosbueno, jak ktoś nie może "zaliczyć" to może się skończyć to tak, że zacznie słuchać Princa, szukać piękna w poezji i naturze. Jego libido znajdzie inne ujście. Freud bodajże nazwał kulturę nerwicą ludzkości. Dlaczego, bo jak nie mogli "zaliczyć" co jest głównym celem organizmów biologicznych to zaczęli szukać uciech gdzie indziej: sport, kulty, narkotyki, sztuka. Co ciekawe początki mojej nerwicy prawie pokryły się, gdy pod namową księdza i nauczania Kościoła, któremu ufałem, postanowiłem walczyć ze swoim popędem, wierząc że to złe. Były triumfy i porażki. Ostatecznie popadłem w depresję i wygrałem walkę, bo już mi się nie chciało. Szkoda tylko, że uciekła cała radość z tym. Od tamtego momentu szukam uciech na uczcie z muzami.

sorry ale nie wydaje mi się że możliwe jest zaspokojenie potrzeb seksualnych substytutem jakim jest muzyka :/

przez carlosbueno 03 sie 2013, 21:39
monk.2000, Prince to nie moja bajka, zresztą z wiekiem coraz mniej przeżywam i słucham muzyki, kiedyś jako 18 czy nawet 25 latek bardzo mocno ją przeżywałem, dostarczało mi niesamowitych emocji, a ostatnio bardzo rzadko może parę razy w roku tak się dzieje. Dziś kultowe niegdyś dla mnie kawałki z klasyki rocka stały się dla mnie często nudne i nijakie, może jakiś nowych muzycznych bodźców potrzebuje ale coraz rzadziej zdarza mi się znaleźć jakąś interesującą muzykę, może wszystkiego się już zbyt osłuchałem.

przez khaleesi 03 sie 2013, 21:42
ania_taka, nie no słuchanie muzyki zamiast seksu to hardkor. Trzeba ulzyć sobie ale nie burdel dla mnie to nie bardzo. Renia Grabowska albo jakas laska z klubu czy coś.
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez rotten soul 03 sie 2013, 21:42
ania_taka,
a ja właśnie uważam że to co powiedziała Ci tak kobeta oznaczało coś dobrego, mówiąc czego taki facet jak Ty (czyt. przystojny) szuka uciech w takim miejscu, za pewne uważała że ze względu na swoją aparycję bez problemu znalazłbyś sobie "normalną" dziewczynę.

To znaczy, że przystojni do burdeli nie chodzą i ona mówi to każdemu, kto wydaje się jej ładny? Nie sądzę. Mam inną teorię, ale nie będę się z nią dzielił.

carlosbueno,
powinienem zacząć myśleć o innej rozrywce.

Powinieneś znaleźć robotę i zacząć chodzi w takie miejsca częściej. Ja w sumie też. Po przeprowadzce, mam zamiar wprowadzić ten plan w życie. Chociaż ta potrzeba będzie w miarę zaspokojona i nawet w tej chwili nie wydaje mi się to żałosne (chociaż jakiś czas temu tak o tym pisałem)
rotten soul

przez ania_taka 03 sie 2013, 21:43
psyche., no tez sobie nie wyobrazam takiego zastepstwa...

przez carlosbueno 03 sie 2013, 21:43
psyche. napisał(a):Mnie zawsze faceci chodzący do burdelu jawili jako tacy którzy maja dziwne preferencje seksualne i tylko to im pozostaje. Gdzieś w Cosmo nawet czytałam reportaż był wywiad z taką jedną dzivką.

W polskim emigranckim środowisku chodzenie do burdelu to dla wielu jak pójście na piwo, płatny seks jest tam relatywnie bardzo tani i sporo tzw normalnych ludzi którzy mają kobiety w Polsce albo przez bariery językowe i kulturowe nie może tam żadnej znaleźć korzysta z usług prostytutek.

przez khaleesi 03 sie 2013, 21:45
ania_taka, ale wyobrażasz sobie, że kobiety jak nie mają faceta to albo się masturbuja albo nic nie robią. Nie chodzą natomiast na męskie dzivki ;) Ciekawe czemu. Faceci nie maja oporów przed pójściem do burdelu a kobiety tak.
Mistrz Avatara

przez ania_taka 03 sie 2013, 21:48
psyche. napisał(a):ania_taka, ale wyobrażasz sobie, że kobiety jak nie mają faceta to albo się masturbuja albo nic nie robią. Nie chodzą natomiast na męskie dzivki ;) Ciekawe czemu. Faceci nie maja oporów przed pójściem do burdelu a kobiety tak.

a to są w ogóle burdele z "męskim dziwkami" :O

przez carlosbueno 03 sie 2013, 21:48
Powinieneś znaleźć robotę i zacząć chodzi w takie miejsca częściej
niezła motywacja do szukania pracy ;) może jakbym miał pracę to bym miał więcej odwagi do podrywania normalnych dziewczyn i burdel nie byłby mi potrzebny. No ale praca mnie tak wykańczała psycho- fizycznie że nawet o seksie nie myślałem i w sumie jakiekolwiek relacje z kobietami nawiązywałem gdy nie pracowałem, normalnie błędne koło.

przez khaleesi 03 sie 2013, 21:49
ania_taka, są burdele z meskimi dzivkami ;)
Mistrz Avatara

Sortuj wg