Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez kitty341 19 cze 2008, 10:10
kurcze Carmen, ale ludzie sa chamscy!! naprawde czytam to i po prostu :shock: :shock: :shock: shock no.
Nie martw sie, szkole na pewno znajdziesz, tylko poczekaj jeszcze i moze sprobuj napisac podania z prosba o przyjecie..
Ice man!! dzieki wielkie, jeszcze w sumie w pon mam zaliczenie tego co mialam ostatnio bo nie zaliczylam.. PIEP***** kultura jezyka polskiego!! a w srode ustny z filozofii. Powiesic sie?

P.S: a na dodatek ciagle mysli ze moge miec raka wezlow chlonnych :shock: i co tu zrobic hę?!
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez clover 19 cze 2008, 10:32
offtopic, wielkie dzieki za informacje, musze w koncu cos zrobic, zdecydowac sie na cos, ile mozna siedziec w domu...
kurcze, boje sie ze gdy zaczne chodzic powroca lęki i znowu nie bede w stanie sie uczyc...eh jak tak dalej pojdzie to do 30stki nie wyrobie sie z matura....
Trzymam kciuki za prawko! jestem pewna ze zdasz :D nie daj sie!
xCarmen, nie wiem co zrobilabym gdyby nie tata, on mnie rozumie, tylko w nim mam oparcie, a moja matka- szkoda gadac zero zrozumiania :-| gdyby nie ojciec chyba juz dawno zabilabym sie ale i tak czasami mysle czy nie lepiej polknac wiecej tabletek...
Trzymam kciuki za Ciebie, zobaczysz, znajdziesz szkole i wszystko sie jakos ulozy!

przez adam_s 19 cze 2008, 12:19
xCarmen napisał(a):w jednym liceum pani dyrektor potraktowala mnie i ojca jak ajkichs natretow
" jesli masz obnizone zahcowanie to napewno wagarowalas! ja tu mam takie zbieractwo ktoremu sie nie udaje w lepszych szkolach a pozniej do mnie przychodza!"

Boże i tacy "pedagodzy" chcą podwyżek a nawet nie potrafią wczuć się w sytuację ucznia.. Współczuję uczniom tej kobiety! Grr aż mnie to wkurzyło.

xCarmen walcz dalej, a co z pomysłem żeby spróbować w innej miejscowości iśc do szkoły? Jakbys poszła do zaocznego LO to taki dojazd co tydzień, dwa nie byłby chyba taką straszną przeszkodą? A w starej szkole koniecznie musisz iśc na poprzedni profil? Nie możesz iść na inny? Choćby nawet miałby to być mat-fiz przecież to tylko rok, jakoś przebolejesz może. Jezu u mnie to by Cię już wszędzie przyjęli a tam Ci takie problemy robią.. nie rozumiem. I jeszcze niepotrzebnie nagłaśniają Twoją sprawę. Masakra!
Pozdrawiam i trzymaj się, będzie dobrze! ;)
clover w Ciebie też wierzę, uda Ci się!

kitty341 pisałem Ci juz że to że masz powiekszone węzły to nie oznacza raka, możesz mieć równie dobrze z alergii ( tak jak ja). Ja mam powiększone węzły od lat w sezonie letnim i dalej żyję.. ;)
GG: 5988000

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pyzia1 19 cze 2008, 13:13
Jak tak czytam co pisze xCarmen to krew mnie zalewa. Ludzka podłość i znieczulica jakoś ostatnio dobijają mnie bardziej niż zwykle. Na każdym kroku życie udowadnia mi, że life is brutal i przetrwają tylko najsilniejsi. Czyli prawo dżungli tylko najgorsze że większość ludzi do tego udaje, że są tacy dobrzy,sympatyczni itd. Rzygać mi się od tego chce.

Nigdzie nie jadę. Jak zwykle wszystkie plany w leb /norma/. A już nawet się ubezpieczylam...mogę se bilet wsadzić w zadek.

Polina a gdzie miałaś jechać? I dlaczego nie pojedziesz? Kurde, nie rezygnuj tak łatwo. A uczucie głodu wcale nie jest piękne tylko do d..y. Jak słusznie stwierdziłaś, to się nie skończy dobrze.Daj spokój.

Mam ochotę zrobić coś całkiem idiotycznego. Dobrze, że okoliczności temu nie sprzyjają, bo to skończyłoby się zupełnie fatalnie.
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez kitty341 19 cze 2008, 14:29
adam, bylam u lekarza.. przepisala mi jakies leki na alergiczny niezyt nosa i jeszcze jakis odkrztuszajacy na ta wydzieline ze chrzakam(juz nie chrzakam tak czesto jeeeee!!!:D:D) i dokladnie nie pamietam na co choc milion razy czytalam ulotke... ale MAM powiekszone wezly chlonne (ponoc nieznacznie ale mam) no i ogolnie sie nawet pytalam czy moze to byc rak.. powiedziala zebym sie uspokoila bo to jest normalne ze czasem sie powiekszaja.. :/ kurcze! juz ze soba nie moge wytrzymac czasami wiecie? :lol: w ogole jak mnie osluchiwala to tak sie stresowalam i bilo mi serce ze az na mnie nakrzyczala zebym przestala sie stresowac :mrgreen:
adam a gdzie mieszkasz??

