Myśli i rozważania o naszej POLSCE

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Myśli i rozważania o naszej POLSCE

przez harpagan83 12 paź 2010, 09:03
circ napisał(a):Coraz więcej pojawia się podejrzeń, że „dopalaczowy show” Donalda Tuska to tak naprawdę przekazanie tego rynku szacowanego lekko na 300 milionów złotych rocznie narkotykowej mafii. Nasuwają się pytania, dlaczego w sprawie dopalaczy rząd jest tak stanowczy i nieugięty, kiedy jeszcze niedawno przekonywał, że nie należy karać za posiadanie niewielkich ilości narkotyków?
http://blogmedia24.pl/node/37983

Nie od dziś wiadomo że oficjalną władze stanowi rząd, a władze nie oficjalną mafia, i te obie struktury są ze sobą bardzo powiązane " jak rozum i serce" ale nie sądze żeby dopalacze były Sprzedawane nielegalnie. Mafia doskonale zarabia na Marihuanie Amfetaminie Kokainie i Heroinie,dla tego nikt nigdy nie zalegalizuje tych narkotyków. Chociaż może powstać jakieś podziemie trudniące sie handlem dopalaczami przemycanymi z zagramanicy.
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez GreenGo 12 paź 2010, 11:50
Nie wiem o czym mowa, ale powiem tylko tyle, głosowałem na PO, ale mnie zawiedli tym, że są jak to powiedział Palikot, jak stara ciotka, Pan Tusk też gada, gada, obiecuje, a konkretów w postaci ustaw, reform w oświacie, służbie zdrowia, podatkach i emeryturach, itd. nie widać. Kiedy w końcu zaczną rządzić ludzie odważni, z jakąś wizją, bo jak dotąd wizje to oni wszyscy mieli do zakończenia wyborów, później już tylko odcinają kupony i rządzą asekuracyjnie.

Dlatego w nst. wyborach, jeśli partia Palikota dotrwa, to na pewno zagłosuję na niego, bo facet już nie raz pokazał, że się nie boi wytykać błędów, robić z siebie głupka (a to wbrew pozorom świadczy o czymś pozytywnym, o dystansie do rzeczywistości i do siebie), dorobił się dużych pieniędzy własną pracą, więc władzy nie będzie traktował, jako łatwego sposobu na zarobek. Zastanawiałem się jeszcze kiedyś nad głosowaniem na JKM, ale zawsze kiedy go słucham to mam wrażenie, że on gada byle gadać, ma proste i głupie poglądy, z których wynikłaby tylko katastrofa, Palikot jest dużo bardziej rozsądny i wbrew pozorom wie co robi... przynajmniej mam taką nadzieję.
GreenGo

przez Sorrow 28 paź 2010, 20:19
harpagan83 napisał(a):Gdy puścimy w niepamięć te wszystkie akcje to wkońcu kraje które nas atakowały tak zafałszują historję że wyjdzie że to my żesmy rozpoczeli 2 wojne światową.
Tak jak niedawno w dzienniku jedna Niemiecka szmata powiedziała że niemcy zostali sprowokowani przez polaków do drógiej wojny światowej. Albo jakiś niemiecki Historyk twierdzi że polacy sobie zasłurzyli na obozy koncentracyjne.
Nie jestem narodowcem i młodzieżą wszechpolską ale jak słysze takie rzeczy w tv to scyzoryk sie otwiera:/

Niemcy korzystają na Holokauście jeszcze bardziej niż Żydzi. Dzięki Holokaustowi mogą nie dawać, że druga wojna światową nie była zbrodnią i że wszyscy żołnierze Wehrmachtu, Luftwaffe i Kriegsmarine byli bohaterami.
Rzecz w tym, że głównymi zbrodniami za które zostali skazani Nazistowcy przywódcy w Nurembergii były:
1. Uczestniczenie w powszechnym planie lub spiskowi w celu dokonania zbrodni przeciwko pokojowi.
2. Planowanie, rozpoczęcie i toczenie wojen agresji i innych zbrodni przeciwko pokojowi.

Nie tylko zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości. Cała druga wojna światowa była Niemiecką zbrodnią.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LitrMaślanki 05 lis 2010, 16:26
Kilka postów wyżej jest patetyczne hasło o patriotyzmie ...co za obłuda .
ja mam pytanie ; Jak mam kochać ten kraj ? Skoro lekarz ortopeda na komisji zus decyduje ze nie mam depresji ????( tak ,mi sie zdarzyło kilka lat temu)
Jak mam kochać ten kraj ? Skoro prosty urzędnik w poczuciu bezkarności ,manipuluje przepisami i przedłuża załatwienie sprawy ( dla mnie bardzo ważnej ) o kilka lat .
Jak kochać kraj ? W ktorym rodziny polityków za symboliczną złotowke odkupują od skarbu państwa ; gorzelnie ,elewatory zbożowe,czasem całe PGRy .

Jak mam być potryiotą w kraju w którym prawo istnieje tylko jako bat na Kowalskiego ....????W kraju w którym gnębi się inicjatywę ? Gdzie afera goni aferę i nigdy nikt nie ponosi ich konsekwencji ?
Widze Polskę jako kraj mający spore szanse na cud gospodarczy ...jeszcze kilka lat ,kolejnych kilkaset tysięcy biedoty ,zmuszonej do picia z powodu rozpaczy wyzionie ducha ...pewnie kilka set tysięcy innych ludzi nie dożyje emerytury i będzie good !!!

Co to jest ten patriotyzm i jak się ma do takiej dziczy jak nasz kraj ????

czy patriotyzm to grzeczne czekanie na zasiłek z opieki społecznej Cirka 80-90 zł ,kiedy nie ma w domu nic do jedzenia . Bo znam takich ludzi . Za przeproszeniem ,nie ma mowy o patriotyzmie w tak podłym miejscu jak Polska ...szybciej się go doszukam w jakiejś bananowej republice w Afryce .
LitrMaślanki

Sortuj wg