Jakie cechy osobowości facetów są dla Was najważniejsze?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:

- Troskliwość
49
13%

- Wrażliwość
25
6%

- Szarmanckość
7
2%

- Zaradność
53
14%

- Zamożność
6
2%

- Poczucie humoru
49
13%

- Inteligencja
65
17%

- Towarzyskość
7
2%

- Stanowczość
11
3%

- Brutalność
3
1%

- Wulgarność
1
0%

- Łagodność
8
2%

- Opanowanie
36
9%

- Uczynność
4
1%

- Szczodrość
3
1%

- Cwaniactwo
2
1%

- Pracowitość
24
6%

- Bycie prorodzinnym
6
2%

- Oszczędność
5
1%

- Ambicja
24
6%

Liczba głosów : 388

przez ania_taka 03 sie 2013, 06:38
rotten soul napisał(a):

jednak jakiś tam zarys preferencji forumowiczów mamy

No właśnie, a taki był główny cel taj ankiety.

dokładnie, więc reasumując: inteligenty, troskliwy i zaradny przede wszystkim - taki typ podoba się większości kobiet
chłopcy czas na rachunek sumienia :P

przez silence_sadness 03 sie 2013, 06:47
Ja głosowałam na :

-Troskliwość.
-Wrażliwość.
-Zaradność.
-Poczucie humoru.
-Inteligencję.

Wyjaśniać nie będę gdyż patrząc na wcześniejsze strony, moja wypowiedź byłaby w dużym stopniu podobna do poprzednich. :P
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez carlosbueno 03 sie 2013, 10:39
ania_taka napisał(a):
rotten soul napisał(a):

jednak jakiś tam zarys preferencji forumowiczów mamy

No właśnie, a taki był główny cel taj ankiety.

dokładnie, więc reasumując: inteligenty, troskliwy i zaradny przede wszystkim - taki typ podoba się większości kobiet
chłopcy czas na rachunek sumienia :P

inteligencja- przeciętna
troskliwość- niezbadana ale raczej chyba niezbyt imponująca
wrażliwość- wobec siebie ekstremalna nadwrażliwość, wobec innych obojętność
poczucie humoru- trudno powiedzieć ale duszą towarzyską zdecydowanie nie jestem
zaradność- to nawet nie skomentuje bo nie ma co

Ogólnie żaden ze mnie interesujący facet. ;)
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rotten soul 03 sie 2013, 20:36
carlosbueno,

Wątpię, żeby inni faceci byli tak odważni, aby się tutaj ocenić chłodnym okiem jak Ty. Ja nie będę. Ocenę pozostawię kobietom, które będą miały przyjemność (bądź nieprzyjemność) mnie poznać. Z resztą cokolwiek pozytywnego czy negatywnego napisałbym o sobie, mogłoby być dopiero zweryfikowane po co najmniej kilku spotkaniach twarzą w twarz, więc po to robić, skoro mógłbym tu walnąć totalną ściemę na moją korzyść, albo też przedstawić zakrzywiony przez moją dość niską samoocenę, nieciekawy obraz samego siebie.

Napiszę tylko takie coś. Na przestrzeni ostatnich paru miesięcy kilkakrotnie udało mi się usłyszeć/przeczytać, że fajny ze mnie facet. Komplement jest przyjemny, tyle, że strasznie ogólnikowy. Pytanie do Pań. Co Wy rozumiecie przez pojęcie "fajny facet"? Jakie cechy, się kryją pod tą fajnością? A może to jest tylko taka standardowa grzecznościowa formułka, nie mająca żadnego prawdziwego przekazu? Coś jak mówienie smacznego przy posiłku.

-- 03 sie 2013, 20:37 --

ania_taka,
chłopcy czas na rachunek sumienia

Tylko po co? Przecież ocena i weryfikacja i tak należy do Was. Z resztą działa to w obie strony.
rotten soul

przez carlosbueno 03 sie 2013, 20:47
rotten soul, Ja najwięcej komplementów pod swoim adresem usłyszałem kiedyś w tzw klubie dla panów( ale nie był to burdel) usłyszałem że jestem nie tylko fajny, ale wyjątkowy, inni niż wszyscy, inteligentny, przystojny itd, itd no ale ta pani która mi to mówiła miała w tym biznes np chciała żebym kupił jej drink za 150 zł ( a połowę z ceny drinka dostawała ona) :mrgreen: a po kupieniu jej drinka dalszym komplementom i zachwytom nie było końca, gdybym był milionerem to bym chyba z tego klubu nie wychodził. ;)

przez ania_taka 03 sie 2013, 20:52
rotten soul napisał(a):ania_taka,
chłopcy czas na rachunek sumienia

