Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez anonus 15 lip 2013, 00:08
depresyjny86, ale ja mowie o realu. Nie wiem skad to przypuszczenie z internetem...
anonus

przez rotten soul 15 lip 2013, 10:44
Siddhi napisał(a):Z drugiej strony takie zachowanie może być częścią flirtu, który też ma swój urok, to trochę jak gra, wprowadzająca więcej emocji, niepewności, nutę tajemnicy, czasami fajnie tak trochę naokoło.

Prawda, ale dużo zależy od poziomu tego flirtu, bo ten może być zarówno wysublimowany i oryginalny, albo tani i oklepany, a taki to już raczej wywoła same negatywne emocje, a uroku będzie miał tyle w sobie co kot napłakał.
rotten soul

przez deader 15 lip 2013, 11:00
anonus napisał(a):najpierw zakochuje sie we mnie jakas dziecinna 15 latka, a teraz sie dowiedzialem, ze i 10 latka... OH, GOD WHY?!

Obrazek
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rotten soul 15 lip 2013, 11:56
deader,

:mrgreen: Rozj..łeś mnie tym obrazkiem. :mrgreen:

Nie ma jak dobra dawka obrazoburczego poczucia humoru. :twisted:
rotten soul

przez deader 15 lip 2013, 12:34
rotten soul, :D Anonus, ty tą 15kę sobie "uhoduj" aż dostanie dowód osobisty, +100 do zazdrości u kolegów :D BTW mój kumpel od dwóch lat chodzi z nową laską, poznałem ją dopiero z miesiąc temu i okazało się że była tydzień po swojej osiemnastce. A koleżka rocznik '85 ;)
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Depresja To Ja 15 lip 2013, 16:22
Po ma­turze nie działo się nic nadzwyczaj­ne­go. Udało mi się dos­tać na pla­nowa­ny kieru­nek. Nie miałem na­wet cza­su na im­pre­zy. Ok, przez pier­wsze dwa la­ta może i nie, ale po­tem bez prob­le­mu przychodziło mi za­rywać pier­wsze wykłady, bo kac przy­kuwał do łózka. Pa­miętam te dni. Nie wstydziłem się już swo­jej twarzy w lus­trze. Byłem mężczyzną. Z krwi i kości. Z kasą na za­bawę i łóżkiem… Przep­raszam, nie tak miało to zab­rzmieć. Chciałem uchodzić za Ca­sano­ve. Ćwiczyłem, czy­tałem… Nie, nie brałem te­go, co po­pad­nie. Oprócz przed­miotów na stu­diach, nie czułem pot­rze­by, aby za­liczyć wszys­tko. Za­sady ja­kie wpoiła mi mat­ka, na­kazy­wały sza­nować ko­biety. W mniej­szym lub większym stop­niu sta­rałem się to wy­pełniać. Kim bym był, gdy­by…? Nie miałbym pra­wa naz­wać się człowiekiem. Dziew­czy­ny, z który­mi byłem pew­nie tak, prze­cież miały ser­ce. Za­kochi­wały się, roz­ma­wiały, szep­tały… Pa­miętam. Żad­na z nich nie była tyl­ko na jedną noc, na­wet jeśli w prak­ty­ce nasza zna­jomość trwała osiem godzin. Każda miała coś nies­po­tyka­nego. Urok, czar, in­te­ligen­cja, poczu­cie hu­moru… jak zwał. Ale miały duszę i gdy­bym sku­pił się tyl­ko na zas­po­koje­niu swo­jego popędu, nie wiem kim bym był… Człowiek czu­je, przeżywa… Mężczyz­na po­winien, na­wet jeśli to przy­goda na jedną noc, oka­zać ko­biecie sza­cunek. Roz­czu­lać się nad jej dos­ko­nale niedos­ko­nałym ciałem. Spa­jać cząstkę za cząstkę, tak by doświad­czała z nią cze­goś no­wego. Pożąda­nie, na­miętność zawsze smakuje inaczej… Ko­biece­go piękna. I za­kończe­nie. Jej roz­grza­ne ciało, pa­rujące de­likat­nie, tak, że czu­jesz za­pach jej duszy. I mi­mo, że wiesz, że już po wszys­tkim, to jed­nak nie ko­niec. To os­tatnia chwi­la, która będzie od­bi­jać echem w two­jej głowie. Od­dech po­woli zaczy­na się us­po­kajać. Drżące dłonie, ni­by przy­pad­kiem mus­kają cię po ra­mieniu. Czu­jesz de­likat­ny dreszcz na kar­ku…
Właści­wie sta­rałem się spełnić ja­ko kocha­nek. Nig­dy nie da­wałem im nadziei. Od początku wie­działy, że to co się za chwilę może zacząć, za następną chwilę będzie tyl­ko wspom­nieniem. Godziły się.

