Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez isj 11 maja 2009, 01:01
Ja właśnie toczę walkę z uzależnieniem - od lorazepamu. Benzo można brać regularnie, nie tylko w chwili krytycznej, dawka xanaxu 0,25 nie ma prawa nikomu zaszkodzić, nawet brana codziennie. Wymóg dotyczy tylko krótkotrwałości leczenia lub jego natychmiastowego zaprzestania (w formie schodzenia z dawek) w przypadku bardzo szybko rozwijającej się tolerancji. Benzodiazepiny, żeby potencjalizowały SSRI, SNRI, NaSSA czy neuroleptyki muszą być brane regularnie.

Xanax SR mozna brac nieco dłużej niż resztę benzodiazepin, natomiast lek ten nie powinien być przepisywany jako pierwsze benzo, ponieważ po zaprzestaniu dzialania nie będzie można brać benzodiazepin słabszych (czyli reszty prócz i tak niedostępnego u nas już flunitrazepamu), np. wtedy gdy przepisany lek docelowy nie działa. Najrozsądniej jest dawać na starcie Cloranxen.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez Ridllic 11 maja 2009, 14:59
no to tak od kilku dni coś tam coś tam z objawami somatycznymi mam ,dziś rano miałem nadal myślę sobie tak nie będę łaził do lekarza o byle /cenzura/ bo już byłem przecież nie jestem 90-letnim hipochondrykiem no i tak się źle czułem i dalej źle czułem i wziąłem tabletkę i mnie powaliła obudziłem się rozmemłany ale jakiś cud si stał bo bez tego uciążliwego objawu ;)
Ridllic

przez Korba 11 maja 2009, 15:06
Wziąłeś tabletkę?? :shock: Przyznaj się kim jesteś i co zrobiłeś z Ridkiem??!! :mrgreen:
Korba

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 11 maja 2009, 15:11
Korba, zjadłem go , ładniejszy masz teraz ;)
Ridllic

przez Korba 11 maja 2009, 15:47
Bo mam ładniejsze wnętrze hehe.

Mój dzień - do bólu niejaki. Odklejona jestem i działam jak robot. No i od rana jestem na udawaczu (czyli udaję, że wszystko gra, choć nie gra). Przez tego udawacza gromadzą się we mnie toksyny i zaczynam się psuć od środka, bleeeee. Jestem oszustką, dobre opakowanie, lecz w środku nic nie działa. Gdybym byla produktem, to mojego wytwórcę by podano do urzędu ochrony konkurencji i konsumentów.
Korba

przez isj 11 maja 2009, 16:15
Ridllic napisał(a):no to tak/

od kilku dni __ coś tam coś tam/
z o -bja -wami somatycznymi [prestissimo*] mam
Przepraszam, ale nie mogłem, naprawdę nie mogłem :mrgreen: :cry:

*) b. szybko

Najgorszy dzień od dawna. Czuję, że nadchodzi wielkimi krokami depresja, której opierałem się skutecznie przez prawie rok. Jutro podczas spotkania na uczelni nastąpi gigantyczny krach i dowiem się, że doktorat przepada, że nie będa czekali na spóźnialskiego, beznamiętnym tonem oznajmią mi, że będę bronił się we wrześniu i że jest to wobec mnie i tak akt łaski. To zapoczątkuje kolejny upadek w moim życiu, zaś jego skutków nie jestem w stanie przewidzieć. Mam ochotę walić głową w mur, będąc dziś na spacerze zazdrościłem wszystkim mijanym osobom, że nie są mną.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

isj

przez Ridllic 11 maja 2009, 16:21
isj, nie wiem co nie mogłeś ale na pewno to cytowanie Ci nie wyszło :mrgreen:
Ridllic

przez isj 11 maja 2009, 16:27
Niewątpliwie; kudy tam mojemu cytowaniu do Twoich wybornych rymów, sir Ridzie ;)

isj

przez Ridllic 11 maja 2009, 16:35
isj, dobrze by było jak byś do mnie pisał po naszemu bo ja trochę głupawy jestem , i znam słowa tylko te używane na co dzień przez większą cześć naszego społeczeństwa ;)
Ridllic

przez Korba 11 maja 2009, 16:41
Na tym forum to mamy niezłą rozpiętość stylów - z jednej strony wy(żeby nie napisać -prze)intelektualizowany isj przemawiający niczym romantyczny wieszcz tudzież starożytny filozof, z drugiej prostaczka Korba rzucająca łaciną na prawo i lewo... Ale jedno nas łączy - nerwica :mrgreen:
Korba

przez nika_kg 11 maja 2009, 16:50
tak a ja bede pisac w stylu "Kali byc krowa" bo z trudem przychodzi mi ostatnio myślenie, ale co tam ;)

przez isj 11 maja 2009, 16:59
isj, dobrze by było jak byś do mnie pisał po naszemu bo ja trochę głupawy jestem , i znam słowa tylko te używane na co dzień przez większą cześć naszego społeczeństwa ;)
Mie nie trza dwa razy powtarzać! Proszę bardzo:

sir [wym. sö] - "pan, ang. zwrot grzecznościowy stosowany w nagłówkach listów a. (= a także - przyp. mój -isj) wobec osób starszych lub przełożonych; ang. tytuł szlachecki stawiany przed imieniem mężczyzny".

:mrgreen: (jeśli nie jesteś ode mnie starszy - a jesteś - jak również nie jesteś mężyczyzną pełniącym funkcję moderatora, czyli tutaj niejako mojego przełożonego, zgłoś ten fakt administratorom forum. Kwestię Twojego szlachectwa pozostawiam otwartą ;) )

"kudy tam" oznacza "gdzie tam".

Korba napisał(a):(żeby nie napisać -prze)
Ależ ja wiem...
prostaczka Korba rzucająca łaciną na prawo i lewo...
Wszyscy na tym forum jesteśmy po części Rzymianami, a po części Arabami, to jeszcze nie prostactwo ;)
Ale jedno nas łączy - nerwica

Ale jedno nas łączy - nerwica :mrgreen:
Gdybym miał się załapać pod "tudzież starożytny filozof", musiałbym pisać dialogami, a wtedy nic by nas nie łączyło, bo to już byłaby w moim przypadku nie nerwica, ale schizofrenia :mrgreen:

[Dodane po edycji:]

Ten dubel jest oczywiście zamierzony, a jego ukryty sens znam rzecz tylko ja...

Skasować, kto może, bo nie mam możliwości technicznej i nie będę miał, dopóki ktoś do cholery mi nie odpowie na moje zapytania w tej kwestii. Dzięki.

isj

przez Ridllic 11 maja 2009, 17:04
isj, nie mam tytułu ,dzięki za wyjaśnienie ale tak ja bym to jeszcze uprościł :mrgreen:
Ridllic

przez Korba 11 maja 2009, 17:07
a ja mam tytuł - kierowniczka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[Dodane po edycji:]

isj, to po co piszesz coś, czego ukryty acz całkowicie zamierzony sens znasz tylko Ty? :D
Korba

Sortuj wg