Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie cechy osobowości facetów są dla Was najważniejsze?


Gość rotten soul

5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:

    • - Troskliwość
      56
    • - Wrażliwość
      28
    • - Szarmanckość
      7
    • - Zaradność
      59
    • - Zamożność
      6
    • - Poczucie humoru
      53
    • - Inteligencja
      71
    • - Towarzyskość
      8
    • - Stanowczość
      11
    • - Brutalność
      4
    • - Wulgarność
      2
    • - Łagodność
      12
    • - Opanowanie
      37
    • - Uczynność
      4
    • - Szczodrość
      3
    • - Cwaniactwo
      3
    • - Pracowitość
      29
    • - Bycie prorodzinnym
      8
    • - Oszczędność
      6
    • - Ambicja
      26


Rekomendowane odpowiedzi

anna.anakaia

był sprawny umysłowo

:P Niezły wymóg. Nie za dużo od nas oczekujesz :?:;)

W sumie racja, to zdecydowanie za dużo. Wykreślam to kryterium :D

plażowych gierojów

Co to za typy? Na plaży nie bywam, to nie wiem.

gieroj basenowy

gieroj plażowy

Mniej więcej po 3 piwie na ciepełku zaczynają występ. Reszta pobratymców leży na kocyku a on przed nimi stoi i prawi. Jest liderem, mentorem i wyrwał najwięcej lasek w simsach. No i wydziera się przy tym tak, że chcąc czy nie chcąc wszyscy dookoła usłyszą gdzie była najlepsza impreza, ile wypił etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche., domyślam się :D Podziwiam te, którym tacy panowie się podobają (i nie chodzi mi nawet o fizyczność) ale podziwiam poziom tolerancji takich kobiet do znoszenia zachowania tychże panów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę sobie na tą ankietę i :shock: wypisz, wymaluj >ja< :P:mrgreen: Więc dlaczego jestem wciąż sam?

 

ach, już wiem...

spojrzałem właśnie na ankietę dot. wyglądu ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wygląda to jakoś super z mojej strony, zwłaszcza ta "zaradność" i 12 głosów. no cóż.. przynajmniej inteligencja jest.

 

ale wiesz co rotten soul, "brutalności" i "wulgarności" nikt Ci nie zaznaczy... trzeba to było ubrać jakoś inaczej w słowa... np. coś o sile fizycznej, umiejętnościach samoobrony itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie ciut rozczrowały wyniki tej ankiety.Inteligencja i poczucie humoru.Hmm,te cechy ma prawie każdy bawidamek czy typowy podrywacz.

Troskliwość? No fajnie,ale ja bym to raczej kojarzył z opieką nad dzieckiem.

Pozatym jakieś tam AI i odrobine empatii chyba każdy posiada,w przeciwieństwie do pracowitości czy ambicji naprzykład.

 

Mam rozumieć że jeśli któraś z was trafi na faceta inteligentnego,troskliwego z ciętym żartem który ma pikne oczy,twarz i dupe to mu się odda bez słowa?

 

ed.o widze też oszczędność ma 0 a kobiety tak strasznie się oburzają gdy im zasugerować że kierują sie wzg.materialnymi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę sobie na tą ankietę i :shock: wypisz, wymaluj >ja< :P:mrgreen: Więc dlaczego jestem wciąż sam?

 

ach, już wiem...

spojrzałem właśnie na ankietę dot. wyglądu ;p

padłam :lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

padłam :lol::lol:

Prawda? :mrgreen: -> poczucie humoru
Pozatym jakieś tam AI i odrobine empatii chyba każdy posiada,w przeciwieństwie do pracowitości czy ambicji naprzykład.
Ale, że co, że jak, że Artificial Intelligence (sztuczną inteligencję znaczy? ;p)
ed.o widze też oszczędność ma 0 a kobiety tak strasznie się oburzają gdy im zasugerować że kierują sie wzg.materialnymi
Jak jest pracowity i zaradny to nie musi być oszczędny, co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest pracowity i zaradny to nie musi być oszczędny, co nie?