przez adam_s 19 cze 2008, 14:51
kitty341, jestem z Gliwic ;).
A widzisz, skoro nawet lekarka Ci mowi ze jest ok to po co panikujesz? ( dobra, jak ja mam "zawał" to tez panikuje mimo że niby wszystko ze mna ok :P ) Ja też mam takie tabletki na katar alergiczny (zyrtec) ale średnio mi pomagają bo ciągle smarkam i oczy mi łzawieją..Za to usypiają lepiej niż cokolwiek ;). Alergia gorsza od nerwicy jest czasami, tak ostatnio to odbieram..

Boże a jutro zakończenie.. pójdzie ktoś za mnie?
GG: 5988000

przez kitty341 19 cze 2008, 15:07
hmm ale widzisz bo chodzi o to ze ja nie mam kataru jako-takiego( czasami mam w niektorych porach dnia).. mam zapchany nos, oczy mi lzawia ale bardzo rzadko jesli o to chodzi, no i chrzakam. i skad mam pewnosc ze to alergia?? :cry: we wtorek ide do laryngologa.. a w ogole to zaczelo mnie bolec pod pacha odkad sie dowiedzialam ze tam sa tez wezly chlonne. ale jaja.

przez kitty341 19 cze 2008, 15:12
a adam, szkoda ze z gliwic, myslalam ze moze z tej smierdzacej warszawy..

przez IceMan 19 cze 2008, 18:15
xCarmen nie poddawaj się, zawsze jest jakieś wyjście, to po prostu w głowie się nie mieści że tak szkoły do uczniów podchodzą, muszą odpuścić, przecież to nie studia, tylko tam łaskę nie wiadomo z czego robią i to tylko na niektórych uczelniach/wydziałach.

kitty341 u mnie w sobotę rano poprawka poprawki z elektroniki, w pon egzamin z algorytmów, czwartek egzamin z architektury komputerów, gdzieś w tych okolicach jeszcze będzie poprawka z analizy, też mam urwanie głowy. Damy radę :D

adam_s napisał(a):Za zbytni optymizm przepraszam.

Tego to nigdy za wiele
Przyjaciel forum

przez kitty341 19 cze 2008, 18:24
IceMan, a co studiujesz dokladnie? Ty to masz tego od cholery powiem Ci szczerze... ja bym nie wiedziala za co sie zlapac!! wspolczuje szczerze!!
cos mnie kluje w zoladku, ale klucia wszystkie sa ponoc na tle nerwowym. oby tylko nie rak! :roll:
P.S: kto ma ochote na male piwko, ze mną?? :lol:

przez jevii 19 cze 2008, 21:53
Heh,
System Eliminacji Studentów Jest Aktywny 8)

Kurde, jak student myśli, że nie da rady ma po to uczelnię, która przy pomocy poczciwego "ciała" akademicko-pedagogicznego udowodni mu, że jednak da rady. ;)

~*~
Moja przestrzeń
Bo są dwa rodzaje bólu, Oskarku. Cierpienie fizyczne i cierpienie duchowe.
Cierpienie fizyczne się znosi. Cierpienie duchowe się wybiera.Éric-Emmanuel Schmitt

przez offtopic 19 cze 2008, 22:14
Egzamin nie zdany, obladne jakiś kilometr od środka w drodze powrotnej :) Czyli standardzik. Ale generalnie jestem zadowolony z siebie bo wszystkie manewry zrobiłem dobrze lub prawie dobrze, jedynie podczas skrętu w lewo na rondzie za późno zmieniłem pas z lewego na prawy.
A oblane na zmianie pasa ( nie zauważyłem samochodu ale w porę się skapnąłem i na pas nie wjechałem) ale to zaliczało się już jako błąd. Cóż trudno, nie załamuję się bo było bliziutko, raptem 1-1.5km prostej drogi skręt w lewo i było by zaliczone...
Ale z nerwicą cholernie ciężko się zdaje bo trzeba być skupionym cały czas nie ma miejsca na lęki.
Ręce mi drżały , serce kołatało jak szalone mało co się odzywałem ale jeździło mi się dość przyjemnie...
Nie polecam nerwicowcom picia mocnych napojów energetyzujących, ja wypiłem Cocaine ( swoją droga niezła nazwa) i chyba po tym mi to serce tak napierdzielało...
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

przez kitty341 19 cze 2008, 22:17
jevii, u mnie chyba tego nie ma, przynajmniej nic o tym wczesniej nie slyszalam, ale z checia bym skorzystala z takiej pomocy :mrgreen:

przez kitty341 19 cze 2008, 22:32
offtopic, nie martw sie! nastepnym razem sie uda:) i tak gratulacje ze doszedles tak daleko.. moja przyjaciolka za piątym razem dopiero zdala.. :lol:

Sortuj wg