Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie cechy osobowości facetów są dla Was najważniejsze?


Gość rotten soul

5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:

    • - Troskliwość
      56
    • - Wrażliwość
      28
    • - Szarmanckość
      7
    • - Zaradność
      59
    • - Zamożność
      6
    • - Poczucie humoru
      53
    • - Inteligencja
      71
    • - Towarzyskość
      8
    • - Stanowczość
      11
    • - Brutalność
      4
    • - Wulgarność
      2
    • - Łagodność
      12
    • - Opanowanie
      37
    • - Uczynność
      4
    • - Szczodrość
      3
    • - Cwaniactwo
      3
    • - Pracowitość
      29
    • - Bycie prorodzinnym
      8
    • - Oszczędność
      6
    • - Ambicja
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Vett,

A chciałabyś faceta, który nie byłby wrażliwy na Twoje problemy i potrzeby? Wątpię.

No, ale masz rację złoty środek oczywiście najlepszy.

 

-- 29 lip 2013, 14:57 --

 

Wygląda na to, że jestem typem dość rozmemłanym niestety, chociaż przy..bać w łeb też potrafię jak trzeba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, dlatego napisałam o złotym środku. Nadwrażliwość szkodzi. A skurwysyństwo też. ;)

Ale to tylko i wyłącznie moja opinia, bo sama wiem jak emocjonalnie wykorzystuję bardzo wrażliwych.

Po co kisić się we wspólnym sosie i razem dołować? Czasem trzeba pchnięcia do przodu... Motywacyjnego, żeby nie było :lol:

Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczucie humoru cenione nader, hmmm. Potwierdza sie moja teoria, ze kobiety lubia takich gosci co robia z siebie blaznow (mam takiego jegomoscia w klasie, totalny kretyn, odwala blazenade i to jest chyba rozchwytywane, niestety :roll: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troskliwość, - przez cale zycie musialam sobie radzic sama, nikomu nie zalezalo na moim komforcie, Teraz w koncu czuje sie zaopiekowana

 

poczucie humoru, bez tego to totalna kicha.. moj byly maz nie tylko nie mial takiego poczucia humoru jak ja ale jakiegokolwiek...moge stwierdzic ze ludzie bez poczucia humoru sa nieszczesliwi, czepialscy, nie potrafia wyluzowac, przewrazliwieni na swoim punkcie

 

inteligencja, ..no kurde nie moge sie nudzic z partmnerem i nie chce mi sie tlumaczyc po raz setny kontekstow ktorych on nie lapie

 

opanowanie, po mężu furiacie ktory wpadal we wscieklosc o byle gowno chlone jak gabka opaniwanie Musha

 

pracowitosc... fajnie jak facet nie jest leniem...tak po prostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, takie poczucie humoru, zeby czasem wyluzowac, nie nadymac sie jak paw, to chyba kazdy ma. Jednakze co jesli facet zachowuje sie dziecinnie? Tzn odwala blazenade, robi z siebie pajaca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że jestem tendencyjna.... :mrgreen:

Troskliwość, zaradność, poczucie humoru, inteligencja, ambicja (ale to ostatnie, to tak do granic zdrowego rozsądku) :D

 

W sumie to napiszę dlaczego tak:

troskliwość i zaradność - nie żebym ja była nieczuła i kompletnie bezradna, ale czasem dopadają mnie złe chwile i lubię gdy ktoś się mną opiekuje, tak po prostu ....

 

Poczucie humoru - sama mam mocno "zjechane" i nigdy nie dogadam się z ponurakiem i smutasem, facet który umie rozśmieszyć kobietę, połowę sukcesu ma w kieszeni :)

 

Inteligencja - taki człowiek jest zawsze ciekawy, zawsze ma coś do powiedzenia, tematy się nie kończą, interesuje go świat który go otacza... pociąga mnie to.

 

Ambicja - ale jak pisałam, wyznaczyć sobie cel dążyć do nich konsekwentnie - ale też umieć się cieszyć z ich realizacji a nie ciągle szukać czegoś nowego. Smutne i nudne jest życie z kimś kto nie chce nic osiągnąć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche., nie, nie, smiac sie z siebie to i ja umiem. Chodzi mi o takie kompletne zdziecinnienie (tak jak juz wymienilem - mam kolege, 18 latka, ktory tak sie zachowuje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka,

Okazało się, że jestem tendencyjna.... :mrgreen:

Pożądanie takich cech wydaję się zupełnie naturalnym wyborem większości kobiet. Która by chciała za partnera nieczułego, głupiego ciamajdę, co to się nie zna na żartach i nic mu się nie chce. Żadna. Tak samo faceci na pewno też chcieliby odnaleźć takie cechy w swoich przyszłych partnerkach, a przynajmniej ja bym chciał, bo przecież nie będę się wypowiadał za innych mężczyzn tu obecnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×