 

Zależy,jeśli wszystko będzie wydawał na swoją panią to zostanie z niczym :P

 

Oszczędność-no może nie umieściłbym tej cechy na topie,ale w tych czasach-zresztą w każdych-to może być przydatne,jak np.planuje się założenie rodziny i własny dom.

Poztym pod tym pojęciam nie mam na myśli ze sępienie na bilet czy chodzenie w podartych gaciach,ale racjonalne gospodarowanie zasobami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, gieroj plazowy ma za malo zlota na sobie :mrgreen:

 

.Inteligencja i poczucie humoru.Hmm,te cechy ma prawie każdy bawidamek czy typowy podrywacz.

No prosze cie! Szczerze nie znosze bawidamkow i dla mnie sa po prostu glupi...potrafia jedynie jedna rzecz. Nie znosz etez jak jakis facet do mnie mowi sloneczko, kwiatuszku i od razu mam ochote kopnac go w jaja. To takie protekcjonalne

 

-- 30 lip 2013, 14:51 --

 

K zaradny nie kojarzy mi sie wcale sz trzepaniem forsy... raczej z tym ze jak jest jakis problem to potrafi wymyslec rozwiazanie a nie zostawi mnie z tym sama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie znosze bawidamkow i dla mnie sa po prostu glupi...potrafia jedynie jedna rzecz.

 

No proszę.Wiele można powiedzieć o takich osobnikach,że to palanty i penisy,ale napewno nie głupole.Żeby zbajerować kobiete i ją zainteresować to trzeba naprawdę się wykazać.Uwielbiacie tego typu facetów,a złość i odraza pojawia się dopiero kiedy taki bączek zapyli i odleci na inny kwiatuszek :lol:

 

Nie znosz etez jak jakis facet do mnie mowi sloneczko, kwiatuszku

 

ojej,przecież to takie troskliwe :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inteligencja i poczucie humoru.Hmm,te cechy ma prawie każdy bawidamek czy typowy podrywacz.
Mała poprawka - oni najczesciej tylko myslą, że sa inteligentni i dowcipni, najczesciej nie ma to nic wspólnego ze stanem faktycznym :roll:
Zależy,jeśli wszystko będzie wydawał na swoją panią to zostanie z niczym :P
I o to chodzi :great: wtedy jako osoba inteligentna i zaradna szybko uzbroi sie w nowe zasoby finansowe i będzie znow płynny :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plażowych gierojów

Co to za typy? Na plaży nie bywam, to nie wiem.

gieroj basenowy

gieroj plażowy

Mniej więcej po 3 piwie na ciepełku zaczynają występ. Reszta pobratymców leży na kocyku a on przed nimi stoi i prawi. Jest liderem, mentorem i wyrwał najwięcej lasek w simsach. No i wydziera się przy tym tak, że chcąc czy nie chcąc wszyscy dookoła usłyszą gdzie była najlepsza impreza, ile wypił etc.

Toz to idole nastolatek. No tak, przypomnialem sobie, jacy imponuja 18stolatkom. W sumie, mozna by rzec, ze w klasie mam takiego gieroja (dluzsze wloski, lansiarz). Laski go lubia xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche., rzecz w tym, ze kiedys byly inne czasy. Taki gieroj z czapeczka, dluzszymi wloskami i pilotkami na oczach (ktore tylko szkodza xD) jest w modzie na dzien dzisiejszy. Przynajmniej wsrod glupiotkich nastolatek :P . Sam takiego goscia wzialbym za te jego kudly i przeciagnal po ulicy za jego postawe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamożność 3 głosy w tym jedne mój czyli 2. Wiadomo prawie żadna kobieta nie przyzna się że leci na kasę, ale rzeczywistość jest inna, gdyby zamiast zamożności napisano coś w stylu niezależność finansowa, przyzwoite zarobki wyniki byłyby inne. Zresztą to podlega chyba pod zaradność bo zaradny musi minimum 2 koła miesięcznie na rękę wyciągnąć a w takiej W-wie to pewnie z 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, ja tez mam jakies podstawy, jednakze to sa glosy oddane przez dorosle kobiety, ktorych przeciez nie bede podrywal xD . Nastkom to co innego we lbie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×