Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez socorro 12 wrz 2013, 17:47
no jak teraz już taka technologia, że nie widać to spoko :)

takie nowoczesne technologie to tylko w aparacie wzrokowym mężczyzn ;)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Autodestrukcja 12 wrz 2013, 22:00
no właśnie widze taki hejting Twój, nie taki ostry, ale konsekwentny :shock:

nie ma tu nigdzie ani kąska mej kąśliwości, hejtingu zero!

a facetów jakich hejtujesz?

nie trawie faszystów :D
a serio to ja po prostu chyba mam problem z trawieniem ludzi... niektorych po prostu nie przelkne bez wzgledu na plec : ) ( ale to nic szczegolnego, bo kazdy tak ma :))
Autodestrukcja

przez wiejskifilozof 13 wrz 2013, 09:59
Tube napisał(a):carlosbueno, Dzięki. Ciebie akurat Carlos przeboleje bo lubie Cię czytać, chociaż pytanie jest skierowane do kobiet ;)
Moim zdaniem ogólnie to jest tak że 20-23 to już lipa, ale do przełknięcia do 25 to już absolutne maximum, ale to już trzeba dobrych argumentów dlaczego tak no i niezłej aparycji na potwierdzenie argumentów, deadline pęka wraz z 25+, wtedy taki koleś to już dziwak i tandetna partia no i nie czarujmy się raczej z przesądzoną sytuacją... :smile:

Gdy ja miałem, 16 lat wszyscy chłopcy w moim mieście, byli prawiczkami.Takie czasy, liczyło się to coś.Dziś, jest inaczej, seks uprawiają już 13 latki.Wiem, że to nienormalne mieć 36 lat i nic ten tego.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Autodestrukcja 13 wrz 2013, 10:15
JA mam poczucie ze to jest tak, ze jesli w czasach szkolnych, kiedy wszyscy jestesmy w takich stałych regularnych grupach, chodzi sie na zajecia, kolka i obozy wakacyjne , sie kogos nie spotka z kim sie zaczyna eksplorować ten światek pciowy, to potem powyjsciu na wlasną serio doroslaa droge jest juz bardzo ciezko to rozwiazac. studia moze tez dają szanse, praca teoretycznie czesto tez daje taką szanse, ale mysle ze wtedy wiele osob ma poczucie ze wszyscy dookola juz to robili co sprawia ze sie wycofuja... ze czuja ze cos z nimi nie tak.. a to jest złę.
Autodestrukcja

przez Tube 13 wrz 2013, 10:38
Autodestrukcja napisał(a):JA mam poczucie ze to jest tak, ze jesli w czasach szkolnych, kiedy wszyscy jestesmy w takich stałych regularnych grupach, chodzi sie na zajecia, kolka i obozy wakacyjne , sie kogos nie spotka z kim sie zaczyna eksplorować ten światek pciowy, to potem powyjsciu na wlasną serio doroslaa droge jest juz bardzo ciezko to rozwiazac. studia moze tez dają szanse, praca teoretycznie czesto tez daje taką szanse, ale mysle ze wtedy wiele osob ma poczucie ze wszyscy dookola juz to robili co sprawia ze sie wycofuja... ze czuja ze cos z nimi nie tak.. a to jest złę.

Autodestrukcja, Doskonale to ujęłaś :yeah: :brawo:
Tube

przez wiejskifilozof 13 wrz 2013, 14:48
U nas, w klasie miałem wtedy 15 lat,były rozmowy o tym która koleżanka, ma większe cycki.Lecz nie było mowy, by uprawiać seks.To, było pokolenie PRL, pruderyjne i wstydliwe.Dziś aktywność seksualną przejawiają już 13 latki.Nowe czasy, i obyczaje. :D

przez Reiben 13 wrz 2013, 14:58
Tyle z poznawania dziewczyn w necie, że Bolec właśnie zamknął temat, takie to randki z dziewczynami z sieci :D
Reiben

przez mark123 13 wrz 2013, 15:38
detektywmonk napisał(a):
Tube napisał(a):carlosbueno, Dzięki. Ciebie akurat Carlos przeboleje bo lubie Cię czytać, chociaż pytanie jest skierowane do kobiet ;)
Moim zdaniem ogólnie to jest tak że 20-23 to już lipa, ale do przełknięcia do 25 to już absolutne maximum, ale to już trzeba dobrych argumentów dlaczego tak no i niezłej aparycji na potwierdzenie argumentów, deadline pęka wraz z 25+, wtedy taki koleś to już dziwak i tandetna partia no i nie czarujmy się raczej z przesądzoną sytuacją... :smile:

Gdy ja miałem, 16 lat wszyscy chłopcy w moim mieście, byli prawiczkami.Takie czasy, liczyło się to coś.Dziś, jest inaczej, seks uprawiają już 13 latki.Wiem, że to nienormalne mieć 36 lat i nic ten tego.

