Wybory Prezydenckie + II tura

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:

Bronisław Komorowski
22
41%

Jarosław Kaczyński
17
31%

nie wybieram się na II turę wyborów
15
28%

Liczba głosów : 54

Re: Wybory Prezydenckie + II tura

przez Sean1 26 cze 2010, 14:31
Prezydent może trochę, na pewno mniej niż rząd, ale jak dojdzie do tego, że Bronek o pięciu twarzach obejmie władzę, to będzie wielki krok dla wspólnego rządzenia PO w kraju. A jak działa PO widać - żeby (koleżkom z partii) żyło się lepiej.

przez linka 26 cze 2010, 14:42
Uff jak to dobrze, ze w PISie wszyscy są takimi altruistami :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez MOCca 26 cze 2010, 15:06
linka, nie wprowadzaj w błąd. ;) Oczywiście, jak wygra kandydat PO ruszy taka reforma kraju, że szuflady pełne ustaw będzie trzeba uzupełnić.

A o co chodziło mu z tym, że sędzia jest rozgrzany - przecież to kobieta była. ? :lol:
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Krzysiek1234 28 cze 2010, 00:04
Taka super debata, a Wy nic. Dopiero mnie wypadło podbić temat, dziw, dziw...

Komorowski zniszczył Kaczyńskiego i ja jestem z tego bardzo zadowolony.

[Dodane po edycji:]

A tak konkretniej:

Komorowski, w odróżnieniu od Kaczyńskiego, wypowiadał się gładko, czytelnie, z energią i pewnością siebie. Poza kilkoma błędami, jak te wyskoki nie na temat, wypadł wręcz zaskakująco dobrze.

Kaczyński rozpoczął spięty. Według mnie, popełnił istotny błąd zwracając się bezpośrednio do kamery. Nie od dziś wiadomo, że w tv korzystniej wypada się w ujęciach z ukosa. Aby patrzeć bezpośrednio w kamerę, najlepiej mieć predyspozycje i warunki prezentera; Kaczyński takowych z pewnością nie posiada.

Ogólnie, J.K. plątał się zeznaniach, rzadziej niż Bronek mówił merytorycznie i składnie. I cóż... Nie mógł w ten sposób wygrać.

przez bunny_wrrr 28 cze 2010, 03:56
oj tak w kategorii bucowatosci zdecydowanie wygral komor :mrgreen: :P
dawno sie tak na jego temat nie usmialam jak dzis
nie dosc ze prawie rozp.. debate to ewidentnie szukal guza
rozemocjonowal sie nie ma co
nie wspominajac o tej jego manierze ktora nie pozwala mi nic zapamietac z jego wypowiedzi
jarkacz mi sie podobal - zdystansowany i spokojny
a skoro juz sie doszukujemy szczegolow wizualnych to bronkowi przynajmniej jeden kosmyk wlosow stanal deba ;)
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez linka 28 cze 2010, 08:16
:lol: Ja oglądałam mecz......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Korba 28 cze 2010, 10:14
o, widzę, że forum trochę zmądrzało od poprzedniej ankiety :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Zenonek 28 cze 2010, 10:19
Korba napisał(a):o, widzę, że forum trochę zmądrzało od poprzedniej ankiety :mrgreen:

Ci co glosuja na Kaczynskiego nie glosowali jeszcze, bo chocby ci co glosowali na JKM w wiekszosci mowili, ze na Kacz beda dawac.

Po drugie sprawa "zmadrzenia" jest bardzo dyskusyjna i kontrowersyjna.

przez linka 28 cze 2010, 12:44
Zenonek napisał(a):Ci co glosuja na Kaczynskiego nie glosowali jeszcze, bo chocby ci co glosowali na JKM w wiekszosci mowili, ze na Kacz beda dawac.

A może wypowiadaj się TYLKO za siebie a nie za resztę tych co "jeszcze nie głosowali" a z tego co wiem większość głosujących na JKM wcale nie ma w zamiarach głosować na Kaczyńskiego.......... to raz, a dwa liczy się to co jest na ankiecie a nie to co by było.
Poza tym, wiesz, ci którzy głosowali na Napieralskiego raczej będą głosować na Komorowskiego - więc jakby nie patrzeć.....no klops..... :twisted:
Przyjaciel forum

przez Zenonek 28 cze 2010, 12:53
Linka No nie wiem. Program Kacz jest bardziej lewicowy niz PO. Ci dla ktorych najwazniejszy jest swiatopoglad lewicowy beda glosowali na Komora, ale ci ktorym chodzi o program moga poprzec Kaczynskiego.

Dodatkowo tak sie cieszysz z takiej dramatycznej sytuacji ? No to ladnie :P.
Bedzie "wspaniale" w Polsce za monowladztwa jedynej slusznej partii - toz to powrot do PRL-u mamy tragedia.

przez linka 28 cze 2010, 12:56
Dla mnie dramatyczna by była gdyby wygrał Kaczyński, do czego mam nadzieję nie dojdzie....poza tym wiesz co, śmieszy mnie to tak nagle PIS jest taki lewicowy, że z tego wchodzenia tej organizacji przestępczej i postkomunistom w pupki to na wymioty mi się zbiera.
Nikt kogo znam, a wielu moich znajomych głosowało na Napieralskiego - nie ma zamiaru popierać Kaczyńskiego....poza tym, z tego co wiem, lewica ma zamiar oficjalnie poprzeć Komorowskiego więc chyba twoje przewidywania nie są zgodne z prawdą......

[Dodane po edycji:]

Zenonek, a jak premier i prezydent jednocześnie byli z PISu - to co? Było tak zajebiście? I wtedy nie było problemu? I to, ze byli braćmi też było nieważne....... :roll:
Przyjaciel forum

przez Krzysiek1234 28 cze 2010, 13:57
Jarek jest żałosny, podobnie jak większość jego elektoratu, no z całym szacunkiem :roll: Ja nie wiem, jak można nabierać się na ten festiwal zakłamania i obłudy, serwowany przez Jarka? I jeszcze nazywać to COŚ (Jarka, nie festiwal ;)) charyzmatycznym?

Komorowski wczoraj pokazał się z dobrej strony, i zaplusował w moim prywatnym rankingu, choć wcześniej dość długo wahał się nieznacznie na minusie. Kaczyński pogrążył się jeszcze bardziej.
Grzesiu był swego czasu na najmniejszym minusie, na niego też planowałem głosować w pierwszej turze. Ale zostałem w domu, pogoda była koszmarna, kiepsko się czułem, no i Brazylia i Włochy grały. Tym razem już się zmobilizuję :twisted:

przez Korba 28 cze 2010, 17:48
zostałem w domu, pogoda była koszmarna, kiepsko się czułem, no i Brazylia i Włochy grały

ej no weź nawet się nie przyznawaj...... ja miałam takiego lęka przed wyjściem z domu, że tak ze 3 godziny wychodziłam, ale poszłam, cała spocona, z telepiącym sercem i słabymi kolanami, ale poszłam.... :nono:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Krzysiek1234 28 cze 2010, 23:41
Hehe, nie można nie być pod wrażeniem takiej woli i motywacji:) Mnie w zeszłą niedzielę absolutnie nie było na coś takiego stać ;)

Sortuj wg