Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez kitty341 11 cze 2008, 09:53
ja przed chwila sie obudzilam, jak na razie jest dobrze, poczekamy, zobaczymy... jeszcze jade do kolezanki sie uczyc, ona tak strasznie malo mowi wiec najczesciej siedzimy bez slowa,jak ja tego nie lubie!!!
adam, a Ty jak sie dzisiaj czujesz??Na co masz alergie?
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez offtopic 11 cze 2008, 11:37
Pobudka o 3:40 pojechałem odstać a raczej odsiedzieć swoje w kolejce do MORD'u (egzamin na prawko) Niestety taka paranoja panuje w krakowie. Wstałem wczoraj i dziś po to żeby dostać wcześniejszy termin i nic nie załapałem się znowu... Chyba muszę zapisać się na ten sierpień :[:[:[:[

A poza tym to ostatnio czuję się lepiej, dzisiaj nawet sporo pogadałem z ludźmi w tym ośrodku i generalnie jestem z siebie zadowolony. Wcześnieś bałem się do kogololwiek odezwac i siedziałem cały w nerwach.
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

przez zimbabwe 11 cze 2008, 13:03
A ja właśnie zaczęłam wcześniejsze wakacje... Dzięki mojemu kochanemu lekarzowi! :D :D :D Zgodził się ze mną że moja rodzinka ma do mojej choroby średniowieczne podejście. Ulżyło mi jak się wygadałam... A po wyjściu z gabinetu stwierdziłam że gość ma rację - nie warto się przejmować. Jak ktoś woli tkwić w mrokach średniowiecza to niech sobie tkwi.
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Amy Lee 11 cze 2008, 17:04
No teraz już zaczęłam panikować na dobre... :shock:

Pewnie się będę rzadziej odzywać na forum.

Jest niedorzecznie :?
Amy Lee

przez xCarmen 11 cze 2008, 17:28
offtopic napisał(a):Pobudka o 3:40 pojechałem odstać a raczej odsiedzieć swoje w kolejce do MORD'u (.

hah co za nazwa xD MORD:D

a ja dzis mam dobry dzien .. mało myśle duzo robie xD moja nowa filozofia ktora nie obciaza mojej psychiki...
od rana w ogrodzie albo stoje w kuchni xD! jest dobrze!

a wieczorem planujemy z Adamem jak zmusic szkoly zeby poszly nam na reke :D :twisted:
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez Pstryk 11 cze 2008, 18:45
Mistrzostwa Europy mi nie służą - ciągle jestem pijana :?
Pstryk

przez xCarmen 11 cze 2008, 18:47
a ja odwoluje swojego poprzedniego posta- jest beznadziejnie ... jestem załamana...
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez adam_s 11 cze 2008, 23:13
xCarmen napisał(a):a wieczorem planujemy z Adamem jak zmusic szkoly zeby poszly nam na reke :D :twisted:

Sie wie :D

xCarmen napisał(a):a ja odwoluje swojego poprzedniego posta- jest beznadziejnie ... jestem załamana...

Ja mam nadzieję że to chwilowe załamanie! Bo póki co to mi tu służysz oparciem więc mi się nie załamuj! ;)

Amy Lee napisał(a):Jest niedorzecznie :?

Zgadzam się!

Hmm a mój dzisiejszy dzień? Durny, nerwica się chyba nasiliła bo zoloft odstawiłem. Ale pieprzę te lekarstwa, albo powalczę sam na sam z nerwicą albo będę żył z nią zawsze. Ale psychotropom mówię nie!
Dowiedziałem się że nie zdam, jak miło.. Idę jutro narobić burdelu w szkole, może dadzą jednak tą dopuszczającą :? . No bo nie zdać z informatyki to chyba wstyd nieco..
Aha no i hipochondria mi się włącza - wkręciłem sobie że mam boreliozę i robaki w przewodzie pokarmowym :lol: . Chyba polecę na badania dla pewności. :?
GG: 5988000

przez kitty341 11 cze 2008, 23:52
adam_s, nie odpisales mi na pytanie :evil:
Na co masz alergie? bo moze mam na to samo i nawet o tym nie wiem!

przez adam_s 12 cze 2008, 00:02
kitty341, przepraszam! Jakiś skołowany jestem ;).
A alergię mam na pyłki traw, drzew i sierść zwierząt - to tak przede wszystkim bo jest tego sporo ;).
A dziś czułem się ciut lepiej bo popadało to i stężenie pyłków w powietrzu mniejsze. Ale delikatne duszności i zadycha i tak wystąpiły :? .
GG: 5988000

przez kitty341 12 cze 2008, 07:33
adam_s, ja też wczoraj sie czulam lepiej.. dzieki za odpowiedz,musze sie w koncu isc i przebadac na te alergie :roll:

Trzymajcie za mnie kciuki o 10.00!!!! Mam egzamin!!!!! :shock:

przez IceMan 12 cze 2008, 08:06
kitty341 powodzenia! Kciuki będziemy trzymać ;)

offtopic z tymi terminami wszędzie taka paranoja, jak nie wciśniesz się na dopiero co zwolnione miejsce to czekasz 3 miechy

bethi, ty wiesz co :twisted:

Amy Lee dają w kość na uczelni? Ja widzę że jednak żeby efekt był to swoje trzeba nad notatkami przenocować. Do wszystkich uczących - nie łamcie się :D

A ja jestem w tym tygodniu po 2 kołach, za pare godzin będę miał trzecie, przy okazji żeby nudno nie było to 2 razy pomiędzy kołami spie****ł mi się komp - moje jedyne narzędzie do nauki (thank you Microsoft), więc miałem "cieplutko" :lol:
Przyjaciel forum

Filmoterapia

przez Marzena F 12 cze 2008, 09:47
Witajcie,
zwracam się do wszystkich z pytaniem, propozycją. Bardzo chciałabym zrobić reportaż na temat osób dotkniętych nerwicą. Sama ponad trzy lata temu przeżyłam załamanie nerwowe i jednym z najbardziej dojmujących doświadczeń dla mnie było wtedy uświadomienie sobie, że ludzie wokoło nie mają pojęcia, co się ze mną dzieje. Nie wiedzieli jak, a często nawet nie chcieli mi pomóc. Bagatelizowali moje leki, tłumacząc, że to tylko stres, podczas gdy dla mnie to był prawdziwy koszmar. Dzisiaj czuję się już o wiele lepiej - dlatego chciałabym pomóc osobom, które cierpią na tę chorobe poprzez... film. Chciałabym zrobić krótki 15 minutowy reportaż o osobach dotkniętych nerwicą - film dla mnie i dla nich, w którym opowiedzieliby o swoich doświadczeniach i lękach. Czekam na odpowiedź. Z góry chciałabym uspokoić, że reportaż nie powstaje na zamówienie żadnej telewizji (i do niej nie trafi), czy firmy pordukcyjnej, jest przedsięwzięciem półamatorskim i prywatnym.

przez madzia26 12 cze 2008, 15:33
cześć niewiem co z soba zrobić więc pisze w nocy obudziłam się bo mnie cholerstwo dopadło znowu ten cholerny strach tym razem że serce mi nie bije nasłuchiwałam i się bałam że to już koniec,nad ranem chyba usnełam a dzisiaj cały dzień mnie nosi i jestem wściekła.mineły już 5 miesiące biore leki jakim cudem to wruciło?

Sortuj wg