Ja w wieku 16 lat nawet jeszcze nie znałem znaczenia słowa prawiczek.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez NieznanySprawca 13 wrz 2013, 15:40
Reiben, Jesli chcac poznac dziewczyne zrobil sobie nick "Bolec", a w nazwie tematu napisal, ze "przygarnie dziewczyne" (jak by sie czula taka dziewczyna dajac sie...przygarnac, lol, stawiac sie w roli sierotki), to nie dziwne, ze pojawil sie tylko jakis zdemoralizowany zwyrol, i chcial go przeleciec. Dostal to, na co zasluzyl imo :mrgreen:
NieznanySprawca

przez Reiben 13 wrz 2013, 16:12
Że Bolec nadział się na bolca :mrgreen:
Reiben

przez carlosbueno 13 wrz 2013, 18:36
detektywmonk napisał(a):U nas, w klasie miałem wtedy 15 lat,były rozmowy o tym która koleżanka, ma większe cycki.Lecz nie było mowy, by uprawiać seks.To, było pokolenie PRL, pruderyjne i wstydliwe.Dziś aktywność seksualną przejawiają już 13 latki.Nowe czasy, i obyczaje. :D

Ja jestem tylko 3 lata młodszy od Ciebie a wiem że paru chłopaków z klasy i dziewczyn miało za sobą seks w 8 klasie podstawówki, ze mnie śmiano się jak miałem 16 lat że nigdy dziewczyny nie miałem i żadnej nie przeleciałem. Wiadomo że część tych wyśmiewających też było prawiczkami, ale wg mnie nie ma aż tak drastycznej różnicy między czasami obecnymi a seksem nastolatków w latach 90-tych, gdzie na dyskotekach, wycieczkach, obozach też ostro się seksiono, no może dziewczyny są teraz bardziej agresywne i wulgarne, ale chłopacy to chyba nawet złagodnieli.
Największy Forumowy Maruda

przez Autodestrukcja 13 wrz 2013, 18:43
ale wg mnie nie ma aż tak drastycznej różnicy między czasami obecnymi a seksem nastolatków w latach 90-tych

mozliwe . aż mi się skojarzył ten film Pasikowskiego! :D na temat troszke. przynajmniej meski punkt widzenia

http://www.youtube.com/watch?v=714OLf2qmZc

-- Pt wrz 13, 2013 5:47 pm --

hahaha macie tu sposob na podryw

http://www.youtube.com/watch?v=mwzT3WfhnfU
Autodestrukcja

przez carlosbueno 13 wrz 2013, 18:55
mozliwe . aż mi się skojarzył ten film Pasikowskiego! :D na temat troszke. przynajmniej meski punkt widzenia
dzieciaki,młodzież w tamtych czasach recytowali z pamięci teksty z "Psów" ;) ogólnie panował chyba większy kult macho niż dziś, choć trudno powiedzieć bo mam słaby kontakt z dzisiejszymi nastolatkami, ale dzisiejsi wyglądają dużo bardziej gejowato i metroseksualnie niż wtedy gdzie gwiazdami byli twardziele jak Linda czy Stallone, Schwarzenegger a nie jacyś bezpłciowi przebierańcy, Bibery czy wampiry ze Zmierzchu.
Największy Forumowy Maruda

przez Autodestrukcja 13 wrz 2013, 19:32
ale dzisiejsi wyglądają dużo bardziej gejowato i metroseksualnie

nie to co kiedyś !!
Obrazek

-- Pt wrz 13, 2013 6:33 pm --

bierzcie przyklad z Janosika!

-- Pt wrz 13, 2013 6:33 pm --

( sory mam jakąś filmową fazę dziś )
Autodestrukcja

Sortuj wg