Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez wieslawpas 09 kwi 2014, 00:07
ja dzisiaj nie na paringu bo jest Janek, jego akurat nie znam i nie przchodze jak on ma dyzur, ale od jutra zacznie sie nowa kolejka. Edek, jeden Grzegorz drugi Grzegorz i ta to bedzie sie krecilo. Najbardziej polubalem spotkania z Grzegorzem "sercowym" bo on duzo mowi i nie ma nudy. W sumie trzeba poznawac nowych
ludzi.

-- 09 kwi 2014, 00:09 --

hobbyturysta, o ktorej idzesz spac?

przez Adam Smith 09 kwi 2014, 00:11
wieslawpas, z jakimiś motocyklistami się spotykasz ? czy po prostu zbiera się jakaś osiedlowa ekipa czasem ?
Adam Smith

przez hobbyturysta 09 kwi 2014, 00:12
:D:D:D
nie wiem o ktorej ide spac ,zmeczony jestem bo dzis w robocie fizycznej jak robol robilem ale nie wiem czy zasne
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wieslawpas 09 kwi 2014, 00:34
ja teraz jedze autem chyba zmienie ten awatar. Odkad kupilem auto nie chce mi ise jezdzic na moto. Mam alfa romeo 156 i jestem bardzo zadowolony w srodku jest ladnie i wcale mi sie nie psuje. Co ta mowia ze alfy awaryjne to bzdura.

Ugotowalem te grochówke i jem ja teraz strasznie goraca i meka bo głodny jestem i jesc sie chce a tutaj gorace. Ale popisze torche na forum to w tym czasie troche wysytygnie. Co teraz porabiacie poza siedzeniem na forum?

przez Reiben 09 kwi 2014, 00:35
Wiesiek żebyś Ty kiedyś nam nie odjechał motorem z tymi kolegami z Sons of Anarchy na jakieś grabieże po kraju, nie warto, sianko respekt dupeczki to wszystko ulotne i uja warte w dalszej perspektywie, lepiej zostać wiecznym dekadentem

-- 09 kwi 2014, 00:35 --

akurat nie zdążyłem przeczytać, że teraz włoską bryką się wozisz :smile:
Reiben

przez wieslawpas 09 kwi 2014, 00:42
Reiben, jaa tam bryka stare 15 letnie auto. Ale stytystycznie wciaz bardzo ladne. Zaraz zrobie drugie podejscie do grochówkii.
A co tam u Ciebie słychac, na czym teraz jedziesz? Mam na mysli lek.

przez asl 09 kwi 2014, 00:49
wieslawpas napisał(a):ja dzisiaj nie na paringu bo jest Janek, jego akurat nie znam i nie przchodze jak on ma dyzur, ale od jutra zacznie sie nowa kolejka. Edek, jeden Grzegorz drugi Grzegorz i ta to bedzie sie krecilo. Najbardziej polubalem spotkania z Grzegorzem "sercowym" bo on duzo mowi i nie ma nudy. W sumie trzeba poznawac nowych
ludzi.

-- 09 kwi 2014, 00:09 --

hobbyturysta, o ktorej idzesz spac?

znowu ten paring :D
asl

przez Reiben 09 kwi 2014, 00:52
Wiesiek od około miesiąca jadę na sucho :lol: jestem czysty, czystszy od Ziobry z Dziwiszem razem wziętych
Reiben

przez wieslawpas 09 kwi 2014, 01:02
asl, ja wszczedzie robie mnostwo literówek, nawet ich nie widzie, dopiero po jakims czasie widze. Zreszta wiadomo, ze chodzi o parking.

Reiben, teraz tez nic nie biore, bralem jakis czas anafranil, ale machnalem reka na to. Biore pernazium i leki nasennne tylko.

przez asl 09 kwi 2014, 01:07
ale paring brzmi lepiej :D
jak grochówka?
asl

przez Reiben 09 kwi 2014, 01:11
grochówkę w nocy robisz..Wiesiek Ty to jesteś agent, chcesz popierdzieć sobie jak wszyscy śpią i nie słyszą
Reiben

przez wieslawpas 09 kwi 2014, 01:12
asl, byla by to znaczana oszczednosc liter w poslim slownistwie nie wspomonajac o oszczegnosachach na farbie drukaskiej.
Zelonak mam pelny gorchowki zjadelm wsztko co byl w plynie i te warzywa a mieso z zeberek zostawilem sobie na rano. Nie chce mi sie o tej porze objadac miesem. Ty z Niemiec piszesz?

przez asl 09 kwi 2014, 01:12
no raczej.... taka grochóweczka akurat na noc

-- 09 kwi 2014, 00:13 --

wieslawpas napisał(a):asl, byla by to znaczana oszczednosc liter w poslim slownistwie nie wspomonajac o oszczegnosachach na farbie drukaskiej.
Zelonak mam pelny gorchowki zjadelm wsztko co byl w plynie i te warzywa a mieso z zeberek zostawilem sobie na rano. Nie chce mi sie o tej porze objadac miesem. Ty z Niemiec piszesz?

że kto? że ja? :shock:
asl

przez wieslawpas 09 kwi 2014, 01:18
Reiben, Co ty ja te grochówke to zaczalem gotowac juz o 19, najpierw zeberka musialy sie dlugo gotowac, pozniej wsypalem te mrozike to sie pogotowalo z 10 min. pozniej wsztyko wylaczylem i pojechalem do klubu na 2 godziny, Jak wrocilem to byla polnoc i wtedy znowu zaczalem gotowac te grochowke tak ze ugotowana i gotowa do jedzenia to byly okolo pol godziny po polnocy. No a teraz ja zjadem i czuje sie mam pelny żołądek.
aż cieżko wźiać pełny oddech. Nie przyzwyczajony jestem do takiego objadania. Zazwyczaj o tej porze to jakas rybe z konserwy zjem. No ale wczoraj bylem głodny o tej porze i obiecelem sobie jakis konkret do jedzenie na dzisaj. Stad ta grochówka w nocy.

-- 09 kwi 2014, 01:19 --

asl, No tak czy w niemcowni siedzisz?

Sortuj wg