Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez carola 16 kwi 2013, 20:16
Snejana, cała epoka współczesności w literaturze... Gdyby nie to, że dała zagadnienia obejmujące niemalże 100% epoki, włącznie z każdą pierdołą, każdym pojęciem, to bym nawet nie spanikowała... Mogłam zacząć uczyć się wcześniej, ale kiedy? Tyle tego było ostatnio, że noce zarywałam, nie mówiąc już o tym, że znów siedzę na benzo :/ Ale dzięki za wiarę we mnie, może uda się mi coś jeszcze wskórać :*
http://nieproszony-gosc.blog.onet.pl/ - mój blog o NN w moim życiu. Zapraszam

'Kiedy życie daje ci cytryny, nie rób lemoniady! Wścieknij się! "Nie chcę twoich głupich cytryn!"'
Samodestruktorka

przez Snejana 16 kwi 2013, 20:21
carola, ale może coś już umiesz z tego, nie? :P a jeśli ta nauczycielka nawymyślała sobie tyle z dnia na dzień to nie ma się co przejmować ludzką złośliwością, bo zbyt na rękę to uczniom nie było :P
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Adam Smith 16 kwi 2013, 20:21
Snejana, siostra się powinna cieszyć , że ma brata nawet jeśli ten brat tylko pije piwo i ogląda tv :P ok , ale może być bez farszu z brata ? :P
Adam Smith

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aranjani 16 kwi 2013, 20:24
dobry wieczór :smile:
Aranjani

przez Snejana 16 kwi 2013, 20:25
Tomcio Nerwica, że mam brata sie cieszę, ale z tego jaki ten brat jest to już mniej :P hmm, musi mnie brat czymś przekupić :P
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Cassidy 16 kwi 2013, 20:26
Dobry wieczór Państwu ;)
„Życie jest cieniem ruchomym jedynie, nędznym aktorem, który przez godzinę pyszni się i miota po scenie aby umilknąć potem na zawsze. Jest bajką opowiedzianą przez głupca pełnego furii i wrzasków, które nic nie znaczą”

przez Adam Smith 16 kwi 2013, 20:28
Aranjani, Cassidy, dobry wieczór , co u was słychać ? :D
Snejana, sama siostra sobie wychowała takiego rozwydrzonego bachora :P może siostra mecz obejrzeć u mnie , może być ? :P
Adam Smith

przez Cassidy 16 kwi 2013, 20:29
Tomcio Nerwica, czekam... :)
„Życie jest cieniem ruchomym jedynie, nędznym aktorem, który przez godzinę pyszni się i miota po scenie aby umilknąć potem na zawsze. Jest bajką opowiedzianą przez głupca pełnego furii i wrzasków, które nic nie znaczą”

przez Snejana 16 kwi 2013, 20:31
Aranjani, Cassidy, sieeema :mrgreen:
Tomcio Nerwica, no tak i oczywiście wszystko jest moja wina :roll: no dobra nie narzekam, mogło być gorzej... cięzko mi to sobie wyobrazić, ale pewnie mogło :mrgreen: eeee... mecz za mało :P

przez carola 16 kwi 2013, 20:31
Snejana, może i umiem, ale operować wszystkimi pojęciami które sobie zażyczyła to na pewno nie dam rady... A co do pozostałych uczniów, to ich nie ma - mam indywidualne w obecnym momencie życia. Próbowałam się z nią skontaktować i przełożyć ten sprawdzian na czwartek, bo wiem, że któryś z nauczycieli mógłby mnie zwolnić żebym go napisała wtedy. Odpisała z pytaniem o termin, odpowiedziałam... i na tym koniec.. Idę po więcej benzo, jak nie ogarnę się na tyle, żeby coś zaczaić z notatek, to wrócę jeszcze
http://nieproszony-gosc.blog.onet.pl/ - mój blog o NN w moim życiu. Zapraszam

'Kiedy życie daje ci cytryny, nie rób lemoniady! Wścieknij się! "Nie chcę twoich głupich cytryn!"'
Samodestruktorka

przez Cassidy 16 kwi 2013, 20:31
Snejana, siemaneczko :)

przez Snejana 16 kwi 2013, 20:33
carola, spoko, dasz rade. a dużo się stanie jak nie zaliczysz? (czemu ja zawsze myślę w taki leserski sposob :mrgreen: )

przez Little Red Fox 16 kwi 2013, 20:33
Snejana, MamSwojePoglady, mam dziś zaje*sty dzień :yeah: dziwnie mi wesoło :mrgreen:

-- 16 kwi 2013, 19:34 --

ależ Wy się rozpisaliście, a na chwilę wyszłam :D
cześć pozostałym! :)
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez Aranjani 16 kwi 2013, 20:34
Tomcio Nerwica, czesc :D ogólnie czarna dupa ale jeszcze dycham :roll:

Snejana, czesc :)
Aranjani

Sortuj wg