Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez ProstaNazwa 14 lut 2013, 17:28
Hejka :mrgreen:
ProstaNazwa

przez kapseicyna 14 lut 2013, 17:29
Tomcio Nerwica, Zaginiony symbol Dana Browna idę dzisiaj szukać po księgarniach. Myślę tez o wysłuchaniu serii wykładów prof. Walter J. Veith z serii Totalny Atak. Andrzej Olechowski był na spotkaniu Bildelberg, a co ciekawego, nawet nasza "kochana" Hanna Suchocka :D
Pozwolę sobie skopiować, bo nie chce mi się pisać
Retinger jest jedną z najbardziej tajemniczych postaci polskiej historii. Już podczas I wojny światowej reprezentował wobec Ententy polskie interesy. W okresie międzywojennym odgrywał niejasną rolę w różnych ruchach rewolucyjnych (m.in. w Hiszpanii i Meksyku). Jako mason wysokiego stopnia były w II RP niemile widziany (organizacje masońskie były przed wojną nielegalne). Po wybuchu wojny został doradcą Wodza Naczelnego Władysława Sikorskiego. W 1941 roku, gdy Polska wznowiła stosunki dyplomatyczne z Rosją Sowiecką, Retinger został pierwszym przedstawicielem rządu w tym kraju. Był „cieniem” Naczelnego Wodza. Brał udział we wszystkich jego zagranicznych podróżach – z wyjątkiem tej ostatniej, do Gibraltaru, która skończyła się tajemniczą śmiercią Sikorskiego. To, a także jego szerokie kontakty sprawiły iż podejrzewano go o agenturalne kontakty z Sowietami. Pod koniec wojny, w 1944 roku jako cichociemny został zrzucony do Polski z dużymi funduszami i bliżej niesprecyzowaną polityczną misją. Po wojnie miał ogromny udział w tworzeniu instytucji, które stały się podstawą do rozpoczęcia procesu jednoczenia Europy. Od samego początku starał się zbudować pomost między elitami europejskimi a amerykańskimi. W 1946 roku założył Niezależną Ligę na rzecz Współpracy Gospodarczej, która działała w Europie i USA, a dwa lata później Ruch Europejski – organizację, której oficjalnym celem jest uczynienie z Europy państwa federalnego.
A słyszałeś o działaniu Palikota w Bildelberg? :twisted:
kapseicyna

przez comatom 14 lut 2013, 17:30
spadam do domu-będę wieczorem
comatom

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kapseicyna 14 lut 2013, 17:32
comatom, :papa:
kapseicyna

przez Adam Smith 14 lut 2013, 17:37
kapseicyna, Dan Brown to świetny pisarz ! :D Kod Leonarda Da Vinci i " Anioły i Demony " to naprawdę świetne książki , ale jeśli ktoś bierze te teorie zawarte w tej książce za fakt , to współczuje :P co ty się interesujesz tak tymi Bildelbergami ? :D

-- 14 lut 2013, 17:38 --

ProstaNazwa, Hej , jak leci ? :D
Adam Smith

przez kapseicyna 14 lut 2013, 17:39
Tomcio Nerwica, poczytaj sobie o slynnym masonie A. Pike. (o ile nie czytałes) mnie to bardzo ciekawi-

- 33 stopnia mason, ponad 30 lat az do smierci byl szefem masonow na USA (Grand Commander of North American Freemasonry),
- lider Ku Klux Klan,
- wspolorganizator iluminatow,
- bliski wspolpracownik szefa Illuminati oraz tworcy mafi wloskiej (Manziniego)
- uwazany za sataniste potrafiacego komunikowac sie z Lucyferem,
- planista NWO,
- planista trzech wojen swiatowych.
- posmiertnie obdarzony pomnikiem ktory do dzis znajduje sie w stolicy USA pomimo ze byl skazany za zdrade (general konfederatow).
kapseicyna

przez ProstaNazwa 14 lut 2013, 17:40
Tomcio Nerwica kurier mnie obudził :roll: ale jest dobrze :D a u Ciebie jak tam?
ProstaNazwa

przez kapseicyna 14 lut 2013, 17:44
Pike napisal podrecznik masonow "The Morals and Dogma of the Ancient and Accepted Rite of Freemasonry"
Stamtad mozna sie dowiedziec np masoni niskiego stopnia nie sa wtajemniczani w prawdzwe znaczenie symboli, nie mowiac o nas...

