Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie cechy osobowości facetów są dla Was najważniejsze?


Gość rotten soul

5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:

    • - Troskliwość
      56
    • - Wrażliwość
      28
    • - Szarmanckość
      7
    • - Zaradność
      59
    • - Zamożność
      6
    • - Poczucie humoru
      53
    • - Inteligencja
      71
    • - Towarzyskość
      8
    • - Stanowczość
      11
    • - Brutalność
      4
    • - Wulgarność
      2
    • - Łagodność
      12
    • - Opanowanie
      37
    • - Uczynność
      4
    • - Szczodrość
      3
    • - Cwaniactwo
      3
    • - Pracowitość
      29
    • - Bycie prorodzinnym
      8
    • - Oszczędność
      6
    • - Ambicja
      26


Rekomendowane odpowiedzi

ladywind, wczoraj napisałas podobne zdanie z wrażliwością i nie lubię jak ktoś zadziera nosa ;)

wiesz, że to nie o zadzieranie chodziło ;)

 

Ja zaznaczyłam łagodność u swojego partnera, chyba tylko ja ;)Jestem nietypowa w swoich upodobaniach wśród reszty forumowiczek.

To ewidentne zadzieranie nosa i uważanie się za wyjątkową pośród innych. Podobne zdanie napisałas wczoraj co tyczyło się wrażliwości ale już odpuściłam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, Tylko za kilka latek może znowu tylko starsze się będą tobą interesować takie po 30-ce ;) Ja też miałem większe zainteresowanie wśród starszych ale może dlatego że zawsze wyglądałem na starszego niż jestem i poważnego, choć mentalnie było wręcz odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, no to jestesmy w podobnej sytuacji w sumie. Niby fajnie wygladac troszke starzej niz na swoj wiek, ale jesli ma sie mentalne braki to juz tak wspaniale nie jest :P

psyche., dlatego mowie, ze nigdzie mi sie nie spieszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troskliwość, zaradność, opanowanie, pracowitość, ambicja.

 

Z czego przy ambicji nie mam na myśli skoku na złamanie karku celem budowania swojej kariery czy coś w ten deseń. Ogólnie, żeby nie osiadał na laurach i miał jakąś chęć dalszego rozwijania np. swoich pasji.

Ale ogólnie wydaje mi się, że kiedy facet jest non stop do rany przyłóż to nic z tego nie będzie. Musi umieć chociaż w małym stopniu zawalczyć o swoje, nie mam nic przeciwko sezonowym kłótniom (w granicach rozsądku, nie rzucamy talerzami, ot jest tarcie; byłam dawno temu w związku, gdzie w ogóle się nie kłociliśmy, ani razu przez prawie dwa lata, wyobraźcie sobie jak sielanka przerodziła się w zwyczajną nudę), bo wydaje mi się, że dość dobrze oczyszczają atmosferę. Opanowany ma być na codzień, bo ja bywam dość wybuchowa i stosunkowo łatwo wyprowadzić mnie z równowagi. Opanowanie oznacza też dla mnie przetrzymanie moich wybuchów (niezbyt częstych) i tu wkracza troskliwość. Przy każdym wybuchu złego nastroju mam ochotę na przytulasa czy coś.

 

Swoją drogą mogłabym tu jeszcze multum innych cech wypisać... tylko po co? Tak na dobrą sprawę "Serce nie sługa" czy jakoś tak. Wszystkie z tych cech wychodzą (bądź nie) dopiero po jakimś stażu w związku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie ładnie, mamy jakieś oczekiwania wobec partnerów,ma być takiale będąc w związku musimy też dać coś od siebie.

Inaczej choćby partner był wyśnionym ideałem, posiadał wszystkie cechy jakich oczekujemy,lecz będziemy czerpać tylko profity, w zamian nie nie dając od siebie nic, czar szybko pryśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, ja jak miałem 17 dawano mi 25, w wieku 15 lat kupowałem swoim rówieśnikom alkohol choć sam nie piłem tak staro wyglądałem a przy tym byłem wyjątkowo niedojrzały i dziecinny gdy inni zaliczali panienki ja zasłaniałem oczy na filmach z gołymi cyckami. Straciłem najlepsze lata na podryw przez swoją dziecinność i nieśmiałość, zresztą do dziś jestem wyjątkowo niedojrzały emocjonalnie jak na swój wiek :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, jakbym czytal siebie. Czy to mi wrozy kariere forever alone, tak jak u Ciebie (bez urazy :P )? W wieku 17 lat pamietam, ze dano mi 22, tak mi powiedziala pewna znajoma. Niesmialosc to i u mnie wystepuje. Dziecinnosc? Moze w pewnych aspektach tak, poniewaz czasem popelniam takie gafy, ktorych czlowiek w moim wieku robic nie powinien (nie wiem, czy to rodzaj jakiejs tepoty moze?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, jakbym czytal siebie. Czy to mi wrozy kariere forever alone, tak jak u Ciebie (bez urazy :P )? W wieku 17 lat pamietam, ze dano mi 22, tak mi powiedziala pewna znajoma. Niesmialosc to i u mnie wystepuje. Dziecinnosc? Moze w pewnych aspektach tak, poniewaz czasem popelniam takie gafy, ktorych czlowiek w moim wieku robic nie powinien (nie wiem, czy to rodzaj jakiejs tepoty moze?).

Nie sądzę, bo zdajesz sobie z tego sprawę a ja wtedy nie bardzo, no i coś próbujesz z tym robić, poza tym miałeś dziewczynę, dziewczyny a ja w Twoim wieku to bałem się odezwać do nich, nie mówiąc już o jakimś chodzeniu, dotykaniu, przytulaniu itp.

 

-- 30 lip 2013, 12:19 --

 

Nie "wygladasz" na mało rozgarnietego
Ale życiowo jestem mało rozgarnięty jak mało kto, to że się tak mądrze na forum nic nie znaczy, bo w poważnym, realnym życiu odstaję sporo od reszt na niekorzyść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, taa, i po jednym spotkaniu byebye :papa::P albo w ogole tak mnie rolowaly, ze spotkania nie bylo. Wina lezala zarowno po mojej jak i ich stronie. Na ta chwile stwierdzam, ze do zwiazku sie nie nadaje, moze za pare lat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×