Tylko po co? Przecież ocena i weryfikacja i tak należy do Was. Z resztą działa to w obie strony.

no niby po nic, ale z drugiej strony po co ta ankieta została stworzona? Jeżeli chciałeś się dowiedzieć jakie cechy osobowości pociągają kobiety to pewnie w tym celu aby się nad tym chwile zastanowić? ;)

przez khaleesi 03 sie 2013, 20:54
carlosbueno, jakos nie dziwi mnie, ze jakaś kobieta określiła Cię, że jesteś inteligentny bo to nawet wywnioskować mozna z Twoich wypowiedzi i dlaczego od razu uważasz, że tylko dlatego Cię komplementowała?
rotten soul, fajny facet : miły dla oka przystojniejszy od diabła, z przyjemną aparycją, inteligentny i osoba ktroa może się podobać poprzez ciekawe hobby czy wypowiedzi na konkretne tematy.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez ania_taka 03 sie 2013, 20:57
rotten soul, no i apropo fajny facet: dla mnie mężczyzna z którym mogę pogadać na rózne tematy i te powazne i nic nie znaczące, pożartować, pośmiać się, z którym lubię spędzać czas (chociażby wirtualnie) i mam na to ochotę.

przez carlosbueno 03 sie 2013, 21:01
psyche., W tym wypadku co przytoczyłem zdecydowanie nie można odróżnić prawdy od chęci przypodobania, bo wyraźnie ta osoba miała interes w prawieniu komplementów, pewnie ją specjalnie do tego szkolili jak wydusić kasę z facetów zwłaszcza takich poczciwych naiwniaków w dodatku pijanych jak ja. ;) ale jak zobaczyłem rachunek za tą imprezę to się lekko przestraszyłem :twisted:

przez khaleesi 03 sie 2013, 21:03
carlosbueno, ja nie mam ukrytych motywów i też uważam, ze jesteś inteligentny może być ? Teraz wierzysz hehe?
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez zmienny 03 sie 2013, 21:04
napiszcie teraz jakie cechy dyskwalifikują lub brak jakich cech dyskwalifikuje, bo przykladowo niektore sie pokrywaja inne nie, z tych co wymieniacie.
zmienny

przez carlosbueno 03 sie 2013, 21:04
psyche., gdybyś nie miała faceta pomyślałbym że mnie podrywasz( no ale w sumie to się nie wyklucza) ;)

przez khaleesi 03 sie 2013, 21:09
carlosbueno, haha nie nie jest to moim zamysłem :mrgreen:
zmienny, krótko bez owijania w bawełnę chodzi Ci jakie cechy dyskwalifikują faceta pod względem osobowościowym u kobiet u mnie czy co :?
Mistrz Avatara

przez rotten soul 03 sie 2013, 21:19
carlosbueno,
Ja w takim miejscu usłyszałem od prostytutki dziwny komentarz, a właściwie pytanie. "Co robi osoba taka jak Ty, w tym miejscu? Zupełnie tutaj nie pasujesz." Do tej pory nie wiem co miała na myśli (zapewne nic dobrego), bo jakoś nie bardzo umiała to wyjaśnić, po za tym "time is money" więc musiała się wziąć do roboty.

psyche.,
miły dla oka przystojniejszy od diabła

Nigdy gościa nie widziałem :D . Ładny jest czy brzydal? Bym się porównał z chęcią. :D
osoba ktroa może się podobać poprzez ciekawe hobby czy wypowiedzi na konkretne tematy.

Wypowiadać się umiem, w miarę, ale ciekawego hobby (czytaj oryginalnego) niestety nie mam. :?

ania_taka,
dla mnie mężczyzna z którym mogę pogadać na rózne tematy i te powazne i nic nie znaczące, pożartować, pośmiać się, z którym lubię spędzać czas (chociażby wirtualnie) i mam na to ochotę.

To w sumie nieduże wymagania. Podoba mi się Twoja definicja "fajnego faceta". :D
Ostatnio edytowano 03 sie 2013, 21:29 przez rotten soul, łącznie edytowano 1 raz
rotten soul

Sortuj wg