Snejana, masz sporo w tym racji. Masoneria z założenia nie jest zła. To ludzie, którzy teraz do niej należą są źli. Czytałem w jeden z książek, że masoneria to słudzy "chrystusa", ale zostali zdominowani przez Illuminatów, bo dostali się do ich kręgów w XIX wieku. Masoneria kiedyś łączyła wybitnych ludzi, którzy walczyli z kościołem, natomiast teraz jest marionetką bogaczy. Kto i dlaczego maiłby być tak głupi, żeby pokazywać na zewnątrz swój zły wizerunek ogólnoświatowej sitwy sterującej biernymi masami?
kapseicyna

przez niecierpliwy 14 lut 2013, 17:44
masoneria zydomokuna i tvn precz :twisted:

-- 14 lut 2013, 16:49 --

Ja interesuje sie akcjami mossadu i cia :twisted:

przez Adam Smith 14 lut 2013, 17:51
kapseicyna, czytałem o nim :D
- wspolorganizator iluminatow,

iluminaci rzeczywiście istnieją , ale teorie o ich władzy nad światem to śmiech na sali ( podobno potrafią się kontaktować z kosmitami i samym lucyferem :zonk: )
planista NWO,

globalizacja jest naturalnym procesem , w końcu ludzie od początku swojego istnienia zbierali się w coraz większe grupy , najpierw państwa , póżniej unia europejska i inne unie , a następnie powstanie globalna wioska ;) my raczej nie dożyjemy globalizacji , bo to proces rozłożony na setki lat , który w końcu dojdzie do skutku .

jakie bujdy :lol: iluminaci nigdy nie wierzyli w szatana ( literatura historyczna ) masoni zostali ochrzczeni satanistami przez kościół , że niby odprawiają satanistyczne rytuały jak np kabała , co jest prawdą oprócz tego , że kabała nie jest satanistycznym rytuałem tylko duchowo filozoficzno - mistyczną szkoła judaizmu ;)
do tych teorii trzeba podejść z dystansem , ale lubię o nich czytać , bo są ciekawe , a czasem się można nawet pośmiać :P
ProstaNazwa, u mnie wszystko w porządku , jutro mam komisję wojskową :zonk: :D
Adam Smith

przez kapseicyna 14 lut 2013, 17:59
Tomcio Nerwica,
Nie mowie, że w to wierze, ale tak mówiono i to sprawia, że to bardzo ciekawa postać.
do tych teorii trzeba podejść z dystansem
podchodze z dystansem, tez lubie czytac o nich i jest to interesujace
globalizacja jest naturalnym procesem , w końcu ludzie od początku swojego istnienia zbierali się w coraz większe grupy , najpierw państwa , póżniej unia europejska i inne unie , a następnie powstanie globalna wioska my raczej nie dożyjemy globalizacji , bo to proces rozłożony na setki lat , który w końcu dojdzie do skutku .
Masz racje, nie dożyjemy tego i dobrze! Globalizacja przyczynia się do ujednolicenia świata. Bez wątpienia jest to negatywny skutek, gdyż zaniknie wiele kultur, języków, obyczajów...
W wyniku globalizacji wytwarza się tendencja do nowego, kosmopolitycznego stylu życia, polegającego na zaniku roli religii, rodzimej kultury i narodowości, które to czynniki stanowiły wyznacznik ludzkich zachowań.
kapseicyna

przez Snejana 14 lut 2013, 19:03
co tak ucichliście :P
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez fozzie 14 lut 2013, 19:15
Hej tam. Co tam?

przez Śmiercionauta 14 lut 2013, 19:16
a ch!@#nia z grzybnią ;)
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Sortuj wg