przez Arhol 15 lip 2013, 16:58
Depresja To Ja napisał(a):Po ma­turze nie działo się nic nadzwyczaj­ne­go. Udało mi się dos­tać na pla­nowa­ny kieru­nek. Nie miałem na­wet cza­su na im­pre­zy. Ok, przez pier­wsze dwa la­ta może i nie, ale po­tem bez prob­le­mu przychodziło mi za­rywać pier­wsze wykłady, bo kac przy­kuwał do łózka. Pa­miętam te dni. Nie wstydziłem się już swo­jej twarzy w lus­trze. Byłem mężczyzną. Z krwi i kości. Z kasą na za­bawę i łóżkiem… Przep­raszam, nie tak miało to zab­rzmieć. Chciałem uchodzić za Ca­sano­ve. Ćwiczyłem, czy­tałem… Nie, nie brałem te­go, co po­pad­nie. Oprócz przed­miotów na stu­diach, nie czułem pot­rze­by, aby za­liczyć wszys­tko. Za­sady ja­kie wpoiła mi mat­ka, na­kazy­wały sza­nować ko­biety. W mniej­szym lub większym stop­niu sta­rałem się to wy­pełniać. Kim bym był, gdy­by…? Nie miałbym pra­wa naz­wać się człowiekiem. Dziew­czy­ny, z który­mi byłem pew­nie tak, prze­cież miały ser­ce. Za­kochi­wały się, roz­ma­wiały, szep­tały… Pa­miętam. Żad­na z nich nie była tyl­ko na jedną noc, na­wet jeśli w prak­ty­ce nasza zna­jomość trwała osiem godzin. Każda miała coś nies­po­tyka­nego. Urok, czar, in­te­ligen­cja, poczu­cie hu­moru… jak zwał. Ale miały duszę i gdy­bym sku­pił się tyl­ko na zas­po­koje­niu swo­jego popędu, nie wiem kim bym był… Człowiek czu­je, przeżywa… Mężczyz­na po­winien, na­wet jeśli to przy­goda na jedną noc, oka­zać ko­biecie sza­cunek. Roz­czu­lać się nad jej dos­ko­nale niedos­ko­nałym ciałem. Spa­jać cząstkę za cząstkę, tak by doświad­czała z nią cze­goś no­wego. Pożąda­nie, na­miętność zawsze smakuje inaczej… Ko­biece­go piękna. I za­kończe­nie. Jej roz­grza­ne ciało, pa­rujące de­likat­nie, tak, że czu­jesz za­pach jej duszy. I mi­mo, że wiesz, że już po wszys­tkim, to jed­nak nie ko­niec. To os­tatnia chwi­la, która będzie od­bi­jać echem w two­jej głowie. Od­dech po­woli zaczy­na się us­po­kajać. Drżące dłonie, ni­by przy­pad­kiem mus­kają cię po ra­mieniu. Czu­jesz de­likat­ny dreszcz na kar­ku…
Właści­wie sta­rałem się spełnić ja­ko kocha­nek. Nig­dy nie da­wałem im nadziei. Od początku wie­działy, że to co się za chwilę może zacząć, za następną chwilę będzie tyl­ko wspom­nieniem. Godziły się.

Poetic power lvl is Obrazek

A tak na poważnie,dobrze wiedzieć że szanowałeś kobiety,co sprawiło że wszystkie relacje ci się sypnęły?

Generalnie też zauważyłem tendencje do tego że dziewczyny zwykle folą facetów starszych od siebie z powodu dojrzałości,choć pewnie zasady niema.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez greenlight 15 lip 2013, 17:13
Kestrel napisał(a):Generalnie też zauważyłem tendencje do tego że dziewczyny zwykle folą facetów starszych od siebie z powodu dojrzałości,choć pewnie zasady niema.

To sie zmienia wraz z wiekiem. Miedzy 30-40 rokiem życia zaczyna sie juz szukać młodszych :P

przez Arhol 15 lip 2013, 17:22
Miedzy 30-40 rokiem życia zaczyna sie juz szukać młodszych

Panowie,hot 30 i 40 czekają,do boju :mrgreen: !
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez rotten soul 15 lip 2013, 17:46
Kestrel,
No to ja już się nie łapę. Ani do rówieśniczek, bo te w 95% są zajęte, ani do młodszych, bo dla tych jestem za stary i za nudny, ani do starszych bo...powód jest wyżej. I co tu zrobić :?: :?
rotten soul

przez khaleesi 15 lip 2013, 17:57
Depresja To Ja, może powinieneś pisać literaturę kobiecą ? Widzę potencjał :mrgreen:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez anonus 15 lip 2013, 18:12
deader, pedobearem bylbym, jakbym je wykorzystal. To mnie raczej niepokoi, ze bachorstwo sie we mnie buja, a nie normalne dziewczyny xd.
anonus

przez Auman 15 lip 2013, 18:13
Kestrel napisał(a):Panowie,hot 30 i 40 czekają,do boju :mrgreen: !

A 30-40 lat to jest dużo?
Auman

przez Arhol 15 lip 2013, 18:17
rotten soul, Czy ja ci wyglądam na kogoś kto się zna na relacjach z kobietami :mrgreen:

-- 15 lip 2013, 17:18 --

a nie normalne dziewczyny

Co rozumiesz przez normalność?
Moderator

Sortuj wg